Sony Xperia SP

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
AleksLeksa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 15. Dec 2014. 17:26
:: samsung

Re: Sony Xperia SP

Post od AleksLeksa »

Kupio sam Sony Xperia SP telefon u inostranstvu i zaključan je za naše mreže.Moje pitanje je kako telefon mogu da osposobim za korišćenje? Tražio sam malo po internetu i video da mi je potreban kod za otključavanje (kupovina koda preko sajta). Da li to znači da moram telefon da nosim u servis i platim za taj kod? Da li je moguće otključati telefon pomoću nekog softvera?

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Sony Xperia SP

Post od Coni »

Mislim da moraš kodom. Nema softvera za Sony. Pogledaj na kupujemprodajem, mislim da ima ok cena za dekodiranje...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Sony Xperia SP

Post od Azimuth »

Pa da, ili kod preko kupujem-prodajem ili u servis pa njima platiš malo više za taj isti kod ;)

simbijanac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Sub, 17. Jan 2015. 20:12
:: Sony XA2 Ultra
:: Sony XZ2 / Nokia E7
Lokacija: Bar,Montenegro

Re: Sony Xperia SP

Post od simbijanac »

Momci? Da li vrijedi u danasnje vrijeme kupovati xperiu SP? Cijena mu je nakon 2,5 godine pala ali je i dalje jedan od najljepsih Sonija. Kupio bih ga na dar momku koji nije pretjerano napredan korisnik,ali se razmisljam izmedju SP i ZR. Ne znam da li SP sa ovim RAM-om moze da cepa Viber,Whats App,Mesindzer i Fejsbuk bez stekanja i seckanja. Citao sam komentare za ovaj fon ovdje na sajtu. Nisu bas zlatni...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Sony Xperia SP

Post od Azimuth »

To sto si nabrojao, moze. Ok telefon, losa kamera, baterija kao nova nije Bog zna sta, los ekran (isprane boje), a ostalo je klasicnan Sony. Ja sam pre par meseci prodao jedan za 70€, ali je bio relativno ocuvan. Na displeju par ogrebotina, a ostalo kao novo. Pa ti sad vidi u kakvom je stanju taj i okvirno formiraj cenu.

Odgovori