Sony Xperia tipo ST21i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Gago2
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sre, 16. Jan 2013. 15:07
:: Nokia N73

Sony Xperia tipo ST21i

Post od Gago2 »

Sestra je uzela postpaid paket, a posto joj nije trebao telefon i poklonila mi je http://www.vipmobile.rs/mobilni-uredjaj ... .1923.html. Posto nemam iskustva sa android telefonima, a ovaj bih koristio kao obican telefon i za navigaciju, znaci youtube i facebook mi ne trebaju, imam za to laptop, zanima me koliko je dobro da mu ubacim prepaid karticu naravno vipovu. Koliko bi mi sve te aplikacije sto se samostalno apdejtuju skidale kredit? Nisu mi potrebne ni vremenska prognoza ni ostale stvarcice, znaci koristio bih ga kao i obican telefon, a i za navigaciju u kolima najvise..

kobi87
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Ned, 24. Nov 2013. 23:34
:: samsung
:: nokia

Re: Sony Xperia tipo ST21i

Post od kobi87 »

Dobar dan ljudi.Ttreba mi vasa pomoc,naime radi se o pomenutom telefonu,treba mi dekodiranje...nece da mi radi na Mts mrezi.Ako moze neka pomoc.Mobilni sam nasao tako da me ne upucujete na operatera

srđan obradović
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 442
Pridružio se: Uto, 13. Maj 2014. 15:35
:: microsoft lumia 532

Re: Sony Xperia tipo ST21i

Post od srđan obradović »

Dekodiranje u Požarevcu 1700 dindži,ima i po Beogradu,guglaj pa nađi, preko šifri bespkatno ne može
lumia-lumia-lumiaaaaa-lumia-lumia-lumiaaaaa

9R94
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1092
Pridružio se: Uto, 15. Jan 2013. 18:08
:: Lumia 520
:: 6233

Re: Sony Xperia tipo ST21i

Post od 9R94 »

Zdravo, interesuje me da li je neko otkljucavao bootloader, rutovao ovaj telefon i ubacio neki custom rom?

9R94
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1092
Pridružio se: Uto, 15. Jan 2013. 18:08
:: Lumia 520
:: 6233

Re: Sony Xperia tipo ST21i

Post od 9R94 »

Da dodam, bootloader nisam otključavao ali sam rutovao telefon i ubacio neki ICS Gimlo 2.0, vratio ga ocu pa će ga za koji dan išačkati i reći kako mu se čini.
Pre svega toga sam mu odradio update na poslednju verziju, instalirao cwm6 i pre instalacije roma ide ne Gimlo firmware, tj sve ima na xdeveloper.

Odgovori