Bluetooth Driver

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Vulle
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 13:06
Lokacija: Beograd

Bluetooth Driver

Post od Vulle »

Kada instaliram driver za bluetooth on mi radi samo jedan dan pa se posle toga izgubi bttray i ne mogu da startujem konekciju, dok mi na poslu taj isti druver radi bez problema. Pomagajte!!!
...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Ja mislim da ce reinstaliranje driver-a da pomogne. :wink:
Mogutje da nije dobro konfigurisan u start-up-u. :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Vulle
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 13:06
Lokacija: Beograd

Post od Vulle »

Probao sam i to vise puta ali i dalje nece da radi, ne znam da li treba crack. na poslu mi radi bez cracka
...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Daj još malo podataka: koji je OS kod kuće, koji na poslu, koja je verzija softvera za BT, da li slučajno kod kuće imaš XP SP2, pošto on ima u sebi podršku (osnovnu) za BT i kad detektuje instalaciju drajvera za BT, on podmetne svoje drajvere, sa kojima BT softver neće da radi. Ali generalno i tako BT radi, uz kljakavu microsoft-ovu podršku. I objasni šta se dešava, da li prestane da radi kad otkačiš BT pa ga opet bocneš, kad restartuješ komp :?:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Koje je marke BT :?: Poshto kod nekih marki mora da se dowload-uje najnoviji drajver sa neta :wink: .
I koji je OS :?:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

neko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 21. Okt 2004. 01:02

Modem preko bluetooth

Post od neko »

Imam problem sa povezivanjem na internet preko mobilnog modema koji sam povezao preko bluetooth-a. Kada se konektujem na internet mogu samo da saljem podatke dok se brojac za primljene podatke ne menja tako da ne mogu da otvorim nijednu stranu. Telefon koji imam je SonyEricsson T610 i uz njega sam dobio drajvere za koje Win XP Pro tvrdi "This driver is not digitally signed" verovatno nisu u potpunosti podrzani. Gde bih mogao da nabavim odgovarajuci drajver (mislim na kom sajtu i da napomenem da sam trazio na sajtu SonyEricsson ali tamo se nalazi samo drajver za modem preko infrared-a)? Ako postoji neko posebno konfigurisanje za modem ili konekciju molio bih za objasnjenje. Unapred Hvala :roll:

Odgovori