isti kriterijum za sve proizvodjace

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

isti kriterijum za sve proizvodjace

Post od dimi89 »

mislim da nije uredu da ubacite nokiu samsung motorolu itd. da nenabrajam i njima posvetili poseban forum a naprimer LG koji je mozda i jace od nekih firmi ste stavili u <ostali proizvodjaci> i samim time nama vlasnicima tih mob. telefona ste porucili da su nasi mobb. smece :uhuh: Mada kakav bi to fan ovog sajta bio da vas malo i ne pohvalim: ukratko nema boljeg sajta za mob. telefore kod nas a mozda i sire i veoma ozbiljno shvatam vase komentare i predloge a verujte mi dok nisam nasao ovaj sajt namucio sam se mnooooooogooooooooo :D

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ne znaci da su telefoni smece, vec samo da do sada nisu bili dovoljno zastupljeni da bi imali svoj podforum. Danas je LG zastupljeniji i svakim danom je njegova zastupljenost sve veca, zahvaljujuci sve boljim telefonima... Trenutno se nalazi na 5. mestu iza Nokie, Motorole, Samsunga i SE.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Kada bude menjan ceo sajt, onda ćemo sigurno i LG odvojiti u poseban forum jer je taj brend značajno napredovao i po prodaji i po kvalitetu aparata u poslednjih dve godine, barem na našem tržištu. Primedba na mestu, biće korigovano kada za to dođe vreme.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

dobro je znati da admin stvarno uzima u obzir sugestije :D nadam se da ce te menjati sajt uskoro ali ne morate bas da zirite :)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Odgovori