Preporuka za mobilni do 50 eura

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Preporuka za mobilni do 50 eura

Post od Zmaj »

Ovako,planiram da pazarim neki telefon do 50-tak eura,pa sam u nedoumici koji da uzmem. Naime telefon nije za mene(da je za mene lako bih ja),vec kupujem kao poklon ujaku.Izbor novih telefona za tu cenu i nije neki,pa bih se tu relativno lako odlucio, recimo Siemens A65 oko 55 eura,ali polovnih telefona po toj ceni ima koliko hoces,pa se pitam sta uzeti.

Zaboravio sam da naglasim da je bitno da telefon bude sto manji(neki na preklop bi bio idealan, posto je sadasnji cigla,pa je dojadio,i to je najveci razlog sto mu kupujem novi), zatim da baterija drzi solidno, neke extra funkcije nisu potrebne, moze kolor displej,eventulno GPRS i naravo obavezno da poseduje POLIFONE melodije.

Po ovome sto sam naveo nekako sam dolazim do zakljucka da je mozda najbolje da uzmem ovaj Siemens A65,ali nisam siguran da je to bas kvalitetan telefon.

Pa me zanima sta mislite,sta je bolje da za ove pare kupim neki polovnjak ili nov,ovako nesto slicno kao sto je ovaj Siemens,mozda bas njega ili nesto sasvim drugo????
Born to be wild!!!

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Hehehehe.

Bas si me slatko nasmejao :lol: :lol: :lol:

Mora da ima polifone melodije, dobra baterija, :uhuh: kolor ekran :o , gprs....... Pa tesko, tesko, ali jako tesko da mozes da nadjes bilo sta za te pare.

Eventualno pogledaj motorolu c155, ili taj siemens, ali ne mozes da ocekujes neke performanse za tu cenu. Na preklop nema sanse da nadjes...

Opet kazem ta Motorola je najbolji izbor po meni sada


Naravno uvek je bolje kupiti nov telefon, ali ipak mislim da je u tvom slucaju mnogo bolje kupiti neki dobro ocuvani polovni...


Ti se odluci :wink: :wink: :wink:

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Post od Zmaj »

Pa dobro,znam da ne mogu da nadjem neki extra nov telefon za te pare,ali mislim da mogu naci sasvim ok ocuvan polovan telefon... Ali eto ovaj Siemens A65 ima sve to i kolor ekran,polifone melodije i gprs,ali nisam siguran da je on bas najbolji izbor....Nalazio sam u oglasima Samsung A800 za 60 eura,pa mi recite sta mislite o kupovini ovakvog polovnog telefona?
Born to be wild!!!

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

e siemens po mni nisu bas naj telefoni , bolje nadji neku motorolu ili cak neku nokiu ( aiko neces nac nokiu tih akarakteristika za toliku lovu) :unsure:
rocK for ever

ivana_ns
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 15:50
Lokacija: NS

Post od ivana_ns »

Ni ja ti ne bih preporučila Siemens, iz ličnog iskustva.... Ja sam konkretno imala problema sa prijemom signala (konstantno je ispadao iz mreže, usred grada... :roll: :o )

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ni ja... Ma uzmi tu Motorolu, shta joj fali? Mislio sam mozda Siemens MC60 (cini mi se da je taj, mrzi me da otvaram stranu sad), on ima i kameru (kakvu-takvu, al je ima), al opet, Siemens je... :disgust:
Rekao bi neko kupujes fon za 1000e pa se mislis tolko... :D Stvarno, ne mozes da nadjes dobar fon za te pare... :uhuh:

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Post od Zmaj »

Ma mislim se mnogo zato sto hocu da kupim koliko-toliko solidan telefon kao poklon,a opet da se ne istrosim mnogo 8)
Born to be wild!!!

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Post od Zmaj »

Recite mi sta mislite o Motorola C650 i Motorola E365,uspeo sam da ih pronadjem za nekih 60 eura?
Koji je bolji izbor od ova dva telefona?
Born to be wild!!!

ivana_ns
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 15:50
Lokacija: NS

Post od ivana_ns »

Ova c650 mi se nekako čini boljom..... Ima bolju polifoniju, a i lepša je 8)
Pogledaj malo i komentare na strani sa specifikacijama ovog telefona, vidim spominje se neko proširivanje memorije.....
Mada pretpostavljam da ne želiš i za to da se cimaš, kad fon nije za tebe! :D

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

pa c650 mi je "lepshi" koliko to moze da bude a E365 ima pola megabajta vecu memoriju.. :D

Ne znam shta da ti kazem ja lichno ne volim motorolu tako da.... 8)

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

ma motorola s fini mobiteli znate ono ---- hello (s)moto :lol: :lol: ----- sala , imas motorolu c115 za 55 eura , bas je fin mobitel ......
rocK for ever

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Post od Zmaj »

Ajde jel' imate jos neki preglog za neki polovanjak za ovu sumu novca ,posto danas idem da uzmem nesto,pa sta bude bude....?
Born to be wild!!!

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Post od Zmaj »

Da li je mozda SE T230 bolji izbor od ovog Siemensa A65????
Po funkcijama i dimenzijama su slicni,osim sto negde pomenuse da Siemens ima nesto vecu memoriju i jacu bateriju 720mAh prema 670mAh i (ovo nisam sigaran) da SE T230 podrzava POP3 i SMTP protokol a A65 ne!!!
Born to be wild!!!

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

ma u svakom slucaju firma se je bolja od siemensa , ba je i sto posto t230 bolji od tog siemensa , tako barem mislim a to za pop3 i smtp procitaj na review-ima ,
rocK for ever

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Post od Zmaj »

To nisu naglasili u review-u na mobilnisvet.com,ali recimo su to naglasili da M55 ima pop3 i smtp,dok za ovaj ne pise.A sto se tice izgleda danas sam ih uporedio u prirodi,mnogo je lepsi Siemens,ali da li je kvalitetniji ili nije to nisam mogao na oko da zakljucim!
Born to be wild!!!

ivana_ns
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 15:50
Lokacija: NS

Post od ivana_ns »

SE T230 je odlican (za svoju klasu), a SE kao firma je za tri klase bolji od Siemensa..... Kvalitetniji je i pouzdaniji, tako da je T230 definitivno bolji izbor.

Zmaj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Ned, 05. Sep 2004. 09:27

Post od Zmaj »

Pretpostavljam da su za sve telefone polifone melodije iste,ali da za svaki slucaj proverim.Za koje telefone moze generalno da se nadje vise melodija za Sony Ericsson ili Siemens,prvenstveno mislim na domace?
Da i gde bolje zvuce melodije na Siemens-u ili na Sony Ericsson-u???
Born to be wild!!!

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Bolje zvuce na SonyEricssonu, a melodije su istog formata za oba telefona (midi) tako da mozes za oba da skidas sa istog mesta. Ja ti jos jednom preporucujem motorolu, dosta je naprednija od t230, bas sam juce gledao nesto ima ga neki ortak...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Da oba su formata midi tako da nece biti frke ni da ih pustish ni da ih nadjesh... :wink:
Pogledaj tu motorolu i SE a probaj da zaobidjesh siemensa.... :)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

za te pare nema "dobrog"telefona... skupi jos neki evric i kupi polovan SE T630 ili sl... malo je 50e za telefon...

Odgovori