Bug sa postovima!?

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Bug sa postovima!?

Post od Lomnica_city »

Nesto cudno se desava ovde a ne znam zasto!?
Dodjem na forum,napisem nekoliko postova,ono izbroji recimo od 1209 do 1215,odem sa foruma do sutradan,i kad se vratim broj postova opet 1209!?
Sto je najcudnije NIJEDAN post mi nije obrisan a JOS CUDNIJE je sto se to desava vec treci put i uvek se vraca na 1209 postova!?
Da nema veze sa tim sto koristim HideIP program,da zavaram sajtove koji ne daju da se downloaduje sa iste adrese vise puta u toku dana,imam ga od juce,znaci dva dana,ali mislim da se ovo desava vec 3 dana!?
Pozdrav 8)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

crna magija... :D nema to veze sa tim sto koristis HideIP... jesi li pio nesto ovih dana??? :D
evo sad imas 1215 postova pa tjemo videti sutra :P a i ko da je vazno, sada kada si expert :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

NARAVNO da mi nije vazno,samo kazem da je cudno i da moze biti bug ako se desava i drugima,nikad mi nije bilo stalo do broja postova!
Pozdrav 8)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Mora da si se istripovao... :D Kuckaj ti samo pa da vidimo za 3 dana koliko ce biti postova.... :) A i shto kaze Akki,expert si tako da nema dalje...koji post manje vishe... :wink:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma ljudi briga me za broj postova,koji post manje vise,koga je briga za nekoliko postova pored 12xx ALI sam hteo coveku da ukazem na mogucu gresku,neki cudan bug u verziji foruma!
Mozda je i on brisao neke staaaare teme u kojima sam postovao ili neki post od prosle nedelje koji nisam proverio da li jos stoji,ali cudno mi je da se 3 puta konektujem i svaki put me doceka TACNO 1209 postova!? :?
Nisam ja ni rekao da ne broji dok sam na forumu,tada se svaki post otkucava ali kad odem i vratim se onda vidim da je broj postova vracen na staru brojku a postovi su i dalje tu,koliko sam primetio!
Pozdrav 8)

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

Lomnica_city, evo sad i ja malo gledam i malo se cudim i meni stoji 580 postova vec jedno 2 dana , a postovao sam u medjuvremenu , i gledam sad da mi nisu neki postovi izbrisani i ne primjecujem da je i jedan izbrisan , ko zna mozda i ima neki bug :unsure: :? :| 8) :wink: :) :D :lol: , a mozda sam se i ja kao sto kaze Dexter, istripovao :oops:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Cim je vise nas,bar dvojica,primetilo znaci da je verovatno neki bug!Videcemo sta ce reci kalinicm kad svrati,ovo je ionako bilo cisto informativno i namenjeno njemu da vidi da sredi ako jeste bug da nam forum bude SAVRSEN!! :D
Pozdrav 8)

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Meni se desavalo da ukucam post, kliknem na posalji ali samo me vrati korak unazad, vrati se na tu stranu ali bez mog posta
HOX Titanium gray

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

Lomnica_city, izgleda da ipak nema nikakvog bug-a ,izgleda da smo se nas dvojica samo istripovali , evo bas sam pisao svaki put kada odem sa foruma koliko postova imam i kada se vratim opet isti broj kao i kada sam otisao. :oops: 8) :wink: :) :D :lol:
trebao bi i ti slicno da uradis i da vidis da li stvarno postoji bug 8) :wink: :) :D :lol:

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

mkvb napisao:Meni se desavalo da ukucam post, kliknem na posalji ali samo me vrati korak unazad, vrati se na tu stranu ali bez mog posta
Meni se nešto slično dogodilo. Napisao sam post, i poslao ga ali se nešto u međuvremenu izbagovao, i ja odem na refresh, i nema mi posta, i ja ono (copyrao sam ga za svaki slucaj) paste, i šalji, i dobijem obaveštenje, da ne mogu post, za postom. Izađem i uđem ponovo a post stoji tamo. To što se izbagovao nema veze, dešava se, ali to što ne može post za postom mi se sviđa, da neki članovi ne bi bili napadni (posebno oni kojima broj istih užasno znači), iako sam i ja to par puta uradio.

