Jedan predlog

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Jedan predlog

Post od Kuzman »

Molim da se predlog razmotri. U poslednjih nekoliko dana/nedelja je bilo mnogo svadje na forumu. Ne bi skodilo da se na forumu postavi josh jedan moderator...Ne kazem da sadasnji moderator(dragi nam Miskoni) ne radi svoj posao valjano, nego jednostavno on ne moze da postigne sve to da sredi...Isto vazi i za Milana.....Licno smatram da je potreban josh jedan ili 2 moderatora.....I mogao bi da se uvede word filter koji ce sve psovke da zamenjuje *..Toliko od mene.
Pozdrav Kuzman
Black Sabbath!!!

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

Ja mislim da nije bilo svadja,vise bi to nazvao kao podeljenja misljenja... :P
MNJIH!

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

samo postojanje sajta (pa tako i foruma ) ne podrazumeva i kvalitet istog. takodje postojanje mesta da se "razgovara" o mobilnim telefonima podrazumeva i "podeljena" misljenja pa cak i svadjice...iz tih razloga,podrzavam ovu temu i "zahtevam" da se moderatori vise pazabave kulturom i kvalitetom sajta kao i BRISANJEM nekih od postova(pogotovu u komentarima na specifikacijama telefona i tako doprinesu napretku "mobilnog sveta"...NIJE TESKO BITI FIN!

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Bilo je svadja...
Ne radi se o tome da moderatori nece da se pozabave oko foruma, radi se o tome da ne mogu da stizu jer ih je malo. Forum vec ima dosta clanova i jednostavno je malo 3 moderatora, tj. 2 i admin, htio sam da kazem troje ljudi koji se brinu o forumu. Mislim da je zato Kuzman otvorio temu...

P.S. Kuzmane trebao si da napravis glasanje...

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

I ja se slazem sa vama da je potreban moderator
Takodje bi isto napomenuo da to nisu svadje, vec normalne prepirke zbog razlicitih misljenja, ali to ima na svim forumu, i nije to nista ne normalno, ali moderatori su tu da opomeni ljude koje izazivaju svadje (iako sam mozda ja cak bio zacetnik jedne ,,prepirke'' u temi k750vs6630, mada nije tu bilo vredjanja i gluposti, vec samo rasprava) :)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Slazem se, prvenstveno zbog povetjanog broja spam poruka tipa: slazem se, ma to je zakon i slicnih... i pored ogranicenja je broj spam poruka mnogo povetjan!
Sto se tice svadja, problem je u tome, barem ja tako to vidim, sto ljudi previse licno shvataju neke stvari i cim pomisle da ih neko vredja( pri tom uvreda nije za svakog ista stvar) odmah bacaju drvlje i kamenje po sagovornicima!
Takodje, zbog cega mislim da treba biti moderatora, bar jos 2 ili da se uradi kao na vetjim forumima, da svaka soba ima moderatora/e ili eventualno par supermodova, a to je da ne bi dolazilo do neargumentovanih rasprava i narocito da bi se sprecilo upadanje u iste advokata, koji tje stati na stranu nekom, bez valjanih razloga i spamovati temu porukama podrske! :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

akki napisao:Takodje, zbog cega mislim da treba biti moderatora, bar jos 2 ili da se uradi kao na vetjim forumima, da svaka soba ima moderatora/e ili eventualno par supermodova, a to je da ne bi dolazilo do neargumentovanih rasprava i narocito da bi se sprecilo upadanje u iste advokata, koji tje stati na stranu nekom, bez valjanih razloga i spamovati temu porukama podrske! :wink:
U potpunosti se slazem. Bilo bi dobro da ima mozda 2 supermoda, i po jedan za svaku sobu...
Mada opet ne znam podrzava li to ovaj forum, to uglavnom postoji na IPB-u... :unsure:
Sto se tice svadja, svatio ovaj ili onaj ovako ili onako, bilo ih je ovih dana mnogo... :roll:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Jedan predlog

Post od Miškoni »

Kuzman napisao:Ne kazem da sadasnji moderator (dragi nam Miskoni) ne radi svoj posao valjano, nego jednostavno on ne moze da postigne sve to da sredi...
Može sve da se postigne, samo ponekad iskrsne nešto što zahteva potpunu posvećenost pa se druge obaveze potisnu u drugi (treći) plan... ;)

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

Može sve da se postigne, samo ponekad iskrsne nešto što zahteva potpunu posvećenost pa se druge obaveze potisnu u drugi (treći) plan...
maaa daj breeeeeee....nema shanse da sve mozesh da postignes sam....i da posecujes forum 1xdnevno pa ne mozes...ja smatram da ti imas i drugih poslova sem posecivanja foruma....ti samo mene ne mozesh da obuzdas(shala) :D

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

Na prethodnom topicu sam mislio 10x ali posto ne moze da se prepravi .... da znate samo ..................... :wink:

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Tačno, nije me bilo zbog manjka vremena bar 10tak dana na forumu. Sve će se stabilizovati od danas pa nadalje. Predlog je na mestu, ali trenutno ne mogu nikome da dam tu titulu. Ja kontaktiram članove koje mislim da treba da budu moderatori, tako je do sada bilo i biće ubuduće. Može sve da se postigne, ali u poslednjih 10tak dana jednostavno nije bilo vremena za forum.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Cyber napisao: Mogli bi glasanje da napravimo ko ce da bude mod. ?!
a da napravimo i neku kladionicu :roll: :lol: :lol:
stvarno ne verujem kakav predlog! :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

:roll: Pa i nije los predlog, sto...? :? :roll:
A sto se tice kladionice, moze 6600-tuning da nam napravi kvote, radi u jednoj. :lol:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

stefank napisao::roll: Pa i nije los predlog, sto...? :? :roll:
jel se ovo zezas ili? :roll:
pa prosto jer se ne bi birao mister/miss popularnosti nego covek koji po Milanu zadovoljava kriterijume moderatorskog posla! A da ne pricamo o tome sto niko pri zdravoj pameti ne bi na nekom ozbiljnijem sajtu dao mod f-ju nekom na osnovu glasova ljudi od kojih je vetjina kompetentna ubilo se! :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ne zezam, ali nisam mislio naravno da da na osnovu toga moda, nego jednostavno neka pomotj u biranju... :D

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

akki napisao: jel se ovo zezas ili? :roll:
pa prosto jer se ne bi birao mister/miss popularnosti nego covek koji po Milanu zadovoljava kriterijume moderatorskog posla! A da ne pricamo o tome sto niko pri zdravoj pameti ne bi na nekom ozbiljnijem sajtu dao mod f-ju nekom na osnovu glasova ljudi od kojih je vetjina kompetentna ubilo se! :D

Slazem se potpuno, moderator ne treba da se bira po poularnosti vetj admin treba da izabere nekoga koje po njemu kompetentan za to

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

pa sam je milan rekao da on kontaktira nrkog ko zasluzuje da budeo moderator i da je tako bilo i da ce biti :)

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Da. demokratija ne valja baš uvek. A i podelili bi se na klanove.

Svako ko bi želeo da bude Mod. neka se malo zapita zašto bi to želeo. Da stvarno pomogne forumu, ili iz ličnih frustracija. Ja se prvi toga nikada ne bih prihvatio (mada nisam ni u opasnosti :D :D :D ).

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Odgovori