P 990i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
macakbl
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Čet, 09. Dec 2004. 14:56
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

P 990i

Post od macakbl »

Evo i mene nakon duze pauze :oops: interesuje me sta znate o novom top modelu p990i zelim ga svom snagom :) nemam pojma kad dolazi i koja je pocetna cjena a samo se to interesuje, telefon sam vidio na sajmu u njemackoj i odusevio me,... kamera pogotovo!!! Dakle cjena i vrijeme! 8)
N95 8GB, idemo dalje

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

posle marta, oko 650 eura... 8)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Gorance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 285
Pridružio se: Pon, 06. Jun 2005. 21:30
Lokacija: Beograd

Post od Gorance »

Tresla se gora rodio se LAV !!! Mada SE ume da nervira sa svojim najavama, obecanjima, prezentacijama prazne shkoljke i "idejnog dizaina" modela ("ah ta SE obecanja"), kad se nakane da izbace mobilni - onda izbace mobilni-i-po. Jedino da josh docekamo taj Mart pa da vidimo kako ce tada P990 izgledati u odnosu na modele drugih proizvodjaca.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

najbolji telefon do kraja 2006. po Eldaru, a tada nokia izbacuje slican tel... inace izasao bi tel i ranije nego UIQ 3.0 nije stabilan... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

macakbl
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Čet, 09. Dec 2004. 14:56
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od macakbl »

E ljudi, ja sam vidio lika u gradu nosi taj mob, doduse vozi i ferari tako da.. :) a i citao sam na benchmark.co.yu na forumu da par likova ima tel. neki od njih su pisati test i sl. ono vec je ispala prva ruka garant :) a cjena i nije losha, do skoro je i p910 bio 500 eura.
N95 8GB, idemo dalje

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

da ti likovi na benchmarq imaju tel ne verujem, ali da je stigao u grad, pa to si video i na sajtu... ali sta vredi kad je izuzetno nestabilan softver( uverih se :wink:
daj link za taj test :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

ZedPi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 02. Jul 2005. 15:42

Post od ZedPi »

Gde ga ima na benchmarku? Ja ga pretrazih i - ~NADA~.

Mnogo mi se dopada, mada ja nisam neki fan SE (traume od T10s)... Ja se napalih chim saznah za njegovo postojanje... Mada, smeta mi shto nije vecji ekran, kao na prethodnicima... Neshto nisam ukapirao: njemu se skidaju vratanca, ili cje biti i varijanta bez...? Po slikama bih rekao da donji deo fona (bash kod vratanca - "sharka") nije isti na slikama fona sa i bez...

Anyway, bash mi se dopada i, ako ne izadje neshto iz Nokie sa touch-screenom u toj klasi, moj je favorit za sledecju kupovinu (naravno, kad mu padne cena koja nije "prava sitnica", I presume)...


ZedPi

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

ZedPi napisao:Gde ga ima na benchmarku? Ja ga pretrazih i - ~NADA~.
ma to je neki lik (PavleB) napisao pre da mu stize za dve nedelje od lokalnog prodavca :lol: :roll: na sta se ja umesah i posto lik nije mogao da skapira da je nemoguce to jer telefon izlazi tek u maju (mozda i kasnije) i da mu je sf izuzetno nestabilan u tom trenutku bio, krenuo je sa vredjanjem, pa je taj thread izbrisan! Samo steta, lepo su mogli ljudi da se nasmeju! :lol:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

ZedPi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 02. Jul 2005. 15:42

Post od ZedPi »

Bash mi se dopada... Nashao sam neke silne linkove sa slikama i videom...

http://www.p990.net/

http://www.newsmobile.it/scheda/p990i

http://www.se-community.com/index.php?s=143

ima jedan dobar link na forum mobile-review.com u topicu za ovaj fon (sa SmartphoneShow-a), ali ga nemam u history-ju... jbg...

ZedPi

Odgovori