mali oglasi

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Nikola gr
Banned
Postovi: 235
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:39

Post od Nikola gr »

to stoji...ne moze da bude nov 20 min,nema teorije barem ja tako mislim...jedino da dobije proko coca-cola npr,pa da prodaje...ovako ne...msm stvarno ne bih skapirao takvog lika,ali kako god :) :wink:

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

Daddy Yankee napisao:


Šta mu fali? Fali mu što je nov, i što oglasi ne služe za preprodaju nego ako neko hoće da proda svoj polovan telefon. :wink:
star 20min = nije nov. Ti misli sto hoces jbt. Idi i iskuliraj se. 20 min nije nov. 1 mind nije nov, stvar ukusa ko sta misli. I ako si ti tako pametan dokayi d a20 min jenako 0 min :P :lickmy sass: :chytry: :uhuh: :disgust:

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

Daddy Yankee napisao:JeIma ljudi kojima je hobi kupovati telefone u prodavnici, držati ih kod sebe 20 minuta i onda prodavati 20-30% jeftinije. 8)
a sta tebiboli ko sta radi i ne idi u off jbt idi i igraj paljstation il sta hoces.
Rec je inace bio zasto mali oglasi ne pojave ili zasto ne dobijamo link za aktivaciju..imali su slucaj da je tel bio satr par meseci i oglas je bio izbrisen.

Tako da psssssssssstttttttttttisinaaaa :disgust:

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

Nikola gr napisao:to stoji...ne moze da bude nov 20 min,nema teorije barem ja tako mislim:) :wink:
konacno jedan covek ko je ucio einsteinov teoriju o vreme. Ide Piwo!

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Tebi je baš lijepo u životu. Mada bi možda trebao naučiti malo pravopis i padeže pa glumiti silu po netu.

Na ovo što si napisao, nemam komentar, jer i da ti objasnim neke stvari, ne bi shvatio.

I javlja mi se da ćeš dobiti ban. :wink:

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

Daddy Yankee napisao:TMada bi možda trebao naučiti malo pravopis i padeže pa glumiti silu po netu.
Meni srpski nije maternji jezik, ali trudim. Ako bi procitao moje ostale postove znao bi, tako da tvoj predlog da naucim padeze malo je ;)

jedan stvar sta ti hoces d ami objasnis i jedan stavr da je istina d a20 min nije nov. A ja dali cu bti banovan ili ne, od toga jos linkovi za aktivaciju nece raditi, al ako je cena da budem banovan, go ahead. Jedan stvar je istina a drugi da to nekome boli... :P

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

:D Eto vidiš da nisi shvatio opet. Ja sam dva puta prodavao telefon, jednom Nokiu 6630, jednom onaj glupi Vip 226, i oba puta mi je aktiviran oglas u roku od minuta, bez problema.

A to jeli nov ili nije, nemoj tražiti dlaku u jajetu, valjda si shvatio poentu. Ti imaš nov telefon koji hoćeš da prodaš i napišeš 20 minuta star da bi kupci znali da je nov, a moderatori oglasa da (kao) ne bi mogli da ne odobre oglas, ali vidiš da mogu.

FAIL! :P

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

Daddy Yankee,

druze, ovde nije rec samo o meni...ocito ti nisi shvatio..procitaj malo gore da vidis da nisam ja jedini koji imao probleme...to sto trentuno moj tel star oko mesec dana a pricao sam 20 min, mislim da ama bas svejedno...al, kako si rekao necemo dlaku na jajetu.

Kao dokaz da Ti si bio ko nije shvatio ponov, procaskaj pa pogledaj par screenshoota da vidis kakve oglasi bile na ovu stranicu....
Milsim da svako ima pravo d amenja tel koliko god moze, kada mu dosadi/nesvidja sta ja znam...esad, drugo je zasto ne dojimao linkove za aktivaciju.
I TO NE SAMO JA....

fail?kome kako... :lol:

"Ti imaš nov telefon" covece, otkud ti tvrdis d aimam nov tel, jer sam napisao da star 20min? smiri se, i ne idi u off! ti si ocito strucnjak da ovako tvrdis da imam nov tel...

sto se tice meni ja pricu ovde zavrsavam, jer ocito nema reenje za ovaj problem. a ti misli sto hoces.

