w 800i ima li opcija da se mp3 stavi za zvuk poruke?

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
nikos
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 06. Okt 2005. 00:03

w 800i ima li opcija da se mp3 stavi za zvuk poruke?

Post od nikos »

w 800i ima li opcija da se mp3 stavi za zvuk poruke, alarma, poziva...? Znam da siemensi i nokie imaju tu opciju.

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Imaju i SE telefoni jos odavno a kamoli W800!
50 karaktera 50 karaktera,Moderatori jelda da bolje zvuci? :wink:
Pozdrav 8)

nikos
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 06. Okt 2005. 00:03

Post od nikos »

Sta ja znam to sam pitao, jer npr samsung d500 je proglasen telefonom godine i sve pohvale, a ono ne mozes mp3 staviti za poruku to mi je bas glupo, i kad te neko zove slika koju nekome dodas u imeniku je velicine nokta, isto tako kad nekoga uslikas tu sliku ne mozes zumirati u samom telefonu to su mi neke stvari bas biti koje nema samsung d500. Pa me zato zanimalo da li to ima w800...

Pozdrav

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Sta ja da kazem za 6680,ista situacija sa photo ID,baterija nista narocito... ali to je tako,da naprave savrsen telefon ko bi onda kupovao druge telefone,bilo njihove firme,bilo drugih?Jednostavno kod biranja najboljeg telefona se ustvari bira najmanje los! :wink:
SE imaju mnooogo opcija i zaista su sjajni ali opet nisu ni oni savrseni ali za veliku vecinu opcija koje zelis,mozes biti siguran da imaju!
Pozdrav 8)

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Lomnica_city napisao:Sta ja da kazem za 6680,ista situacija sa photo ID
Ubaciš programčić "Full Screen Caller" (FSCaller) i imaš sliku preko celog ekrana prilikom dolaznog poziva...
Živeo Symbian! :D

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

Sasa_NS, e bas sam to hteo da mu kazem, covek ima telefon a nezna ni njegove stvarne mogucnosti :uhuh: stvarno nemam reci :disgust: :disgust: :disgust:

nikos
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 06. Okt 2005. 00:03

Post od nikos »

I jos nesto hoce li mi neko objasniti sta znaci kad kaze velika mana je sto w800 nema EDGE? Sta je to ?

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Nije to velika mana, odnosno, biće ako telefon nameravaš koristiti za prenos podataka (povezivanje sa laptopom, surfovanje Internetom i slično...).
Dakle, najbanalnije objašnjeno, EDGE je protokol koji omogućava brz prenos podataka (daleko brži nego klasičan GPRS)...

fix
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 16:01

Post od fix »

na w800 mze da se zumira slika i to do 32 puta nakon sto se slika nesto telefonom!!!! za zvono poruke takodje moze da se stavi bilo sta ukljucujuci i mp3!!!! a i slike koje se vpojavljuju pri pozivu su (za mene) zadovoljavajuce!!!!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

nbnebojsa sta je tebi!?Imam bre svaki Caller ID program napravljen za Symbian ali kazem da je stvarno bruka koliko su osiromasili Symbian!
Pozdrav (ostalima) 8)

Odgovori