6630 (TIM) Gprs. mms...

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
shone1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Čet, 06. Apr 2006. 16:16

6630 (TIM) Gprs. mms...

Post od shone1 »

Ewo ovako. video sam u nekoj temi da je jedina razlika izmedju 6630 Tim i 6630 koja nije skinuta sa nikakve mreze u tome sto timova ima neki dodatne ikonice, logo na maski, screen saver i sto su gprs, mms wap parametri vec podeseni... Pitanje je dali ja te parametre mogu da izbrisem i da unesem parametre od mobtela? dali ce mi sve to bez problema raditi?

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

naravno da mozhesh da izbrishesh TIM-ove parametre i da uneses nove tj. mobteleove , i sve che bez problema da radi , takodje mozhesh i da napravish novi profil u kojem che biti uneseni mobtelovi parametri , a imachesh i profil sa TIM ovim parametrimima , samo aktivirash mobtelov profil i to je to.
a skoro pola nokia 6630 je skidano sa TIM mrezhe 8) :wink: :) :D :lol:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

ma nema frke oko toga,chak mislim da moja TIM-ova 6630 nije ni imala podeshavanja za GPRS i MMS a i da ima nije nikakav problem obrisati ih i ukucati Mobtelove parametre...Nemoj da se brinesh,radice ti sigurno... :wink:

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

shone1, nema potrebe da se zezaš oko parametara, da ih sam podešavaš, samo sačuvaj konfiguracijske poruke, i radiće ti mms i gprs bez problema :wink: I ja sam 063 i imam Tim 6630 :)

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Hm,a sta je sa onim default TIM ikonicama? Ja ti nisam mogao da skinem. Samo sam ih premestio u neki folder da mi ne smetaju. Mislim da ih je 2. Neke za net ili tako nesto. Jeste vi to skinuli??
...shit happens... keep d smile!

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

blade_bre, ja sam ih isto sklonila u foldere, jer inače ne mogu da se obrišu... :wink:
Samo fleš stvar spašava :D 8)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hmm,ja nisam imao nikakve TIM-ove ikonice,verovatno je uradjen flesh pre nego shto sam ga uzeo tako da nisam imao problema s'tim..Al ako vec imate neke tim-ove ikonice,potrpajte ih u jedan folder i mirni ste...

Odgovori