K750 ili S700

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Shibby
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 27. Maj 2005. 14:11

K750 ili S700

Post od Shibby »

Zanima me ,posto sam odustao od 6630, da li je bolje uzeti K750 ili S700
sobzirom na to da su priblizno iste cene i skoro identicnih funkcija
(osim kamere koja je bolja kod K750 i ekrana koji je bolji kod S700)

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa K750 naravno! Ima bolju kameru (tj. vecu rezoluciju), mogucnost kacenja pravog blica (!), mnogo je manji i ljepsi! :wink:

Gorance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 285
Pridružio se: Pon, 06. Jun 2005. 21:30
Lokacija: Beograd

Post od Gorance »

Ekran je u teoriji bolji ali ti to necesh primetiti (identichna stvar na poredjenju 6630-6680) zato (po meni) K750. I to ne samo zbog blica nego generalno -dobar, kvalitetan telefon, niko nije kukao na njega a i nije pravljen specificno ni za jednog provider-a pa ne morash da se "secash" oko menija koji ti nestaju posle dekodiranja (muka vecine Motorola).

fix
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 16:01

Post od fix »

ma uzmi k750.ja sam qpio s700 uaprilu i ubrzo se pojavio k750 i sad mi je prilicno krivo sto nisam sacekao (mislio sam da ce cena za k750 biti mnogo veca,pa zato nisam cekao)!! nije samo u pitanju kamera vec i kolicina memorije i kvalitet reprodukcije muzike!!!!! a dizajn i da ne pominjem!!!! :)

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Da... A i logicno je da noviji model bude bolji... :)
Fix, pa sto ne zamijenis uz doplatu taj S700....? :?

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

k750 definitvno ja ga imam nekih 20 dana nisam imao ni jedan problem sa prvim softverom ali sam za svaki slucaj ubacio i najnoviji(preko usb kabla koji se dobije uz njega,naravno live update preko Sony Ericsson-ovog sajta!
sve u sve mnogo dobar telefon!neces se razocarati :wink: :wink:

Shibby
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 27. Maj 2005. 14:11

Post od Shibby »

Trenutno imam T630 pa sam razmisljao da kupim neki novi telefon.
Prvo sam hteo da kupim 6630 pa sam odustao zbog toga sto nema telefona koji nije skidan sa TIM-a
a i da ima najverovatnije nije legalan. Jedino sto ima original u Royalton-u za duplo vecu svotu
novca. Pa sam malo razgledao i spazio S700 i K750. Najverovatnije cu da kupim K750, samo sam
procitao na forumu da je zvuk u toku razgovora los. Da li je to greska u softveru koja se moze popraviti flashovanjem ili hardverska pa da sacekam sa kupovinom jos malo dok ne izadju modeli na kojima je popravljena greska?
Ја пуштам да ме свако спаси, хоћу ја да спасим њих..

janka88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 18:57

Post od janka88 »

ako mislis ubijati ljude po ulici uzmi S700 :D , a ako nećeš onda K750 sasvim pristojan telefon a uz to i veoma dobre funkcije.

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

Shibby napisao: procitao na forumu da je zvuk u toku razgovora los. Da li je to greska u softveru koja se moze popraviti flashovanjem ili hardverska pa da sacekam sa kupovinom jos malo dok ne izadju modeli na kojima je popravljena greska?
ma i nije to neki problem,da sa novim softverom je jaci!! mada i sa prvim je odlican ja neznam sta ljudi ocekuju zvucnik ili slusalicu :chytry: :chytry: :chytry: :chytry:
@janka da li si drzala nekad s700,ako nisi onda ssssssss,u rukama bas izgleda lepo,to ti se cini na slikama da je veliki!!!!

janka88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 18:57

Post od janka88 »

sasa kao prvo ja sam muško, pa dobro da budem iskren nisam držao ga nikada u ruci ali mi se naslikama čini prevelikim, još kada se otvori.....

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Shibby, uzmi 6630, to sto je s TIM-a nema ama bas nikakve veze! Original cijena i jeste duplo veca, tj. oko 600e, al i telefon s TIM-a super radi! 8)
sasa-SE, ja sam gledao S700 uzivo i uzas, da ne bude da svi govorimo na osnovu slika. :shock:
janka88, a sto ti ne username janka, kad te vec Sasa preobrazi da pitam? :lol: :lol: :lol:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hm,pa k750,bolji je,manji je,i tako.... 8)

Necesh pogreshiti ako ga uzmesh.... :wink:

A s700 ne mozesh reci da je mali...pogotvu u zenskoj ruci.... 8)

janka88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 18:57

Post od janka88 »

jebiga stefank, možda sam glup ali nešto ne razumijem tvje pitanje, usrname sam stavio kao skraćenicu od prezimena Janković (pa me svi i zovu Janka) i 88 znači godište

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Greska: u zenskim rukama, u jednoj ne moze da stane sigurno... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dobro, zakljucili smo da je K750 bolje uzeti, al od oba je bolji 6630 svakako... :wink:

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

stefank napisao:Greska: u zenskim rukama, u jednoj ne moze da stane sigurno... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dobro, zakljucili smo da je K750 bolje uzeti, al od oba je bolji 6630 svakako... :wink:
ma bolji je tooki!!!!
nije symbian sve na svetu,e sad sto se vi lozite na njega ja neznam,nema nista posebno,samo usporava telefon
Poslednja izmena od sasa-SE u Pon, 27. Jun 2005. 15:10, izmenjeno 1 put ukupno.

janka88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 18:57

Post od janka88 »

......ma NOKIA je zakon pa vi pričajte šta hoćete. Kao što kažeš 6630 ...... :| :| :|

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ma da, Symbian je kranje nepotreban i bezveze, a mi smo svi budale je li? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ako tebi ne treba ne znaci da ne valja...

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

janka88 napisao:......ma NOKIA je zakon pa vi pričajte šta hoćete. Kao što kažeš 6630 ...... :| :| :|
ma nokia je za potapanje kupusa i nista vise!!!! :P :P
uostalom gledajte 10gb memorije
Slika
Slika

janka88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 18:57

Post od janka88 »

.........ja vidim samo neku ciglu i ništa više :D :D :D :D ......

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

cini ti se manji je od s700
pa pogledaj nokiinu cigletinu n90

Odgovori