Obrisana korisna tema

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Obrisana korisna tema

Post od Green »

Pregledavajuci neke moje postove primetio sam da je obrisana tema o programu za CD Rip.Ne razumem potez,mada verovatno zbog reklame sajta sa kojega se program skida besplatno.Ako je to razlog,zasto se onda ne obrisu sve teme i odgovori u kojima se reklamiraju sajtovi Nokie,SonyEricssona,raznih sajtova sa temama,Symbian programima...i mnogi drugi koji nude sve i svasta?!U temi nije bilo nikakvog favorizovanja doticnog sajta da i to bude razlog brisanja.
Sam program je mnogo koristan onima koji jos ne znaju kako da pretvore muziku sa obicnog CD-a u neki od podrzanih digitalnih audio formata.Ako sam neka pravila ipak prekrsio,izvinjenje...I zeleo bih samo jos da skrenem paznju na komentare u rubrici Proizvodjaci gde se sve i svasta moze procitati,a jos se ceka na proveru i brisanje.Znam da iziskuje vreme i napor,ali...Pogledajte recimo komentare za Sony Ericsson W800i

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Slazem se, ja koliko znam, moderator ima mogucnost da izmeni bilo koju poruku, pa zar nije mnogo bolje da se izbrise deo za koji se smatra da je reklama ili sta vec, a tema ili poruka da ostane ukoliko je korisna, poucna, edukativnog karaktera itd???
Mogu da primetim ( ako smem) kao clan ovog foruma da ovde ima dosta brisanja, a po mom skromnom misljenju na njemu i nema bas mnogo spamera...
Nemam nista protiv malo rigoroznijeg stava koji se ovde propagira sve dok su potezi praceni obrazlozenjima ( moderatori imaju i ti mogucnost kada menjaju ili brisu postove, inace)...
I na kraju, posto ova tema predstavlja manje vise kritiku, verujem da ce uskoro biti izbrisana jer se ne nalazi u adekvatnom podforumu, mada bi bilo mnogo sofisticiranije premestiti je u taj deo...

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Ups, izvinjenje za poslednju recenicu, ne znam zasto mi se ucinilo da je tema u neadekvatnom podforumu. Ostalo stoji.

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Dešava se da je tema suviše provokativna, pa ljudi non-stop postavljaju linkove ka nelegalnom softveru na toj temi i onda sam primoran da to obrišem. Videću ubuduće da više praktikujem zaključavanje. Kritika je na mestu, ali s'obzirom na broj postova nemoguće je da se setim zbog čega. Objašenjenje je verovatno izostalo usled nedostatka vremena. Forum jeste rigorozniji, ili će biti tako ili ga neće biti.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Ok,slazem se sa tim u potpunosti,mada program je totalno legalan sa potpuno legalnog sajta koji je i tvorac programa, moze se i kupiti(full verzija),besplatno se skida samo basic verzija,opet,potpuno legalno i bez problema.Sajt takodje nudi gomilu softvera za druge stvari koje se ticu rada sa zvukom i audio fajlovima svih vrsta,programi za vodjenje radio stanica itd.
Ipak ako je neko mozda zainteresovan nek se javi na priv pa cu poslati link na email.
Pozdrav :)

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Nemamo vremena da surfujemo po svakom linku koji se postuje i proveravamo da li je sve legalno, ukoliko nam se učini da tu nije baš sve čisto na prvi pogled, ta tema se briše. Imate ljudi Google pa tražite sve što Vam treba.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Post od mihajlovic »

mislim sta reci [img]http://forums.netgamers.co.uk/images/sm ... 20[b]Green[/b],%20mislim%20da%20si%20bio%20u%20pravu,ali%20kad%20ADMIN/Moderator%20kaze%20onda%20moramo%20da%20se%20slozimo%20[img]http://forums.netgamers.co.uk/images/sm ... adbang.gif[/img]
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Da,da,ok je to,nema frke...
Mogao bi da dam i jedan predlog sto se ovih stvari tice:clanovi koji zele(moze moderator da ih odredi),mogu recimo da prijave adminu neke nepravilnosti,ako ih uoce(linkovi ka sumnjivim sajtovima,nedolicno postovanje tema i odgovora itd.).Mozda ideja i nije neka,ali moderatori bi odmah mogli da odrede sta je za brisanje a sta ne cim pogledaju neciju temu ili odgovor.
Mogla bi se napraviti kao neka specijalna rubrika samo za takve prijave... :)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Green, pa takve nepravilnosti svako moze da prijavi na PP moderatora ili kalinicm, tako da mislim da za takvom temo nema potreba...
Pa neki red mora da se zna...Inace nastaje haos...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Da,ali mislim da su retki bili ti koji su stvarno nesto slicno i prijavili osim ako bas nije bilo hitno da se prijavi.Recimo vredjanje,psovanje i tome slicno.
Nek admin kaze sta je najbolje i mi cemo to prihvatiti :)

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Ninolina je u pravu. Stvari trenutno funkcionišu skoro bez ikakvih problema, tako da se to neće ništa menjati. Žao mi je ako nekome strada tema, sigurno nije bez razloga. Svako može da me kontaktira, podseti koja je tema u pitanju i rado ću mu dati odgovor posle koga će znati kako da postavi temu ili pak šta je bio problem koji je doveo do brisanja.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Odgovori