jos radnji ubacite

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

jos radnji ubacite

Post od Krile007 »

imam jedan verovatno ce se svi sloziti koristan predlog, to je da ubacite i ostale radnje u beogradu, kada vec ne mozete recimo novi sad ili neke druge gradove. Tih radnji koje niste naveli na cenovnicima ima dosta uzmite halo oglase pa cete videti koliko jos ima radnji. Inace te radnje, barem vecina videcete da su jeftinije od ovih isaknutih na sajtu

Misa011
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2005. 07:45

Post od Misa011 »

Cene u halo oglasima su 97% lazne... a pitanje je ko od ljudi zaista ima trazeni telefon. Sve pilicar do pilicara, imaju po pola telefona na lageru, od svakog!

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Radnje koje su na sajtu su sa razlogom tu, a ne zato što druge radnje 'ne vidimo'. Naime, svaka radnja mora da zadovolji niz uslova da bih im uopšte i dozvolio da se pojave na sajtu. Znam ja za sve radnje, ne brinite, ali sam vrlo pažljiv koga ću da pustim na sajt. A to jeftinije nije jer te cene nisu realne već lažne u 90% slučajeva, a to na sajtu nije slučaj i to se na sajtu strogo kažnjava čak i izbacivanjem radnje sa sajta u krajnjem slučaju.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

$h@de
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Ned, 29. Jan 2006. 20:43

Post od $h@de »

Izvinjavam se sto otvaram staru temu ali morm. Jel to sto pomenu malopre znaci da ako kupim telefon u prodavnici koja je na sajtu manje[skoro nikakve sanse] da mi uvale neki krs koji ce da zeza posle nedelju dana [adekvatnog koristjenja] Bogami nemam sta da kazem [ako je to istina] sajt ima visoke ciljeve i brine o svojim posetiocima sto mi se veoma svidja!
.:Mess with the best, die like the rest:.

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

U suštini, u ovoj zemlji ne može ništa da se garantuje, ali ne mogu ni odbaciti Vašu tvrdnju. Koliko je u našoj moći, trudimo se da svoj posao odradimo što je bolje moguće - po svakom aspektu.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

onda makar da se ubaci mogucnost (pored kritike radnje) da neko ako zeli pohvali na neki nacin radnju u kojoj je bio...npr ja sam bio u jednoj i bio sam veoma zadovoljan jer su,pored tacne cene koja je najniza u gradu,imali i taj telefon u full pakovanju sto je ,morate priznati retkost u bgd...pozz 8)

rower
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 136
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 13:52
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od rower »

Postoji saradnja izmedju firmi i sajta koja mora biti obostrana!
Neke firme jednostavno ne zele da se oglasavaju,ja znam dve prodavnice(ne tako male)
koje imaju odredjen broj stalnih musterije i solidnu lokaciju i dobro posluju,a ne zele da se reklamiraju!
Nemaju cak ni u oglasima reklamu,kazu takva je politika firme!
Ne kazem da je to pametno,ai jednostavno nemaju zelju,a niko ih ne moze naterati da se ovde oglasavaju!
I naravno sve se to placa! To vec admin zna i nije pricu ovde!

Odgovori