kada ce biti aktivni oglasi sa Gmail, beotel.....

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
kantivoje
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 22:32

kada ce biti aktivni oglasi sa Gmail, beotel.....

Post od kantivoje »

vec vise od mesec dana ni jedan mail sa kodom za aktivaciju oglasa nikako da stigne na Gmail, beotel........ sada je poceo da zeza i Yahoo!!!! :shock: :o :smutny: :blinky: :ohmy:

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

kantivoje, Do tebe je ;) Ja sam sad pokusao sa HotMaila , Gmaila , Yahooa , lepo radi .... :cry: :cry: :cry:
Nokia 5800XM

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

kantivoje, yahoo lepo radi...mozda je svrstao mail kao spam ??
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

kantivoje
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 22:32

Post od kantivoje »

nemam pojma, ali me izludjuje!!!! ostala posta stize normalno, bez greske?? :blinky: :blinky: :blinky: :x :x :x

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

kantivoje, Pogledaj u junk/spam folderu :)
Nokia 5800XM

kantivoje
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 22:32

Post od kantivoje »

gledao sam sve, ali jednostavno nema!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: nisam jedini sa ovim problemom i niko nista ne preduzima!!!!! :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

kantivoje, vrlo jednostavno pitanje:
Koliko si oglasa poslao istog dana ?
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

kantivoje
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 22:32

Post od kantivoje »

gameforce, vrlo jednostavan odgovor: 2 a nije stigao ni jedan! znam za proceduru ako na to mislis!

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

odgovor na bilo kakvo pitanje u vezi brisanja oglasa ces ovde dobiti jednog lepog dana a mozda i pre. meni vec jedno 2 godine stalno brisu oglase(nisam preprodavac,imam jedan ili dva telefona i stalno ih menjam) koji su napisani bas po tim njihovim pravilima. jedino ovim svercerima ne brisu oglase,verovatno imaju neki dil sa njima :)


aj obrisite mi i ovaj post :)

kantivoje
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 22:32

Post od kantivoje »

neovo, 100% je tako, sajt je postao uzas, cak i kad uspem da postavim oglas oni ga sami obrisu, bukvalno ne prodje ni 24h. a pojedincima za jedan telefon oglas prikazan 6 puta i stoji 5 dana. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

U pravu ste da nema pravila sa oglasima jer sam ja postavio prosle nedelje za par modela sa istim sadrzajem oglasa samo drugaciji model i cena...jedan je ostao 2 dana dok je drugi obrisan istog dana posle par sati (ponavljam da su oba oglasa imala isti sadrzaj sem modela i cene :wacko: ) kojom logikom je ovaj obrisan odmah a drugi posle par dana ostace misterija zauvek jer obicno nemaju odgovor na takva pitanja sem: (ovaj servis za oglasavanje je za dz tako da ako vam se ne svidja nemojte ga koristiti ili posaljite broj oglasa na mail ... i dobicete odgovor) .anw sajt kao i forum su ostali na savrsenom nivou ali ovi oglasi bi ladno mogli da se i ukinu jer stvarno daju jako los,mizeran utisak po pitanju azuriranja oglasa.Ne bih da zalazim u to da oglasi za brijace,heftalice,notebookove,tetovaze ostaju i do nedelju dana kao i duplikati ali .....
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Odgovori