6303clasic i MTS gprs/mms

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
darence
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 11. Mar 2009. 21:50
Lokacija: Svrljig
Kontakt:

6303clasic i MTS gprs/mms

Post od darence »

Zdravo.

od juce imam ovu nokiu, ali nikako ne uspevam da podesim MMS i GPRS za koriscenje sa 064 karticom. Zvao sam korisnicki servis ali oni pojma nemaju jer ne model relativno nov. Da li neko zna kako ovo da podesim, odnosno kako se uopste kreira novi nalog za GPRS, ili bar kako se edituje postojeci ? Kad sam stavio Telenorovu karticu, odmah su mi stigla podesavanja i pojavio se nalog, pa me zanima da li neko zna kako mogu da izmenim podatke u njemu da bih ga koristio za mts ?

Hvala

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Post od Cooomi »

darence, kazi da ti je telefon 6300 kada pitaju koji je posto su slicni po operativnom sistemu.... a ako to ne uspe.... pa neznam sta onda... ima neka fora da se posalje all na neki broj sada ne znam tacno na koji i onda ti stignu neke konfiguraciske poruke... ali za to pitaj neke druge sa foruma

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Kao što kaže cooomi probaj sa slanjem poruke ALL na 4777, ako to ne upali imaš generičke parametre na telekomovom sajtu .
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

darence
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 11. Mar 2009. 21:50
Lokacija: Svrljig
Kontakt:

Post od darence »

imam ja parametre na sajtu, ali ne umem da ih ubacim. Do sad sam koristio sony ericsson i kod njega lepo imas opciju za kreiranje novog profila, kreiras, popunis i radi. Ovde toga nema :(

Cooomi, provalio je operater da ga lazem za 6300 i nije hteo da mi posalje, nego me salje u poslovnicu 50 km daleko, a nije hteo ni da mi diktira rucna podesavanja

Mislim da ce Telekom definitivno izgubiti jednog korisnika, tj mene.

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Post od mb011 »

Darence, imas na ovom forumu u delu konfigurisanje aparata u jednoj temi objasnjeno detaljno konfigurisanje za 6300. Ja sam upravo po tome podesio svoj 6303...

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Da razjasnim celu stvar :

Ideš u podešavanja/konfiguracija/podešavanja lične konfiguracije/napravi novi za web i upiši parametre.
Nokia Lumia 630

darence
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 11. Mar 2009. 21:50
Lokacija: Svrljig
Kontakt:

Post od darence »

uspeo sam da namestim GPRS, ali MMS i dalje ne radi :(
zna li neko kako se to konfigurise ? dodao sam novi nalog za MMS, sa podacima http://www.mts.telekom.rs/index.php?ID=22461 ali nista :(

Odgovori