K700, iskustva vlasnika?

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

K700, iskustva vlasnika?

Post od mis »

Molim sve one koji imaju ovaj telefon i ili koji su kompetentni da mi kazu dal da ga uzme i da li je dobar posto sam cuo da ima nekih problema sa softwerom i da mu je baterija jako slaba
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

bibby
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2005. 21:39

Post od bibby »

ako su to jedini problemi zbog kojih se premisljas - slobodno ga uzmi. to je nekad vazilo... za softber starijih generacija, ovi noviji rade odlicno, i baterija traje duze - neces imati problema.

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

pa koji tip softwera da trazim?ajde reci mi jos neku tvoju impresiju kada ga vec posjedujes da znam sta mogu da ocekujem
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

bibby
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2005. 21:39

Post od bibby »

za softver vidi da ima barem R2AE033 ili noviji. nisam ga ni ja jos uvek kupio, jer trenutno nemam pare, ali sam ga uzimao od ortaka na koriscenje i sasvim sam zadovoljan, ali to je sve prilicno individualno, zavisi kakva su ti ocekivanja tj. za sta ti fon treba. jednostavno po mom misljenju ima sve sto jedna mobila treba da ima - odlican dizajn, velik i kvalitetan ekran, fine dimenzije, solidnu bateriju.

fix
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 16:01

Post od fix »

telefon je zaista dobar,ako su gore navedene stvari jedine zbok kojih se kolebas onda nema potrebe da brines jer neces pogresiti,po meni jedina mana je sto ne podrzava memorijske kartice!!!

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

e da,cuo sam neku pricu da joystick pocne da streka posle par mjeseci,sada ne znam koliko je to tacno,imam trenutno t630 ali bih ga rado zamjenio i uzeo k700 dok ne izadje ovaj w 800 i naravno dok mu ne padne cijena i dok se trziste izcisti od onih prvih modela koji obicno imaju neki feler,znaci tamo negdje posle nove godine
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

pa ja vec k700 imam 6 mjeseci i super radi , a to za joystick je cista glupost jer meni i danas radi kao i prvi dan .... ako ne zelis symbian phone onda je k700 za tebe idealno rijesenje , meni jedina glupost na ovom mobitelu je to da kad se malo duze dopisujem s nekim napuni mi se slobodna memorija namijenjena za poruke ( a to je otprilike 12 poruka ) pa moram brisat , dok prije sa n6600 imao sam i po 50 poruka snimljenih , al ok ima opcija za brissanje svih poruka odjednom... i imaj na umu da mu se memoria ne moze prosirivat sto znaci da imas oko 40 megabajta ,sto znaci da mozes snjimit par omiljenih pjesama a ne praviti od mobitela mp3 player. w800 je zato namijenjen ... i p.s. ako budes sebi namjeravao uzeti w800 nemoj , radije uzmi nokiu n91 ,jer je bolji i ima cak symbian - sto je i moja odluka :lol: :lol: :D
rocK for ever

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ne svatam te to za poruke...? Samo 12 moze da stane u inbox? :shock: Na Symbian fonovima (pa tako i na 6600) moze kolko oces, kolko ja znam, kakvih 50... :D Meni na D500 moze 200 + 30 na memoriju SIM-a. :P

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

Ne svidja mi se izgledom a w800 je sto se mene tice vrh telefon,e sada isplati li se da kupim ka 700 pa da scekam onda sledecu godinu da uzmem w800 kada mu padne cijena i kda otklone sve nedostatke koji ce se pojaviti ili da drzim ovaj T630?
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

neki lik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 07. Apr 2005. 19:40

Post od neki lik »

stefank napisao:Ne svatam te to za poruke...? Samo 12 moze da stane u inbox? :shock: Na Symbian fonovima (pa tako i na 6600) moze kolko oces, kolko ja znam, kakvih 50... :D Meni na D500 moze 200 + 30 na memoriju SIM-a. :P
Kakvih crnih 12... :o Ne znam tacno ali puno vise, odokativno - pedesetak...

