K800 sve pohvale

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

K800 sve pohvale

Post od Jones »

Pa da krenem....

Izradjivao sam slike....ljudi su me pitali cime sam slikao posto su bile sve slikane nocu....Xenon flash u zatvorenim prostorijama...nenadmasiv....drug ima n73....ma kakvi.....

Brzina telefona apsoluno fantasticna.....

Dolazim do moje omiljene f-je...gledanje filmova....da da gledanje filmova je uzivanje ali samo sa jednim programom i samo jednim.... M3....ima opciju za koriscenje DX9 koji uklanja artefakt tj kockice i daje sliku bez premca....naravno za mobilni telefon....imao sam PSP koji je naravno neprevazidjen od prenosnih multimedijalnih plejera....ali PSP nema kameru nema tj nije telefon....iii

Baterija krace traje,ali kod K800 ona izgura i po 4 dana uz non stop njakanje...Baterija se NE FORMIRA....

E sad instaliranje JAVA aplikacija igrica bluetooth veza,usb veza....pa sta da vam pricam....jednostavno leti....

Kvalitet mp3 takodje....otkida...samo nemojte spustati bittrate ispod 128 rezultati nisu bas lepi...sve u svemu stavite jednu od 64 i jednu od 192 pa vidite razliku i sami....Znam da moramo da se saltamo dik ne doje m2 i u NS..ali kvalitet bas opada...

A tek Internet....Explorer se nalazi na fonu i ne treba vam glipa Opera mini....a i sveverzije na koje sam naisao su ruske tako da.....K800 otvara sve strane na Netu sa svojim explorerom tako da

Mogu da zakljucim da je telefon bez mane...osim...ajde zamericu mu to mada ga ja i ne koristim...snimanje videa....mislim ako ocete da snimate filmove uzmite neku sony kameru pa uzivajte za 2000 evra....i ne zavaravajte se reklama za n93...jer ne vredi i fon je jbn ruzan....

Pa ako neko jos ima komentara o k800 nekih saveta neka javi....a i odgovoricu na svako pitanje ako mogu da pomognem...

On je trenutno najisplativiji fon na nsaem trzistu 8)

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Mozes li mi uporediti zvuk k800 sa k750?Cuo sam da je SE odlucio da malo osakati k seriju sto se tice kvaliteta mp3 reprodukcije,a w sto se tice kamere(novi walkman telefoni nemaju autofocus).Meni je mp3 na k750 sjajan,a nisam stavljao fw w800,kao mnogi.Dakle,moze li se k800 koristiti kao player(bas,jacina zvuka,ima li dosta podesavanja?)?
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Re: K800 sve pohvale

Post od ixtis »

"JONES"- Ajde odgovori mi na ovo:
1-Da li moze za svaki profil da se postavi drugacija melodija za pozive i sms?! Ili je i dalje ono SE njesra-jedna melodija za sve profile? ¤Ovo je moja najveca zamerka SE telefonima¤, (+dzojstik)!
2-Da li se i dalje cuje onaj ¤ODVRATAN ZVUK¤ pri stizanju 'Dellivery reporta'?
Poslednja izmena od ixtis u Ned, 15. Okt 2006. 13:02, izmenjeno 1 put ukupno.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

k800 je veoma dobar. juče sam imao prilike da ga malo prodrmam i mogu reći da su se stvarno potrudili.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

horkolerbus
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 87
Pridružio se: Sub, 14. Okt 2006. 12:11

Post od horkolerbus »

kazi mi samo kakav mu je video snimak ,da li secka i koliko je gledljiv ? fotografija je sasigurno prva klasa,ali video ?

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ja sam ti rekao tamo da na k750i je snimak odlican znaci ne secka,nema kockica,i stvarno je dobar samo sto je male rezolucije.A na k800i je sigurno malo bolji :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

JONES, svaka cast 8)
Potrudio si se bruka trebali bi ljudi iz SE da te nagrade jednom m2 karticom od 2GB :wink:
Pozz covece 8)
5130+Koss the plug....

dacha
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 10. Jan 2005. 21:20
Lokacija: Niš

Post od dacha »

Koja memoriska kartica ide u k800i? MS PRO Duo ? :unsure:
Da li skupe??

Kakav je video zapis? neko je već pitao ali nisi ništa odgovorio 8)
Kada svoj život sredim, malo kad se smirim, i trudim se da živim od onoga što volim.
Bolji dani kada dodju, tada loši se zaborave, i samo lepi momenti u glavi se pamte!

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

dacha, mem kartica M2 i duplo skuplja od standardne i video zapis njesra :disgust:
:wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

Ajde ja cu da oponasam malo papagaja pa cu da ponovim svoj prethodni post u ovoj temi:
"JONES" ili neko ko zna- neka mi odgovori na ovo:
1-Da li moze za svaki profil da se postavi drugacija melodija za pozive i sms?! Ili je i dalje ono SE njesra-"jedna melodija za sve profile?" ¤Ovo je moja najveca zamerka SE telefonima¤, (+dzojstik)!
2-Da li se i dalje cuje onaj ¤ODVRATANO JEZIVI ZVUK¤ pri stizanju 'Dellivery reporta'?
Sto se mene tice, mogu da ubacuju i 10mpx kamere, ali dok ovo ne isprave- bay, bay SE...!!!

dacha
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 10. Jan 2005. 21:20
Lokacija: Niš

Post od dacha »

fain2daniel, koliko košta odprilike m2 kartica od 256mb, ako je zabranjeno da se piše ovde...pošalji mi na pm.
Kada svoj život sredim, malo kad se smirim, i trudim se da živim od onoga što volim.
Bolji dani kada dodju, tada loši se zaborave, i samo lepi momenti u glavi se pamte!

