Josh jedan predlog

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?

Da li mislite da treba da pishe i kolika ja garancija na telefone u nekim prodavnicama(pored cene)

da
15
83%
ne
3
17%
 
Ukupno glasova: 18

vivann
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 10:26

Josh jedan predlog

Post od vivann »

mnogo bi nam svima koristilo kada bi pored cene stavljali i koliku prodavnice daju garanciju na telefone......to je po mom mishljenju vrlo vazan faktor pri kupovini telefona......pa ako bi mogli to da dodate mnogo bi mi znacilo a nadam se i ostalima....THANS..... :)

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Pa jeste korisno, ali nije od presudnog znacaja...valjda ukoliko ti treba ta informacija, pozoves lepo prodavnicu i pitas, ne mora sve da bude ,,postavljeno na tanjiru'' :)

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Korisno jeste, al mislim da je mnogo da se prati i to... Mislim, na kraju ce neko da trazi da se ispisuje i IMEI telefona koje prodavnica nudi... :roll:
Nisam glasao, jer bih se opredijelio za "ne znam". :)

EsCoBaR
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 20. Feb 2005. 06:30
Lokacija: Vrsac - SRBIJA
Kontakt:

Post od EsCoBaR »

popste napisao:Pa jeste korisno, ali nije od presudnog znacaja...valjda ukoliko ti treba ta informacija, pozoves lepo prodavnicu i pitas, ne mora sve da bude ,,postavljeno na tanjiru'' :)
Potpisujem... ;)

vivann
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 10:26

Post od vivann »

Slazem se da ne mora da bude sve na tanjiru......p.s. ovo je bio samo prijateljski savet....ali meni je presudno u kupovini jer su me neki zavlacili i po 2 meseca da bi mi na kraju dali nov telefon ili ponudili zamenu.....uvek bi dao koji evro vishe za sigurnost....

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Mislim da je to dobra ideja, garancija je vrlo vazna informacija prilikom kupovine,a mislim da to nije tesko uraditi posto uglavnom prodavci odredjuju trajanje garancije isto za sve modele mobilnih telefona(Tako je bar u prodavnicama koje znam).

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

vivann, slažem se, svima nam je bitna garancija, a vidim da je u poslednje vreme postala neka moda garancija od 6 meseci :disgust:

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

u 90% garancija pise, da se iste odnose samo na sofver aparata, sto priznacete nije bas i korisno, to znaci da garancija prakticno ne postoji :x

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Mirko BGD, da, to je ona klasika usled ne stručnog korišćenja ili vizičkih oštećenja...pa se zaista i svede samo na softver... :disgust: Ali bolje "išta nego ništa" :roll:

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Zoka napisao:Mirko BGD, da, to je ona klasika usled ne stručnog korišćenja ili fizičkih oštećenja...pa se zaista i svede samo na softver... :disgust: Ali bolje "išta nego ništa" :roll:

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Potpuno se slazem sa Mirkom,zalosno je sta pise u garancijama,i uglavnom se pominje samo softver,malo ima izuzetaka i svi uglavnom u slucaju kvara pominju pad telefona i nestrucno rukovanje.Ali kod novih telefona Simbian v.8.0,flesovanje je vrlo skupo i malo servisa ima odgovarajucu opremu pa i to znaci kad je u garanciji(Bolje ista,nego nista).

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Re: Josh jedan predlog

Post od Cyber »

vivann napisao:mnogo bi nam svima koristilo kada bi pored cene stavljali i koliku prodavnice daju garanciju na telefone......to je po mom mishljenju vrlo vazan faktor pri kupovini telefona......pa ako bi mogli to da dodate mnogo bi mi znacilo a nadam se i ostalima....THANS..... :)
Potpisujem
NE MOZE DA SHKODI

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa sama informacija ne, ali moze da skodi Milanu (ili ko vec uredjuje cijene i to). :lol: Oduzima to vremena ipak... A i svaka firma ima razlicite USLOVE garancije, neka moze da daje npr. 1 god ali samo na softver, a neka 6 mjeseci pa na aparat... Shta je tu bolje, a? A to bi bilo malo teze sve da se prati... :)

vivann
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 10:26

Post od vivann »

Al ima i stvarno korektnih prodavnica kao shto je Quadra gde su mi 2 puta dali nov telefon kada se moj pokvario......i naravno Tehnomarket gde su mi jednom vratili pare i ponudili drugi....ako je suvishe zahtevan posao onda nishta......nije neophodno....i ovako je sjt jedan od najboljih...... :D :D

Odgovori