w800 i k750

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

pa u pravu si ti oljice mnogo su napredovali SE i samsung ali ja mislim da ce samsung biti uspesniji sa svojim modelima predstvljenim na cebitu nego SE jer prednost samsunga je prvobitno u dizajnu a to moze biti presudno kod vecine kupaca
The Bloody Alboz

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ukusi se razlikuju, prednost SE je manja cena, i to sto nije samsung (ko razume shvatitje)... :mrgreen:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ja se baš i ne slažem sa time. sada je prednost Samsunga to što su konačno napravili ozbiljne telefone(ne igračke). i300 je i veći, ružniji i teži, ali ima stereo zvučnike, i ono što je najbitnije kod muzičkog telefona 3GB hard disk(za razliku od W800 podržava i WMA fajlove), da ni ne spominjem da ima Windows operativni sistem. A što se tiče dizajna, gde SE sada vodi, pokazalo se da to baš i nije najvažnije, kada nešto ima sve ostale potrebne adute(setite se samo Nokie 3650, prodavalo se kao alva).
U susret novim izazovima...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

pa pazi tebi stereo zvucnici skoro da nista ne znace... da bi nesto bilo stereo mora da bude pod uglom od priblizno 180 stepeni i na propisnoj razdaljini... daleko od toga da je losije od jednog zvucnika ali to nije neki kvalitet zvuka...
videtjemo kada izadje taj samsung kakav tje biti, ako uopste izadje, jer se sada stvarno ne zna... mnogo ljudi i brkaju samsung modele i nema teorije da izadju svi koji su predstavljeni jer bi to bilo lose pre svega za sam samsung...
ja licno ne vidim potrebu za hard diskom u telefonu, kada izlaze kartice od 4 gb uskoro... mnogo elegantnije resenje... :wink:
ali svakako da mi je drago sto izaze takvi samsunzi, vetja konkurencija, manje cene... ko zna mozda i ja jednog dana uzmem neki samsung... za sada je to jako daleko...
Poslednja izmena od Akki u Čet, 24. Mar 2005. 14:20, izmenjeno 1 put ukupno.
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

-Hide-
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sub, 05. Mar 2005. 10:33
Lokacija: No man's land

Post od -Hide- »

Samo da ne bude kao sa n3230: prze ljude ko zna koliko meseci unapred a ono crap nevidjeni!!! Iako je nokia zakon uzecu ovaj fon u obzir...

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

I koji bi ti npr.Akki preporucio telefon izmedju ova 2?Meni su obadva veoma lijepa,doduse svaki na svoj nacin...Koliko sam primjestio sem muzike sve ostalo je isto,e na ovoj kartici st ide uz w800 od 512 MB ce s takodje moci cuvati i slike.i svakakve ostale gluposti?

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Auu, mis to je tesko pitanje... ja tju svakako imati oba, moram... oba su mi savrsena... :)))
Da, mogu se cuvati slike, klipovi ma sve zivo...
A pazi ako ti se zuri onda uzmi k750 koji izlazi 3 meseca ranije, kupis vetju karticu i bolje sluske i to je kao w800... ako ti se ne zuri i mnogo vise ti se svidja w800 uzmi njega... stvarno tesko pitanje... :oops:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Mene zanima kakve su internet mogucnosti ovih telefona? Pretrazivac? Brzina? Html ili ne? Video klipovi ,koliko dugo?Jedina zamerka moja se odnosi na tradicionalni izgled od koga SE ne namerava da odbije :D
Poslednja izmena od Oljica u Pet, 25. Mar 2005. 11:15, izmenjeno 1 put ukupno.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

vise o telefonu tjes natji na ovom linku da ja ne tupim mnogo...
Samo tju citirati jedan deo iz mr foruma:
EldarMurtazin, bestseller - the best phone of this year possibly