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

proveri pp :wink:
:)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

pilgrim napisao:Mozes li mi uporediti zvuk k800 sa k750?Cuo sam da je SE odlucio da malo osakati k seriju sto se tice kvaliteta mp3 reprodukcije,a w sto se tice kamere(novi walkman telefoni nemaju autofocus).Meni je mp3 na k750 sjajan,a nisam stavljao fw w800,kao mnogi.Dakle,moze li se k800 koristiti kao player(bas,jacina zvuka,ima li dosta podesavanja?)?
Sto se tice kvaliteta MP3-a,slican je kao na K750(imao sam ga) mozda za nijansu bolji ali nema neke bitnije razlike,jedino sto me je razocaralo,to je glasnoca,na K750 se poprilicno jace cuje muzika i na zvucniku i na sluskama (cak koristim i HPM-70 na K800 i i dalje je jaci zvuk na K750),to mi je i ujedno i najveca mana fona,sve drugo,EXTRA!
Nemoj pogresno da me shvatis,nije zvuk bas slab,al po mom ukusu mogao bi da bude malo jaci i na sluskama i na zvucniku! :wink:
ixtis napisao:1-Da li moze za svaki profil da se postavi drugacija melodija za pozive i sms?! Ili je i dalje ono SE njesra-"jedna melodija za sve profile?" ¤Ovo je moja najveca zamerka SE telefonima¤, (+dzojstik)!
2-Da li se i dalje cuje onaj ¤ODVRATANO JEZIVI ZVUK¤ pri stizanju 'Dellivery reporta'?
Mozes da postavljas ralicite melodije na razlicite kontakte u imeniku,al ne mozes da stavljas razlicite melodije za SMS,samo jednu koju odaberes!
Kad ti stigne "Delivery report" cuje se jednom jedan kratak zvuk,al nije "odvratan",najnormalniji kratak ton!
Ako vas zanima jos nesto,rado odgovaram! :wink:

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Zasto je zabranjeno da se pise cena m2 kartice? Evo nasao je JONES, u NS 256 mb za 30e. Pitajte ga u kojoj prodavnici posto to stvarno nemam pojma.
E sad mozda je video zapis na k800 shit ali pogledajte ovu slicicicu koju je JONES, uslikao danas u NS

Slika
5130+Koss the plug....

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Masterokrata, znaci i fotka me je razocarala za medalju jer sam ocekivao mnogo vise od toga :disgust: zar nisu na onoj K800 reklami uradili da objekat u pokretu nebitno od brzine zamrzne u milimetar??? pogledaj sa leve gornje strane neki plavi auto na putu kako se zamutio i izmuljao da se ni ne vidi koji je auto u pitanju :chytry: syber shot my ass :wacko:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ne znam ali neke slike su totalno odvratne kao da ih je pravio neki telefon od 100e.A neke su tako dobre da nemam reci,sve zavisi i od sw i od uslova u kojima se slika.fain2daniel, mislim da taj gore auto je tako mutan jer nije ustvari on slikan znaci nije on glavni kadar nego neki sporedni i nije bio u fokusu kamere.Aj bas neka neko ko ima telefon proba da slika taj auto koji se krece,ali znaci njega. :) :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

fain2daniel napisao: :chytry: syber shot my ass :wacko:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Sajber-Qrajber
izvinjavam se, nisam mogao da izdržim :lol: . Možda je to normalno, izoštrava front a pozadinu k'o šiša :lol:
sorry
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Vlada Zem, milan91, fain2daniel, pa to smo i mi pomislili :D
a ako smem da pogadjam mislim da je to neki pezo, ali nemojte me drzati za rec :D
Pazi to je slikano na Bulevaru u NS a zna se da tuda ljudi jurcaju ko manijaci, mozda jeste kamera cudo ali 80-90km na sat sigurno nije u stanju da uhvati.
Evo pogledaj npr crvenu Zastavu 101 u kontra traci.....ona ne moze da razvije neku brzinu i na slici je lepo ispala tj nije mutna :D :lol:
Tako da nije losa kamerica. Moramo probati da slikamo neku plavusicu u minjaku koja brzo hoda, pa da vidimo pravu vrednost termina syber shot 8) :D
5130+Koss the plug....

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Ljudi o cemu vi pricate,pa i na fotoaparatu bi bila mutna tj taj auto jer je u fokusu golf kako ne shvatate neke stvari samo skuplji digitalci to mogu da izvedu da fokusiraju i taj plavi auto...i kao prvo postoji podesavanje za "fast moving objects" na k800 i na k750....Ramzislite,kad slikate makro modom objekat koji je najblizi socivu se vidi dok je pozadina blago zamucena!!!!!!!!!!!! :P :P
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Ma slažem se 100%, nego mi bilo smešno, jel'se neko seća onih prvih digitalaca sa siromašnom optikom, slike izgledaju kao "ispale" iz fotošopa, frontside kao da je "nalepljen" na malo mutnu pozadinu, ja se sećam :lol:
:wink:
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Odgovori