K800i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
drum1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Ned, 24. Dec 2006. 19:55
Lokacija: BG - Slavija
Kontakt:

K800i

Post od drum1 »

posto su komentari poprilicno haoticni za ovaj telefon, nemogu da pratim ko koga sta pita i kome sta odgovara.
ako se slozite neka ova tema bude posvecena pitanjima nejasnocama i odgovorima vezanim za k800i.

molim vas da pre nego sto ocde postujete prvo procitate sve komentare.
ako zelite da kupite ovaj telefon pak, procitajte prvo kompletan test, pa komentare pa tek onda ovde pitajte sta vas muci.

ako ovakva teme ne dolazi u obzir (nov sam ovde) molim moderatore da me obaveste prilikom zakljucavanja ili brisanja ove teme. ako moze i objasnjenje bio bih vam dodatno zahvalan.

hvala




moja pitanja:

koji je softver poslednji? ne mogu da updateujem, kaze mi da imam najnoviji.

da li mogu da stavim operu mini 3 da mi bude default, tj da mi se otvara na ono dugme? ili bar na bilo koji shortcut?

imam mp3 melodije, pesme koje sam isekao na kompjuteru i ubacio u folder music, kako da ih pustim u plejeru (ono dugme desno sa strane gore)?

ovde mozete naravno da stavljate sve sajtove za aplikacije, i direknte linkove za aplikacije, uz kratko objasnjenje sta je to zapravo, molim vas...


nadam se da je ova tema ok:)
...where the hunter, becomes the haunted!

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

1. Ne znam tacno, ne pratim, ali ako vec imas brendiran softver onda ce uvek da ti kaze da imas najnoviji (iako mozda nemas). Resenje: da odesh u neki servis da ti stave anbrendiran softver i posle cesh moci da koristish tu opciju iz telefona za dalji update.

2. Ne.

3. Pa prosto napravish playlistu u playeru, stisnesh dugme, izaberesh playlist u stisnesh play. Ne kontam sta je nejasno, tj. sta bi ti specialno da izvedesh.

4. www.getjar.com (skroz legalan sajt, ja mislim da je u skladu sa pravilima foruma).

5. "of Horse" da je tema "ok:)" hehe...

Poz 8)
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

drum1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Ned, 24. Dec 2006. 19:55
Lokacija: BG - Slavija
Kontakt:

Post od drum1 »

1. quickshare je.... tj original...nije skinut s mreze ako sam te dobro razumeo...
a verzija mi je R1CF001... kad odem u settings i to kaze najnoviji je...

2.au, pa kako bre onda koristite operu, super je, al smor dok dodjem do nje...
3.hvala! :)

4.hvala! :)

5.hvala! :D
...where the hunter, becomes the haunted!

hejter
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 12. Sep 2006. 14:49
Lokacija: Bg

Post od hejter »

Juce sam update-ovao softvare i sada mi je verzija R1GB001. Nikakve (bitne) razlike... 8) :chytry:

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Na netu ima da se nadje verzija R1GB001... Meni je r1cb001 i kad pokušam da ga update-ujem on kaže da imam poslednju verziju. Al laže, sunce li mu... :D
Jel SE pravi posebne verzije PC Suite-a za svaki telefon? PC Suite koji sam dobio uz z710 ne prepoznaje k800, ali nisam probao suprotan slučaj...
hejter, a kakve su nebitne razlike? :)

drum1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Ned, 24. Dec 2006. 19:55
Lokacija: BG - Slavija
Kontakt:

Post od drum1 »

probaj da stavis u drugi usb slot...meni nije hteo da ga prepzna dok je u phone aranzmanu, al je hteo kao file transgfer, tj kao prenosivu memoriju...i onda sam promenio usb slot, stavio na onaj prednji, i sad radi ko suza... 8)


keva ima k700i i njen moze (kao i svaki telefon noviji od 3310) da trazi po kontaktima tako sto kuca slova. prvo pa drug pa trece... medjutim moj telefon nece...?? :o :wacko: samo prvo cim ukucam drugo on ode na to pocetno slovo! da li se to menja sa novim softverom i da li imate taj problem?
...where the hunter, becomes the haunted!