8)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

E sada imam jedno pitanje,kupio sam prije neki dan T630 da imam cime da se zanimam dok ne izadju k750 i w800.Kupio sam ga u Italiji u Tim(Telecom Italia Mobile) prodavnici i vec ima ugradjen Tim softver.Sada me interesuje sutra kada dodjem u Srbiju i budem htio koristiti internet usluge dal cu imati problema vidjevsi da instalacja za konektovanje u telefonu vec postoji,ili ce biti dovoljno samo da se prebacim na nove instalacije?Citao sam da je nekima telefon totalno riknuo kada su to pokusavali,doduse od ljudi koji su imali vodafonove telefone pa ako neko moze da mi da neki savjet ili razjasni dilemu bio bih mu zahvalan,thanks
P.S.Oljica:Mene zanima kakve su internet mogucnosti ovih telefona? Pretrazivac? Brzina? Html ili ne? Video klipovi ,koliko dugo?Jedina zamerka moja se odnosi na tradicionalni izgled od koga SE ne namerava da odbije
Sto se mene tice SE ima neke jako ruzne modele ali ima i jako lijepih,meni je npr T630 bijele boje jako lijep,T68i takodje je prelijep,T610 me i ne odusevljava nesto dok ovi modeli od zadnje godine nadmasuju jedan drugog,pogotovo zadnja dva o kojima se ovdje raspravlja

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Dovoljno tje biti da se prebacis na nove instalacije, jer tim koliko ja znam ne kodira svoje telefone... barem je to slucaj sa 6630, za t630 nisam siguran ali bi trebalo da je tako.... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

Hvala Akki :D ,kada ce biti preveden tekst o k750i sa mobile-reviewa-a?e nervira me ovo da moras svaki put napisati 100 znakova
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Nema na cemu... :)
Pa preveden je deo review-a... ostao je deo o kameri da se prevede ali tu ti ni ne treba prevod, odes i vidis slike... koje su btw fenomenalne... oduvao je onaj samsung... i onda slag na tortu, samo 2 slike su slikane u fine rezimu a ostale u noramal mode-u :mrgreen: ... prebacis te slike na komp, uradis autocontrast i color u photoshopu i kao digitalac, skoro :))))
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

pa fini su ovi modeli ali ipak ja bih prije uzeo neki novi samsung fon a pogotovo d600.prosto sam odlepio za njim.eto koje su po meni prednosto samsunga e600
1.bolji ekran
2.manji je sto je po meni veoma bitno
3.ima isto skoro sve kao k750 osim radio a za kameru nisam siguran
4.sto je najvaznije izvanredan dizajn i odlicno slide rjesenje
The Bloody Alboz

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

najvetja mana, po meni, a i koliko vidim po stranim forumima, od d600 je to sto je samsung i sto koristi za sada slabo popularne memorijske kartice... ja licno ne bih uzeo samsung sve dok se dobrano ne dokaze da nisu vise sminkerski telefoni sto su nekad bili... svi su izgledi da vise nisu... mada ja cekam da prodje neko vreme da se dokazu...
Prednost je bolji ekran, i tu se po meni prednosti zavrsavaju... dizajn ne ubrajam, jer je to pitanje ukusa...
hm, velicina 100x46x19.5 mm k750 naspram 96 x 46.5 x 21.5 mm d600, to je neprimetno...
A sto se tice kamere, pogledaj slike i750 samsung kamere od 2mpx na mr.com... ako su takve onda je prednost k750 veeelika... :wink:
ostale prednosti k750, ranije izlazi, bitje mu manja cena, najverovatnije, 3D igrice, podrska za ms duo pro do 4 gb... 8)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

4 gb... Nije to lose... Samo sto ce ta kartica od 4 gb da kosta vise od samog telefona vjerovatno... :mrgreen: Pa evo sad je Sony kartica od 512 mb 120e... :roll:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

pa da ali trenutno nema puno tih kartica, jer ih malo telefona podrava... kada krene da se prodaje k750 to tje biti druga prica... mada tje biti skupe... ali ne kaze se za badava koliko para toliko muzike... :mrgreen:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

limit za memory stick duo pro je teorijski do 32gb e sad dok to izadje......... :( :( :( :( :( :( :(

bibby
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2005. 21:39

Post od bibby »

akki napisao:REkoh milion puta, al ajde da ponovim... k750 izlazi u Q2 a w800 izlazi 3 meseca posle, dakle u Q3...
procitao sam na par sajtova da bi k750 trebalo da se pojavi u Q1, sto znaci da bi u toku aprila trebalo da se nadje u prodaji, sto je ipak nesto ranije od gore pomenutog datuma, cenim da ce za 20ak dana biti u ponudi.

btw, evo kako izgleda original pakovanje w800:
Slika

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Mislite da ce biti ovakva pakovanja kod nas......ne,ne,ne previshe je to ''fancy'' za nas Srbe! A oko izlazenja teshko da ce izaci uskoro kod nas mozda ze nekoliko meseca ali nemozemo prichati o tome kada niko pouzdano nezna kada ce stvarno izaci :wink:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Odgovori