Mali oglasi na ovom sajtu

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Piše u pravilima da se prvo mora navesti starost aparata, pa tek ostalo. Ja koliko vidim tako nije urađeno, administrator prati pravila koja su istaknuta na sajtu.

Ukoliko spamujete sa puno oglasa ili ponavljate oglase svaki dan i slično, email adresa ide na crnu listu i sa nje povratka nema. Sa te email adrese više ne možete autorizovati oglas.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

hagor
Banned
Postovi: 89
Pridružio se: Sub, 23. Sep 2006. 16:51

Post od hagor »

kupljen 17.03.2007.crne boje, u full pakovanju, kao nov, 9h razgovora nigde ogreban, najnoviji fw +memoriska od 1 gb 20 evra +slusalice sa adapterom 3.5 mm 20 evra(ad41+hs20),moze zamena za N93

i sad nek meni neko kaze sta je ovde neispravno pa mi uvek brisete oglas, stvarno se trudim da postujem pravila a vi i dalje brisete samo moj oglas, u cemu je sad problem?

rec je o nokiji N80 i cena je 280 evra, znaci realna cena, sva pravila ispostovana, molio bih da mi kazete u cemu gresim

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

hagor, stavi star mesec dana i nemas problema...Neznam sta drugo da ti kazem ali moras paziti ako mislis da ti se oglas odrzi na tabli neko vreme :shock:
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

hagor
Banned
Postovi: 89
Pridružio se: Sub, 23. Sep 2006. 16:51

Post od hagor »

evo ponovo ga obrisaste, aman ljudi kazite bre de gresim .

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

kalinicm napisao:Molim sve koji imaju bilo kakav problem da se obrate na dole navedenu email adresu: mobilnisvet.com@gmail.com, i sve probleme ćemo rešiti na taj način.

hagor
Banned
Postovi: 89
Pridružio se: Sub, 23. Sep 2006. 16:51

Post od hagor »

ok, hvala

P.S. sada nema problema, oglas je za sada opstao ceo dan, i idalje je tu .

hagor
Banned
Postovi: 89
Pridružio se: Sub, 23. Sep 2006. 16:51

Post od hagor »

Evo jos jedno pitanje, dali mogu da napisem oglas da kupujem neki telefon, pritom placam u kesu(i da se zna nisam nikakav preprodavac, ako ne verujete mozete da pitate milan 91 ili vostezmaj?

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Oglasi za kupovinu telefona se brišu, a ukoliko neko bude uporan ide na crnu listu. Dakle, ne može.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

hagor
Banned
Postovi: 89
Pridružio se: Sub, 23. Sep 2006. 16:51

Post od hagor »

ok, samo nemojte da me stavite na tu listu, ja sam nekoliko puta stavljao oglas da kupujem 8800 :smutny:

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Nema urgiranja ni za koga, pravila su pravila i za sve su ista. Ko dospe na crnu listu, nema vraćanja. Ako ima nekih nepoznanica, objasnićemo.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Odgovori