w800 i k750

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

Zato i jedva cekam da ga i ja vidim uzivo...
Ili da odem do prodavnice i da se kao raspitujem za njega i da im ga izdrndam najstrasnije... :D
Kamera kida, jel da?
Kako radi autofokus?

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

mnogo me razocarala rezolucija video snimka :angry: , veoma prosecnog kvaliteta, takodje sam mislio da ce posto je se poznat po kvalitetnim baterijam ugraditi blic, ali je i dalje ostalo razocaravajuce led svetlo, sve u svemu :P od telefona

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

Predpostavljam da je rezolucija videa 176*144...
Sta ces, to je istina, nece da povecaju rezoluciju...
takodje sam mislio da ce posto je se poznat po kvalitetnim baterijam ugraditi blic, ali je i dalje ostalo razocaravajuce led svetlo,
Odavno se znalo da nece biti ugradjen blic vec samo foto svetlo, uostalom nijedan drugi telefon nema blic sa integrisanom kamerom, tu nema sta da se naprasno razocaras kada se to odavno znalo. :)

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

Normalno da je bolji od svake nokie pobogu... :D
Samo posto ja imam s700 strasno mi je malo 176*144 kada mu je ekran 320*240.
Doduse kod k750 je malo manji ekran 220*176 tako da to ne smeta toliko...
S obzirom da koristi isti senzor za slikanje i video kvalitet mora da bude do j**a.

Jos nesto,
nisam nigde uspeo da nadjem informaciju da ce poceti da se ugradjuje ccd senzor.
Ako je to tacno fon ce biti (jos vise) strava...

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

sasa probaj kameru na e720 pa ces videti zbog cega sam se razocarao, a sto se tice blica :smutny: postoji u dodatnoj opremi blic ili (bljeskavica :D kako ga zovu hrvati) koji se nakaci na telefon pa sam mislio da ce njega integrisati u k750 ali nista od toga :uhuh:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Vidio sam i ja taj blic, al mozda je bolje sto je integrisana LED dioda, zbog videa... A kad ti zatreba uzmes pravi blic... :wink:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

znam ali to led svetlo ti realno pomaze na bukvalno 20cm :cry: , pa ako hoces nekog da snimis u mraku moras telefon da mu nabijes u facu :lol:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

hehehe... :lol:

Ma okej je LED svetlo pomaze u svakom sluchaju,ako ne barem kao neka lampa..(puno mi je puta pomoglo u mraku da nadjem neshto ili osvetlim)... :)

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

Po meni je isto bolje sto nema integrisan blic, kada ti treba blic samo ga nakacis, tako radi i vecina profesionalnih foto aparata. A radi foto svetlo na udaljenosti od oko 0,5m sasvim prihvatljivo za slikanje lica tako da ne moras da nabijas telefon ikome u lice. :wink: Na 20 cm se nece nista videti zbog prevelike blizine.Ako hoces veci domet blica mora i da bude jaci blic, samim tim i da srche vise baterije.
_
puno mi je puta pomoglo u mraku da nadjem neshto ili osvetlim
i meni isto :)
_
da zaboravio sam da kazem da video moze da se stavi u fullscreen mode!!!
full screen mode bez ikakvih statusnih linija?
Ili samo kada stoji uspravno?
_
e720 ima samo bolju rezoluciju videa, ne znam da li ce uskoro neko od drugih proizvodjaca resiti da popravi rezoluciju videa, ali da li ste primetili kako video pri toj rezoluciji na e720 nepodnosljivo 'igra', dok na 176*144 odnosi strasnu pobedu u odnosu na SE.
Sto se tice kamere slike sa k750 i e720 ne mogu da se porede,sa k750 su sigurno daleko bolje. Nije vazno kako slike izgledaju na fonu nego kada se prebace na komp ili razviju, jer sta ce ti onda megapikseli kada ti je dovoljno za 220*176 (neverovatnih 0,038mpx).
E720 ima bolji ekran to stoji...ali je k750 10X bolji fon...
Poz...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Meni LED pomaze i 1-2 m na D500... A kad ga koristim kao lampu jako mi je koristan. :wink:
Blah, meni taj video i nije nesto, pa vi kao da cete film da snimate telefonom? :lol: Nista ispod 640x480 rezolucije i 20-25 fps nije fino za gledanje na kompu, eventualno 320x240 al da je 30 fps, ja video klipove gledam samo na fonu, mada snimanje videa ni ne koristim mnogo... :roll:
Jao, sasa-SE, shta radish sa tim citatima... :o

