Memorija za k800i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Bronco
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 22. Okt 2006. 13:48

Memorija za k800i

Post od Bronco »

Posle dosta dvoumljenja izmedju samsunga, e900, d600 i d900 ipak sam se odlucio da kupim SE k800i.

Video sam da on koristi neku novu memoriju M2. Da li mi neko moze reci okvirnu cenu za blok od 1GB, posavetovati oko marke (kingston ili neka druga) i gde bih bilo dobro, u Beogradu, da potrazim istu?
  • ----------------------------
    Premestio gameforce
    ----------------------------

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Bronco, ta kartica se vrlo tesko nalazi i mislim da ima samo od Sony i trenutno ima od 512mb-49evra ja cu ti poslati na pp link gde mozes videti,sad da li jos neka radnja u BG ima to ne znam jedino da zovnes neke pa da pitas. :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Svaka cast na izboru super telefona!!!Karticu neces naci to ti garantujem (barem od 1gb ne) postoje od 512 mb i precenjene su sto se cene tice.....trebalo bi sacekati januar februar kada bi cena pala a i trzistae bilo bolje snabdeveno.....mogu ti i ja poslati na pp mesto i naziv radnje gde mozes kupiti ili naruciti karticu....poz
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

idi na pcberzu pa kucaj memoriske kartice u sekciji oglasa. tamo sam video tipa koji ih prodaje ali kao što je rečeno cena ni malo nije lepa
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

Ja takodje imam k800 i sutra idem da kupim karticu od 512 koju sam nashao za 35e :) Naravno u NS-u.
MNJIH!

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Vulle_NS, ne moj zezati da ima za 35e? Mi smo nasli u ComTrade-u za celih lepih okruglih 6000 din, sto nije ni malo popularna cifra za 512mb. 8)
5130+Koss the plug....

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

Vulle_NS,stvarno ima ja danas nisam stigao ali cu sutra otici da je uzmem.Ako nekoga zanima nesto vise neka mi pusti poruku na pp da nebi bilo kao nekog reklamiranja...
MNJIH!

Barabo
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 27. Okt 2006. 20:07
Kontakt:

Post od Barabo »

kljaja napisao:Svaka cast na izboru super telefona!!!Karticu neces naci to ti garantujem (barem od 1gb ne) postoje od 512 mb i precenjene su sto se cene tice.....trebalo bi sacekati januar februar kada bi cena pala a i trzistae bilo bolje snabdeveno.....mogu ti i ja poslati na pp mesto i naziv radnje gde mozes kupiti ili naruciti karticu....poz
E reci i meni link gde mogu da kupim m2 karticu,tj. pusti mi link na pvt. tnx unapred.!! ;)

giuliano
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 09. Nov 2006. 23:16

Post od giuliano »

mnogo sam glup,kupio sam m2 za 49 evrica i ubacio u tel! Nemam pojma kako da prebacim muziku sa pc-a,uspem samo da prebacim na memoriju telefona a na memo karticu nista.
kako se to radi,imao sam pre k750 i nisam imao muke,hvala
brainless

dacha
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 10. Jan 2005. 21:20
Lokacija: Niš

Post od dacha »

Vulle_NS napisao:Ja takodje imam k800 i sutra idem da kupim karticu od 512 koju sam nashao za 35e :) Naravno u NS-u.
ja imam isti fon, samo sam karticu od 512mb uzeo od druga za 20e. 8)
pozz 2 Vulle_NS
Kada svoj život sredim, malo kad se smirim, i trudim se da živim od onoga što volim.
Bolji dani kada dodju, tada loši se zaborave, i samo lepi momenti u glavi se pamte!

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

dacha, upoznaj nas sa drugom :)
MNJIH!

bracki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 27. Nov 2006. 10:16

Post od bracki »

u splitu sam kupio karticu od 1G za 599 kuna. :) nego zanima me dali stavljam fajlove u COM folder na desktopu kad zelim nesto prebacit na tu istu karticu.

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

pobogu ljudi svuda oko mene kartice samo u bg-u nema,mislim da kada bi kupio karticu od 1gb izveo drustvo na veceru,da li neko iz bg-a ima memorijsku za k800 a da ju je nabavio po normalnoj ceni,moze i 512 mb,ako ima neka mi posalje na pp gde
nokia c7

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

llulle, potrazi karticu nekim foto radnjama,imaju sigurno,jer kad u krusevcu imaju u bg ne moze da nema...mozda je trenutno zbog potranje kartica nestalo ali poslacu ti na pp radnju gde sigurno ima....
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

bracki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 27. Nov 2006. 10:16

Post od bracki »

da li bi netko od vas mogao da me obavijesti kako da prebacujem muziku direktno na karticu, jer ovako prvo moram prebacit na mobitel pa onda na karticu. prebacujem preko USB kabla :( :wacko:

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

pogledajte cene memorijskih u bg-u na: http://www.itsvet.com/karakteristike-Ca ... riteria-16
jel sapunjate macora?

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

@bracki: kada povezes telefon i komp (ja to radim preko bluetootha) imas opciju da biras gde ces da smestas i sta...svi se folderi pojave... za USB nemam pojma jer ne koristim... 8)

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

M2....treba se malo strpeti i sacekati da cene padnu....tako je bilo sa dual voltage...pa sa transflash....pasce i cena M2....Ja sam narucio w300 i on dolazi sa 256 sto mi je sasvim dovoljno....zanima me samo muzika....
Savet za M2....cekajte....izdrzite malo bez mp3 i filmova nije vredno bacanja para....posto to i jeste....pogledajte samo cene u evropi
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

Odgovori