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Nije bitno koliko je star, vec verovatno ti imas problem sa mejlovima... Mislim, da ti na toliko mejlova razlicitih ne stigne link... pa nema sanse...
Ajd daj jedan oglas, koji si napisao, tekst tog oglasa, da vidimo dal postujes pravila... Mislim, dzabe se bunis ako nisi lepo napisao oglas :) i to je to.
Nokia E71... Elegant, but deadly

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

"480 € (NOV: 826*)
nov htc hd neotpakovan u original htc kutiji plus 8gb kartica sa instaliranim gps softverom igo08 gps meni i gps govor na srpskom , sve novo. bez zamena bg/ns
065/4011-907"


zasto je ovaj oglas stalno u malim oglasima, meni su ponovo blokirali adresu..administratoru..sada je stvarno dosta.
Neki ljudi nonstop salje oglase, ja svaki 5.dan ako poslajem 2 oglasa...mislim stvarno...

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

materijalmen napisao:ja svaki 5.dan ako poslajem 2 oglasa...mislim stvarno...
Znači šaner. ;)

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

stvarno cudne stvari se desavaju sa oglasima... desilo se X puta da sam, poslao oglas a nisam dobio e-mail, onda kada pokusam nesto kasnije [za par sati] sve prodje najnormalnije

e da jos nesto

ljudi molim vas uradite nesto sa ovim likovima sto stavljaju kineske kopije u oglase, i sto kad pisu oglas stave: "Nije ovaj nego onaj"... to toliko smara, i opterecuje da je to uzas :(

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Smaraju i oni sto prodaju BB!
Ima ih pregrst ,a jedan te isti prodaje samo okaci drugu sliku, npr.: E71, pa onda nekog HTC...
U redu je da okaci oglas i neka stavi drugu sliku ako nema odgovarajuce ali jedan te isti se vrti u jedno 10 tak oglasa, koje sam ja do sada nasao, sa razlicitim slikama i to je preterizam!!!

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

Daddy Yankee napisao:
izvini ali nerazumem sta ovo znaci. Objasni mi. nerazumem srpski najbolje.

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

IDzO, Mirko BGD, nije njihov problem što imaju bb i slične marke i kineze. Za oglase se treba uvesti neki prazan šablon u koji se upisuje oznaka telefona i mala sličica veličine lupam 100x100 :wink:
Nokia C6

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Ja nisam ni rekao da je problem sto oni imaju te marke nego sto jedan te isti oglas salju vise puta sa razlicitim slikama. Znaci isti oglas da se prodaje BB samo sto jednom stavi sliku od E71, pa onda od nekog drugog modela i tako vise komada, a isti oglas i broj telefona!

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

prazan sablom postoji vec sa desne strane... samo ga malo ljudi koristi :angry:

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Mirko BGD, ali te oglase malo ljudi i gleda 8)
Nokia C6

dj cyber
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 02. Mar 2009. 01:48

Post od dj cyber »

Stvarno je ovo sa oglasima prevrsilo svsku meru..I kada uspem da nekako okacim oglas,on se na sajtu zadrzi par sati i onda nestane.
Niti sam preprodavac niti me to interesuje,ali mi nije jasno u cemu je problem.
Menjam telefone periodicno i nema mogucnost normalnog oglasavanja,a razni preprodavci i oni sto pisu "nije ovaj nego onaj" ostavljaju zilion oglasa svakog dana.To se jasno vidi kada se svakodnevno prate oglasi...

dj cyber
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 02. Mar 2009. 01:48

Post od dj cyber »

otvorio sam novi e mail nalog i stavio nekoriscen broj i nema aktivacionog linka...
I sad neka mi neko kaze da nisam nesto dobro uradio.
Ovde je ocigledno u pitanju nesto drugo.
ZBOGOM

Zaključana tema