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

al ste se raspricali, a ja samo rekao da me razocarao projekat clara, mnogo sam vise ocekivao od tog telefona :dry: :dry: :dry:

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

sta si vise ocekivao ne razumem :chytry:
ovaj fon je skoro perfektan!
a plus ni cena nije velika!

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

pa kako je bio najavljivan mislio sam da ce da bude ubica, a oni poradili samo na kameri stavili 2mpx i prosirili memoriju nista vise :disgust: ovo je po meni t630 sa kamerom od 2mpx i led svetlom :lol: :lol: :lol: salim se naravno ali eto ocekivao sam vise a pre svega integrisan blic i rezoliciju videa bar 320x240 8)

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

Ocigledno da svako ima svoja ocekivanja od telefona.
Sta tu ima vise da se prica, SE nije za tebe, jer ne verujem da ce skoro integrisati blic niti povecavati rezoluciju...
Ali meni je taman po meri i jedva cekam da ga se domognem.
Poz

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

mislim da ce d600 ispuniti moja ocekivanja :unsure: dok ne izadje n70 koji ce stvarno biti ubica 8) 8) 8)

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

ja znam jedno,a to je da ce k750 sigurno biti telefon godine.... :P :P sigurno :lol: :lol:
a ako hoces nesto sa tvojim ocekivanjima sacekaj pa vidi SE sakuru!

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

ma nema sanse :P , moj favorit za tel godine od nesmart telefona je e720, dok ce smart definitivno biti n70 :lol: :lol: :D

milosxp
Banned
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 02. Nov 2004. 19:12
Lokacija: Beograd,Kragujevac
Kontakt:

Post od milosxp »

Smart fon godine odnosno 2005 je vec proglasen i to je Sony Ericsson P910i/a
A sto se tice K750 ja se nadam da ce postati hit do kraja godine,jer pogladajte sve testove na renomiranim web siteovima i magazinima,K750 is blowed away celu konkurenciju u klasi...
Nokiji skidam kapu jedino za N91,7710 i 770 Internet Tablet na Linux platformi,ali samo toliko o tome za sada,jer ce konkurencija u pravo vreme da obelodani svoje konkurente!!!
Milos Mihajlovic

milosxp
Banned
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 02. Nov 2004. 19:12
Lokacija: Beograd,Kragujevac
Kontakt:

Post od milosxp »

Smart fon godine odnosno 2005 je vec proglasen i to je Sony Ericsson P910i/a
A sto se tice K750 ja se nadam da ce postati hit do kraja godine,jer pogladajte sve testove na renomiranim web siteovima i magazinima,K750 is blowed away celu konkurenciju u klasi...
W800 ce definitivno naci svoje kupce,izvanredan telefon...
Nokiji skidam kapu jedino za N91,7710 i 770 Internet Tablet na Linux platformi,ali samo toliko o tome za sada,jer ce konkurencija u pravo vreme da obelodani svoje konkurente!!!
Milos Mihajlovic

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Da, da, E720 ce sigurno da bude mob godine... :lol: :lol: :lol:
Meni je W800 nesto bolji, ljepsi svakako. :wink:
A sto si otkucao 2 skoro iste poruke? :?
I valjda se kaze "has blown"... :wink:

Odgovori