@ mis

Inace telefon je dobar, zadovoljan sam, a sto se tice W800, sam ocijeni sta ti vise odgovara, W800 ce vjerovatno biti strasno skup i sljedece godine, pa skontaj da li je bolje za tu razliku u cijeni uzeti mp3 player ili kakav fotoaparat... Trenutno je razlika u cijeni cca 170 eura, a za taj novac se vec moze dobiti ili solidan digitalac ili odlican player...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Shto mene citirash, to je rocK rekao... 8)
E sad, pricamo li o mobovima il o digitalcima? :) Svakako mos za 170e da uzmes i digitalac od 2 mpx i mp3 player... Al ovo je all-in-one... :D
Ja bi ti preporucio da uzmes W800, ne znam...

fix
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 16:01

Post od fix »

pa dobro izmedju nokie N91 i SE W800 ce presuditi samo cena i nista vise a mislim da ce zbog symbiana nokia biti skuplja ako ne i nekih 50 eura!!!

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

mislio sam sto se tice izgleda,a nije bas da je w800 neko inferiorno smece ako cemo bit posteni,ne kupujem ga iskljucivo ni zbog mp3 ni zbog kamere vec eto imam neku bolest da moram cesto da mijenjam telefone pa rekoh da vidim sta cu
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Malo ste krenuli u off,al dobro...Ma okej je k700 fon,imao sam ga malo i nije losh,a pogotovu sam ga zgotivio jer na njemu moze da se namesti free gprs na 63 tako da.... 8)

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

pa ne znam sto me citirate (iako malo kasnim sa porukom) al na mom k700 stvarno moze da stane samo 12-15 poruka i onda vec mi javlja da je pun , ne znam kako je kod vas , pa zato recite mi koliko kod vas stane? :? :?
rocK for ever

Asfaloth
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Sre, 15. Jun 2005. 00:20

Post od Asfaloth »

Ne bi trebalo da stane tako malo poruka... Kod mene je moglo oko 60, mada ja nisam cuvao MMS. Ako ti staje tako malo, brisi one iz "sent" foldera, mozda je u tome stvar. A odgovor za mis-a - odlican je telefon, cak i mp3 player je vrhunski, jedino je mana sto nema slot za kartice. Kamera daje fotose odlicnog kvaliteta, samo je ipak samo 0,3 mpx. U svakom slucaju, neces se pokajati ako uzmes ovaj telefon - ja nisam. A ako tako cesto menjas telefone, cak i ako se pokajes - neces se dugo kajati!
Vrisak, Vladar, Vetar

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

neznam sta je , al samo cuvam obicne sms ????????? stvarno me cudi to da je kod tebe stalo oko 60 , :shock: :shock: stvarno sam sokiran sto onda kod mene tako malo stane
rocK for ever

ray
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 25. Jul 2005. 21:33

Post od ray »

zanima da li neko zna kako ubaciti jar file u folder games ja ga uopste ne vidim preko bluetootha ima par igara hvala unapred

cvrle
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 00:40

Post od cvrle »

Ja ovaj tel imam oko 7 meseci i maksimalno ga koristim.Memoriju sam punio do nekih 9 MB slobodnog prostora i tel nije uopste usporio. Sto se tice SMS poruka kod mene u tel moze da stane, koliko ja znam, oko 100 SMS poruka. Imam ovaj software R2AE033 i do sada nije imao neke velike greske. Ma ovaj tel je extra! :D Na nekim sajtovima su ga uporedjivali sa telefonima 3 generacije i koji imaju symbian, to govori sve o njemu i njegovom kvalitetu.

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

@ cvrle:
mene stalno muci to sa porukama jer mi stane do desetak poruka , ali mozda je to zbog toga sto ja snjimam poslane poruke .... a kako je kod tebe , tj. da li ti "sejviras" poslane poruke, pa ti stane toliko??????? a inace je , kako sam vec rekao, exxxxxxtra telefon :D :D :D :D :lol:
rocK for ever

Odgovori