Najbolji zensi telefon..

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Najbolji zensi telefon..

Post od Gallee.. »

dakle, koje predloge imate u vezi ovakvog telefona cija je cena ispod 200e..?
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

6500c, 7500 prizma, 6300, 7360, U600 (700), E250, LG Shine -> e sad ne znam kakve su cene po BG jer ove na MS ne vrede da se gledaju! :)

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

Mislim da su najbolje opcije U600 i U700 za zenski telefon.. Oba telefona su tanka i slider forme a opet i sa dosta funkcija..
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Preskoci U600 i U700... Ili prizmu... ili Shine... Skoro sam ga imao(nekoliko dana blejao kod mene) i vrlo lep, kvalitetan, i funkcionalan tel.
Nokia E71... Elegant, but deadly

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Shine je sasvim ok telefon za devojku ali mi se 2 stvari kod njega ne svidjaju. Jeste da mu je displej u skadu sa imenom i da ima i funkciju ogledala mada deformise al nema veze, ali na dnevnoj svetlosti se maltene nista ne vidi. i kad tome pridodas i otiske prstiju koji se neverovatnom brzinom mnoze.. To nije samo kod ovog modela problem nego i kog vecine sto LG-a sto drugih brendova. A druga stvar jeste taj "tockic" ili kako se vec zove, sto se rola na sredini. Cini mi se kao da ce svakog momenta da pukne ili ispadne iz lezista jer na krajevima toj "tockica" imas po taster koji su isto tako funkcionalni i kojima ides levo desno.. Kontam da je to preuzeto sa one matore nokie 7110 ali mnogo neprakticno i, po meni, nakaradno odradjeno. Ali zato sa druge strane je baterija sasvim prihvatljiva sa 3 dana maltretiranja, slajd koji je toliko utegnut da ja bolji nisam skorije video, ima i prilicno jaku oprugu unutra tako da nema ni slucajnog otvaranja a ne moras ni da guras svo vreme da bi se spustio slajd, tastatura kao na V3 motoroli, ravna skroz sa kratkim hodom tastera, metalno kuciste tj maska...
Sve u svemu, ako je doticna zens(k)a relativno pazljiva sa telefonom i ako ce gledati da ne izgrebe displej... Onda bih toplo preporucio ovaj telefoncic.
P.S. Postoje i one folije za displej pa ga moze i tako sacuvati a kostaju maltene nista, 10 komada 300-400 dinara

Odgovori