Prevare na malim oglasima

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Igy016
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 18. Maj 2017. 06:53
:: Samsung

Prevare na malim oglasima

Post od Igy016 »

Poštovani,

Pre nekoliko dana sam prevaren od strane Ivice Radenkovića pri kupovini telefona. Poslat mi je totalno polomljen i očerupan telefon umesto novog sa garancijom. Kako sam kasnije pri pretraživanju neta mogao da vidim ja nisam jedini koga je on na Vašim oglasima prevario. Zar ne mislite da bi trebalo da se nesto izmeni po tom pitanju da članovi mogu da se ocenjuju pozitivnim odnosno negativnim ocenama kako bi se u mnogome smanjile mogućnosti prevara.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Prevare na malim oglasima

Post od znemanja »

Administracija foruma nema nikakve veze sa sekcijom malih oglasa na sajtu mobilnisvet.com

Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Prevare na malim oglasima

Post od Ivan Cirkovic »

Moj ti je savet da malo otvoris oci pre nego sto kupujes... Mislim da si se mnogo zaleto i da nisi imao ranijeg iskustva u kupovini sto se vidi i iz tvog posta... Moj ti je savet da pazaris na KP, jer tamo imas i pozitivne ocene. Imas raznih ljudi koji se bave telefonima samo i nema greske. Dobijas ono sto si porucio. Ovde ti preporucujem da se nadjes licno sa prodavcem pre kupovine ako si u mogucnosti naravno. Nadam se da sam ti malo pomogao... :)

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Prevare na malim oglasima

Post od Batak »

I na KP vrlo lako moze da bude prevaren ako nije upoznat. Ni pozitivne ocene nisu garancija da je telefon uredan.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Prevare na malim oglasima

Post od Evindzer »

Ovde, koliko se sećam, preporučuju bukvalno samo troje ili četvoro ljudi sa KP kao ozbiljne i totalno pouzdane prodavce.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Prevare na malim oglasima

Post od Ivan Cirkovic »

Da li mozes da napises o kojim clanovima se radi kako bi mi ostali bili upuceni i ne bi bili izlozeni prevari? Ja sam na KP prodao i kupio dosta stvari, ali naravno da mora dobro da se otvore oci i da se razumes u ono sto kupujes...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Prevare na malim oglasima

Post od Azimuth »

Postoji tema u "Kafiću" pa je prelistaj. Sve piše.
Lock.

Zaključana tema