Iskustva i ocenjivanje domacih prodavaca telefona

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
vrangelo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 02. Sep 2007. 14:31

Iskustva i ocenjivanje domacih prodavaca telefona

Post od vrangelo »

Pozdrav svima,

da li postoji neki podforum u kome mogu da se napisu iskustva koja su ljudi imali sa razlicitim prodavnicama mobilnih telefona na podrucju Beograda, gde bi se takodje dali komentari i ocene domacih prodavaca?

hvala

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

probaj ovde.ali mislim da tema već postoji.inače ima jedno negodovanje vezano za n73ME.svi ga imaju a niko ga nema.zanimljivo
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Za sada ne, jel bi se taj podforum vrlo lako iskoristio za reklamiranje prodavnica, sto se kosi sa pravilima foruma.

PozZ

njegostotos
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:12

Post od njegostotos »

Bezobrazuk u Marvel Duo-. Pored ne davanja racuna
i lose prikazanih cena na Vasem sajtu kolega koji se
predstavljao kao gazda ove radnje (a kaze da ih ima
dve) je dao netacne informacije o telefonu koji sam
kupio na njegov predlog. Inace, u navedenoj radnji sam
kupio dva ista telefona roditeljima. Zurio sam se i
gledao sam na Vasem sajtu telefon Motorolu L6 i
naravno naletio sam na Marvel Duo koji je kad sam zvao
ponudio neki LG telefon koji sam ja proverio na sajtu
i stvarno je bio najjeftiniji. Medjutim kad sam dosao
kod njih telefon nije imao srpski jezik, niti bilo
kakvo uputstvo. Kad je prodavac vidio nasu reakciju
ponudio je Nokiu 2310 po "najjeftinijoj ceni" sto u
tom trenutku nije bio jer kad sam dosao kuci i
proverio na vasem sajtu on je kod njih 10 evra skuplji
u odnosu na mnoge prodavce. Sve ovo nije bitno koliko
je bitno da napomenem da mi je prodavac rekao da
telefon ima MMS. Ja i moja supruga smo nakon ovoga
uzeli oba telefona i naravno kad sam pokusao da
posaljem MMS tu funkciju on nije imao. Zvao sam i on
je bio veoma neprijatan govoreci da je on rekao
drugacije. Ne zelim da menjam telefon i da se
maltretiram za 110 evra ali trazim nacin da se radnja
i gazda kazne. Nisam dobio racun a dobio sam
garanciju. Molim Vas trazim instancu koja ce ovo da
regulise.
Dakle,
1. Nisam dobio racun
2. Nemaju tacne informacije na Vasem sajtu
3. Lazne informacije daju prilikom prodaje proizvoda
4. Kultura i ponasanje je najmanjem nivou jednog
prodavca

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

njegostotos trebao si detaljnije da pratis ovaj forum ( ili bar prelistas neke delove )!zlatno pravilo kod kupovine mobilnih uredjaja (cast izuzecima retkih uredjaja kojih ima u pojedinim radnjama) ako je klasican model u pitanju,proveriti licno,zvati,informisati se ovde na forumu o pojedinim modelima koji se slazu sa tvojim budzetom i NAJBITNIJE proveriti specifikacije modela koji te zanima na vise mesta sem ovog sajta.tako naoruzan informacijama krenuti u potragu!nema lazi nema prevare.
1.Nisi ga ni trazio verovatno
2.Admin se trudi koliko moze da ispostuje i proverava tacnost cena svakog shopa na koji se pojedinac pozali
3.(nije lazan info koji si dobio od vlasnika nego njegovo neznanje)u sustini je tvoja rec protiv njegove
4.Ja bih odmah izasao napolje iz radnje...no comment
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

ma sta moze administrator kad on pise cenu koju mu kazu iz prodavnice, samo mi nije jasno sta postignu kad daju laznu nizu cenu kad ljudi nazovu i samo se razocaraju.
5130+Koss the plug....

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

Varijacije, kombinacije, verovatnoca.....Mozda odredjeni, ali minijaturni procenat ljudi, nece ni zvati, nego ce direktno otici tamo kada budu videli najnizu cenu na sajtu....kada dodju vide ne toliko nisku cenu, prodavac im pusti pricu da su to cene iz stare serije, da su morali da regulisu cene, kao i sve ostale firme u gradu, jer je stigao novi kontigent telefona koji je "mnogo bolji i kvalitetniji" od prethodnog iz ovog ili onog razloga....
Onda taj mali, neinformisani procenat ljudi kupi taj telefon u toj prodavnici
Verujem da tako posmatraju situaciju koju mi upravo promatramo

Chicha micha i gotova pricha

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Da se i ja oglasim, naime Marvel Duo će biti izbačen sa sajta u ponedeljak. Ne sporim navode, i zbog toga će i leteti sa sajta. Tu odluku sam doneo još pre 2 dana, pošto se slično desilo mojim prijateljima, a i nedelju dana ranije drugim prijateljima isto.

Naime, ja sam lično na licu mesta proverio lager iste radnje (zbog sumnje u netačnost lagera pre svega, a potom i cena) pre nego što su moji prijatelji kupili (puka slučajnost da su ušli u radnju kada sam ja izlazio) i desile su se vrlo čudne situacije dok su prijatelji bili prisutni - lik je rekao da nema model koji sam ja par minuta lično proverio da ima + mojim prijateljima nije imao da prodao koji su preko telefona tražili. Toj radnji nisam dao ulaz na sajt 5 meseci sumnjajući da može postati problematična, očigledno da nije trebalo uopšte da je puštam. Moja greška, biće ispravljeno.

Očigledno da je pored same prijave LAGERA i CENE, potrebno dodati i malu formu gde će ljudi moći detaljnije obrazložiti svoje probleme kako bi mogli iste da saniramo ukoliko je u našoj moći.


Inače ne dozvoljavam bilo kakvu diskusiju o radnjama, jer nemam uvid u činjenice. Ovaj put imam uvid u činjenice i zbog toga je dozvoljeno da se javno o tome govori. Ukoliko imate problema sa drugim radnjama, pošaljite mi privatnu poruku i dobićete odgovor. Forum nije mesto za rešavanje ovih problema, a ja sam odgovoran da podaci budu što precizniji i da radnje budu korektne.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Posle ozbiljnog razgovora sa vlasnikom Marvel Duo firme, odlučio sam da ga vratim na sajt. Ukoliko neko bude imao nekih problema, neka mi se obrati na privatnu poruku.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Zaključana tema