Veća slova!

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Schkomi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Uto, 21. Sep 2004. 11:53
Lokacija: Novi Sad

Veća slova!

Post od Schkomi »

Imam 1024x768 rezoluciju, i svaki put moram da povećavam defult slova na Forumu kako ne bih morao da se "bečim" prilikom čitanja postova. Mislim da biste mogli da uvedete veći font na sajtu kao default.... Sve mi se ostalo sviđa :D

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Nabavi naoracre :lol: :lol: :lol: . Excuse me, ali ja isto koristim 1024x768 i vidi se bash kako treba. :wink: .

Ne, ozbiljno, ne kontam zasto ti je taj font mali, meni je normalno, kao i na ostalim forumima....
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Ja koristim 1280x1024 i font mi je sasvim OK, cak mislim da nikako ne treba da povecavate font jer bi tada sajt bio pretrpan i ruzan! :)
HOX Titanium gray

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

I meni je bilo dosta sitno,rekao sam to u delu za kritike...ali ono,navikao sam se,ne smeta mi sada.... :wink:

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

pa meni je i bolje sto su manja slova , jer mi je pregledniji forum , mada mi je u pocetku bilo malo cudno 8) :wink: :D

Roy Fokker
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 288
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 21:39
Lokacija: Podgorica

Post od Roy Fokker »

Uzmeš Firefox, pa stisneš Ctrl i + zajedno koliko god puta želiš, dok ti slova ne dudu dovoljno velika. 8)
Sony Ericsson W950i + Motofone F3 + Acer Aspire One 6-cell + ARCHOS 404

Odgovori