Gde su testovi?

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Gde su testovi?

Post od Green »

Gde su nestali testovi telefona sa mobile review? Ja ih nigde ne vidim na sajtu ili sam slepac :roll: Ranija verzija sajta je imala link na desnoj strani.
Da li su izbaceni iz nekog razloga?Meni je ok ubijanje malo vremena citajuci te testove.
Nije da mi smeta engleski prevod na mobile review,mada volim ponesto i na nasem...

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Green, pa zavisi za koji fon ... nema za sve testova....

pozdrav...

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

b_udder, znam to brate,nema za sve fonove,naravno,ima samo ono sto je na pocetnoj strani,ali ranije je bio spisak telefona ciji testovi su preuzeti i prevedeni.Nadam se da kontas na sta mislim...
Gde je Miskoni da pojasni... :)
Pozz ;)

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Green, ja ne kontam cek na ovom sajtu testovi :? ili na mobile-review,kako nestali pa ima za k750i sad sam bas nesto gledao za koje telefone su nestali
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ja te kontam :P To je bilo na prosloj verziji sajta, sada toga vise nema... Sada moras da odes na svaki telefon posebno da bi video za njega test... Pozdrav :wink:
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Eto,neko ipak zna na sta mislim,hehehe... 8) 8) .Znaci nema vise onog starog spiska testiranih modela,ok onda,nije frka...Hvala doktore :) :) :wink:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

A to spisak telefona za koje postoji ceo test,pa dobro moglo bi to da se uvede ali i ovako je dobro :) :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Gospodin Lobachewsky je odgovorio tačno na vaše pitanje. Testovi nisu dostupni kao lista na posebnoj strani, već morate da odete na telefon i onda na test uređaja.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

draganelmark
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 11. Mar 2007. 20:03

Post od draganelmark »

Tehničke karakteristike pojedinih telefona i celi testovi ne govore kako pronaci u imeniku od 500 adresa nekog direktora firme , magacionera ili komercijalistu po imenu, funkciji ili nazivu firme, jel moram da znam ceo naziv ili je dovoljno nekoliko slova? Ako to nije moguce onda mi ne treba toliki imenik pa ni takav telefon.
Ako postoji a verujem da postoji, očekujem da mi tako nešto i testirate.
Ne zaboravite da mi je toliki imenik i dragocen pa bi trebalo lako i da se backup-uje.
Izvinjavam se ako sam vam pokvario diskusije o MP3,G3 i ostaloj šminki.
Pišem Vam jer nisam našao bolji sajt za mobilne telefone, što nebi bili još bolji.

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

pa dovoljno je da kucas na tastaturi (kad udjes u imenik) prva slova koga trazis i on ce ti nac

a drugo, koji telefon trazis ..budi malo konkretniji i to pitanje si komotno mogao postavit na podforuma marke tog telefona a ne ovde

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

draganelmark, izvinjavamo se što tako nešto nije testirano, zaboravili smo KOLIKI je TVOJ imenik, i koliko je DRAGOCEN, ccc, shame on us, "šminka" ide u background, sad će sredimo...
:)
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Odgovori