Da li je lako snaći se na sajtu?

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?

Da li je lako snaci se na sajtu?

Glasanje se završava Ned, 12. Mar 2006. 15:26

1. Veoma je lako!
15
88%
2. Uz malo truda.
2
12%
3. Prenatrpano i nepregledno!
0
Nema glasova
 
Ukupno glasova: 17

anja_92
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 26. Feb 2006. 15:18
Lokacija: Uzice

Da li je lako snaći se na sajtu?

Post od anja_92 »

Meni treba pomoc,
Ranije kada sam ulazila u ovaj sajt mogla sam da nadjem mesto gde mogu da se uporede dve vrste moblinih telefona, ali zatim mi je kompijuter zahvatio virus, i nisam dugo koristila internet i ovaj sajt pa sam zaboravila gde treba da se udje da bi se uporedila, kao sto sam rekla, dve vrste telefona. Moze li neko da mi objasni gde treba da udjem da bi to postigla?

Nadam se da cete moci (i hteti) da pomognete.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Ne znam da li zato kritikujes sajt,ali snaci se ovde je ipak veoma lako.Ides fino na rubriku Poredjenje modela i postujes ono sto zelis.
Na svakoj stranici foruma imas opciju Skoci na: koju vidis odmah iznad smajlija,kliknes i ides :wink: :wink: :) :)
Videces da je lako do bola... :D

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

slazhem se sa tobom Green, bez razloga kritikujesh sajt , sajt je odlichan i pravo se lako snacji na njemu , a shto se tiche poredjenja telefona , odesh samo na "poređenje modela" i to je to
8) :wink: :) :D :lol:

anja_92
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 26. Feb 2006. 15:18
Lokacija: Uzice

Post od anja_92 »

Pogresno ste me razumeli, zapravo ja se slazem sa vama. Cak sam ja prva glasala u anketi da je veomalako snaci se na sajtu. Anketu sam stavila onako, a nisam imala nameru da kritikujem sajt, ako sam to uradila ja se izvinjavam jer to nisam uradila namerno. :( Hvala na pomoci!!
Sve prolazi i ništa nam ne pripada:
porodica, žena, deca,
naše telo i bogatstvo.
Ostaju samo naša dobra i zla dela.

anja_92
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 26. Feb 2006. 15:18
Lokacija: Uzice

Post od anja_92 »

Evo, sada sam pokusala da udjem kao sto ste rekli, ali ja nisam mislila na forum poredjenje modela, vec na jedan program koji je bio na ovom sajtu, u kom imate da birate dva modela telefona i oni vam pokazu informacije jednog i drugog, i vi mozete da uporedite, i automatski da znate sami koji je bolji.
Sve prolazi i ništa nam ne pripada:
porodica, žena, deca,
naše telo i bogatstvo.
Ostaju samo naša dobra i zla dela.

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

anja_92 napisao:Evo, sada sam pokusala da udjem kao sto ste rekli, ali ja nisam mislila na forum poredjenje modela, vec na jedan program koji je bio na ovom sajtu, u kom imate da birate dva modela telefona i oni vam pokazu informacije jednog i drugog, i vi mozete da uporedite, i automatski da znate sami koji je bolji.
koliko ja znam to na ovom sajtu nije nikada ni postojalo , ali jeste na www.gsmarena.com

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Dorađuje se sajt, jedna od opcija će biti i upoređivanje aparata, do 3 kom u isto vreme. U svakom slučaju kritika jeste na mestu.

Što se tiče lakoće korišćenja, tu će se dosta raditi na novoj verziji, čime želimo i manje iskusnim korisnicima da omogućimo laku navigaciju kroz veliki broj stranica.

Ne bi bilo loše videti rezultat ove ankete...
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Odgovori