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

gajic_ivan napisao: Jel SE pravi posebne verzije PC Suite-a za svaki telefon?
Ne.
drum1 Nisam siguran da sam te razumeo,kad udjes u imenik zadrzi # na kratko,pritisni C tj. vratis se nazad i probaj sad da kucas po imeniku?

hejter
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 12. Sep 2006. 14:49
Lokacija: Bg

Post od hejter »

Sa r1gb001 nisam primetio nikakve razlike sem da sada kada u "videos" meniju oznacim neki od video zapisa on pocinje da se prikazuje. Ono sto me nervira a to i dalje nije ispravljeno je da kada ugradjeni browser ne moze da ucita neku stranicu on izbaci "file tipe not suported by phone. download anyway?" Da li se to jos nekom desava? E da, meni takodje komp ne prepoznaje tel. u phone modu, vec samo u file transferu. Sta moze da se radi u phone modu? Uz tel sam dobio disk od z610i i skinuo sam PC suite sa neta za k800i ali ni sa jednim ne vidi tel u phone modu. :o

drum1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Ned, 24. Dec 2006. 19:55
Lokacija: BG - Slavija
Kontakt:

Post od drum1 »

?
ako drzim # ne desava se nista, a ako kliknem ce pita me da li hocu da obrisem taj prvi kontakt.

(ako stavim prvo na new contact i drzim # onda se on spusti na prvog, pa kad kliknem c isto ono)

mozda nisam lepo rekao...
nemogu da trazim tako sto ukucavam vise slova uzastopno, jer svako koje ukucam on mi trazi kontakte sa tim prvim slovom, a ne sledecim u nizu...

pr: kliknem m

on mi pokaze mama
marko
marijana
marina
maverik [ :? ]

i ja posto hocu maverika ja mislim treba da ukucam a pa v i onda mi dodje do njega,
medjutim ja kliknem a a on mi ode na one sto pocinju na a, ja v i on mi ode na one sa v na pocetku
hejter napisao:Sa r1gb001 nisam primetio nikakve razlike sem da sada kada u "videos" meniju oznacim neki od video zapisa on pocinje da se prikazuje. Ono sto me nervira a to i dalje nije ispravljeno je da kada ugradjeni browser ne moze da ucita neku stranicu on izbaci "file tipe not suported by phone. download anyway?" Da li se to jos nekom desava? E da, meni takodje komp ne prepoznaje tel. u phone modu, vec samo u file transferu. Sta moze da se radi u phone modu? Uz tel sam dobio disk od z610i i skinuo sam PC suite sa neta za k800i ali ni sa jednim ne vidi tel u phone modu. :o
meni se to desilo sa browserom cini mi se da sam tada pdf pokusao da skinem.. ne vidim sta ti je tu problem (sem sto je stvarno bezveze sto nece pdf da cita) al razumeo sam da ti mislis da je to bag tj da treba da cita taj fajl samo se izbagovao, ne?
u phone modu, pa nista kao da imas obican telefon sem sto fajlove prebacujes preko pc suiteovog file transfera onog...rekao sam gore promeni usb ulaz, meni na jednom to nece a na drugom hoce...nemam pojma zasto :?
da li taj k800i suite lepo sece fotke za wallpapper jer sam ja morao da namestim na nekom snagitu da sece deo od 240x320 pa onda otvorim zeljenu sliku u acdseeu smanjim je slikam snagitom i pretopim je tako u fajl i bude tacno onako ceo ekran popunjen...
...where the hunter, becomes the haunted!

hejter
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 12. Sep 2006. 14:49
Lokacija: Bg

Post od hejter »