:)

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Još jedno pitanje. Zbog čega mi se događa, da ujutro (kad stignem na posao) prikačim se na forum i vidim gomilu Novih poruka, uđem u prvu temu da pregledam, i kad izađem (ne na back), sve je obeleženo kao pročitano? Možda ima neko podešavanje za to, ali nekad se ovako ponaša, a nekad normalono, tj one koje nisu pročitane su narandžaste sve dok ih ja ne pročitam. :wacko:
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

ne verujem da ima neko podesavanje za to..i meni se to desava ponekad kad svratim na forumu posle par dana kao niko nije stavio nijedan post jer nema onih narandzastih boja na svezijim temama ili novim postovima pa se zapitam kao nemoguce da niko nije postovao par dana i pocinjem sa pretrazivanjem post po post i temu po temu da bih uvideo sta ima novo ...bedak:disgust:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

gargamel4, i meni se to isto desava pa ujutro kad dodjem na posao otvorim sajt i ne zatvaram ga dok ne procitam sve poruke, i ovo sada kucam drugi put, jel mi je to obrisan post? Stvarno mi nije jasno zasto :unsure:
HOX Titanium gray

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Vama koji na poslu izlazite na net preko Proxy servera to hoće da se dešava, probajte da prebacite keširanje u IE na "every visit to the page". Firefox nema tu opciju. I meni se dešava ponekad da mi otvori sajt od pre par dana pa moram da idem na refresh...

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Ajde da malo oživimo temu.

Upravo sam primetio da iako sam redovno logovan (ima me na spisku, i dole desno piše Odjavi se [gargamel4]) nemam više opciju da menjam svoj post. What's the catch?

:? :unsure: :?
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

U nekim sekcijama foruma imash mogucnost menjanja svog post a drugima ne,u "Novostima" i "Kritikama i predlozima" recimo ne mozesh da editujesh... :wink:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

gargamel4, u kojim delovima ti se to dešava? Ako je samo u "Novostima" i "Kritikama i predlozima", što reče Dexter, to je ok, tako i treba da bude. :wink:

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

Koliko se ja sećam, pre nekih mesec dana, i meni se to u par navrata desilo. :wacko: Znači, ladno mi proguta dva-tri žetona, :wacko: ... oću reći posta! U zadnje vreme nisam primetio, da brojčanik nešto štuca :lol:.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Da, ok, u pravu ste, samo ovde mi se to dešava, ali sams malo šokirao kad sam to video, jer nisam znao da tako funkcionše. THX.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Evo ga opet,dodjem,otkucam nekoliko postova,dodje broj postova do 2502 (slucajno sam zapamtio jer sam sa ta 4-5 posta prebacio 2500) i onda me nema 3 dana,dodjem opet,postujem ponovo 4-5 posta i opet imam 2502 posta (do sada,sa ovim ce biti 2503) pa me zanima da li je to opet neki bug ili ste vi iz uprave stvarno utvrdili da su SVI moji postovi od proslog puta bili beskorisni pa su isti obrisani!?
Nesto tu ne stima stvarno,nije mi do samog broja postova (svima je ocigledno da nemam bas koga da sustizem) ali je nesto ocigledno cudno i treba mi objasnjenje da li su mi postovi izbrisani pa sam se vratio 3-4-5 posta unazad ili je brojac zaboravio gde je stao pa sad opet poceo tamo gde je PRETprosli put stao da broji,a ono od prosli put je"zaboravio"?
Pozdrav 8)

Oops,zaboravih da se ovde postovi ne broje,znaci zaboravite na ono sto sam dodao u zagradi da ce sa ovim biti 2503,i dalje je na 2502 posta kao i pre 3 dana!?
Pozdrav 8)

Odgovori