Najnoviji firmware za K-700??????

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Volverine
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 15. Jan 2005. 21:21

Najnoviji firmware za K-700??????

Post od Volverine »

Citao sam ranije forume, ali dosta je proslo... :unsure:
Zanima me koji je najnoviji fw za K-700,jer svi ovi ovde u prodavnicama kod mene imaju Vodafonov softver(a cuo sam da se kod njega ne mogu stavljati mp3 za zvono). :smutny: :smutny:
I da li se fw gleda onom sifrom (desno,*,levo,levo,*levo,*)??
Molim vas odgovorite, jer uskoro kupujem ovaj fon, a taj Vodafon me strasno odvraca od njega!!! !! !

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

Mozes da pogledash sifrom fw(valjda)....a to stvarno ja neznam zasto nigde nema drugih softwera za k700i....vodafone je stvarno glup i nemoze mp3 za melodiju......potrudi se da nadjes sa originalni SE-ovim softwarem i uzivaj....ali i vodafon nije tako losh !

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

na vodafone softveru moze da se koristi mp3 za zvono ali pre toga moras da skines DRM packager

junky je to lepo objasnio u komentarima koji su vezani za k750 http://www.mobilnisvet.com/mobilni/671/ ... sson/K750i

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

sve sam lepo skinuo i instalirao program i to radi ok....onda ubacio fajlove u drm packanger i isao i na ono create drm.....itd...i pojave mi se fajlovi dm. i kad ih prebacim na fon preko bt-a oni mi se uchitaju kao video fajlovi i ne mogu da se otvore!Kako?
A da btw....pokushao sam to sam mp4 fajlovima,mozda zbog toga nece ?

Volverine
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 15. Jan 2005. 21:21

Post od Volverine »

OK,samo niko mi nije rekao koji je najnoviji fw?? :?
Posto sam se dogovorio sa prodavcem da flesuje mob i da stavi najnoviji fw,pa nebi da me predje za verziju!!
:unsure:

bibby
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2005. 21:39

Post od bibby »

ja sam ti rekao ali je neko obrisao poruku, ne kapiram zasto! tako ce s ovog foruma oterati ovo malo ljudi koji dolaze.

ne pada mi napamet da ponovo pisem, pitaj one koji su mi obrisali post!

bezobrazluk!

Volverine
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 15. Jan 2005. 21:21

Post od Volverine »

Ma OK bibby saznao sam na nekim stranim forumima,a stvarno ne znam sto ti je nestala poruka... :dry:
Ali hvala u svakom slucaju... :wink:
PS-telefon je sjajan!! :D

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

Gde ste vi experti kad trebate...pa ozbiljno jel neko zna da mi kaze kako da reshim.... :o....
oneo !

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

Ma nashao i reshio....kao shto sam naglasio,problem je bio u fajlovima...mp4 nece,mp3 oce ! :uhuh:........

Odgovori