Rekoh kada ne moze da ucita stranicu, tj. kada npr. pokusam da otvorim mondo, yahoo, mobilni svet... Onda se pojavi "file tipe not suported by phone. download anyway?" Znaci ne prilikom download-a fajlova, vec prilikom krstarenja netom. na k750i u istim situacijama je prijavljivao nesto tipa greska na komunikacijama i sl. Nije meni problem sto ne moze u tom trenutku da otvori str. nego sto prikazuje to debilno upozorenje.
povezao sam tel. Trebalo je da uz pomoc add hardware-a u control panel-u instaliram drajvere za tel. koji iz nekog razloga nisu bili instalirani sa pc suite-om, a nalaze se na disku. 8)

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

hejter najbolje ubaci opera mini radice ti extra sve stranice,ja sam ubacio i radi extra.I ako hoces da se kacis na neciju ip adresu radi dobro
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

drum1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Ned, 24. Dec 2006. 19:55
Lokacija: BG - Slavija
Kontakt:

Post od drum1 »

da i ja mislim da mi opera mini radi savrseno
jedino je smor sto moram da idem u aplikacije pa ono... nema precice to smara...


da ne zna neko da li moze da se menja jezik,tj ubacuje novi rucno tj bez nekog flesovanja i slicnih stvari...

e da, imam kao neki SE software updater, al nece da mi se otvori kao nemam macromedia nesto... :?
...where the hunter, becomes the haunted!

BorisBG
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sre, 17. Jan 2007. 11:49

Re: k800i (pitanja i odgovori za vlasnike>bez poredjenja)

Post od BorisBG »

jel moze pomoc-nigde u BG ne mogu da nadjem futrolu za k800i, stalno mi nude neke univerzalne.Da li neko slucajno zna gde ima da se kupi?

I da li ste videli da li ima da se kupi memorijska kartica m2 od 512 do 35 eura?

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

kakvu futrolu si mislio
providnu ,pa da ne moras da vadis fon,ves da ima rupu za dzojstik ili
klasicnu futrolu koju otvaras i moras da vadis fon
ja sam uzeo samsonite,malo je nezgodna za dzep ali bolje to nego da izderem fon i da mi prasina udje u fon
nokia c7

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

ja takodje nemogu da nadjem futrolu,koliko je ta futrola samsonite?jel imas sliku kako izgleda?a memorisku sam ja platio 512 40 e original sony sa garancijom godnu dana
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

MS_Paint
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 18. Jan 2007. 11:06

Post od MS_Paint »

Dali mi netko moze da kaze kako da pojacam zvono alarma, preslabo je , tesko da me moze probuditi u jutro.

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

zvono se samo pojacava tj ide postepeno.od najslabijeg do najaceg.i mene je tesko probuditi al ovo je jedini proizvodijac ciji me budilnik moze probuditi
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

drum1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Ned, 24. Dec 2006. 19:55
Lokacija: BG - Slavija
Kontakt:

Post od drum1 »

gde si kupio tu m2?

da li je sporiji telefon ako uzmem giga? kapiram 700 zika 300 slike...
ili sama kartica? koliko su brze inace? nemogu da nadjem nigde da kupim...:(

inace budilnik je meni cak preglasan (otprl)
...where the hunter, becomes the haunted!

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

ma nije to symbian da se fon osetno uspori,minimalno
ja imam 1 gb i imam 200 mb slobodno,ali cu da ubacim jos jedan film sa prevodom u fon
ja sam dobio iz inostranstva,ali neki su pronasli za 40e 512mb sto je ok,samo niko nece da kaze gde
nokia c7

drum1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Ned, 24. Dec 2006. 19:55
Lokacija: BG - Slavija
Kontakt:

Post od drum1 »

film? kako ga stavis u .3gp? to radis, ne? koliko zauzima? u cemu ga pustis? kako ubacis prevod?




_
...where the hunter, becomes the haunted!

Odgovori