Sta kupiti lg cookie ili lg viewty,ili dati neki predlog?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Peedjaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 29. Nov 2007. 00:41

Sta kupiti lg cookie ili lg viewty,ili dati neki predlog?

Post od Peedjaa »

Dvoumim se sta kupiti lg cookie,lg viewty ili nesto trece,recite vase sugestije ili dajte neke predloge,hvala

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

hmm... bio sam ranije zagrejan za viewty i sigurno ima dobru kameru i jedan od prvih fona sa snimkom od 30 fps. s obzirom da je star model ts sigurno ima neke nedostatke, koje cookie nema ali ima slabiju kameru. ako volis lg, arena je moja preporuka. ne znam da li se pojavio ovde ali je skoro pa perfektan i ts mu podrzava multi-touch.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

pedjo moja preporuka je LG KS20( slabija kamera ali Windows Mobile OS) ako ne onda uzmi viewty posto sam imao iskustva sa njim i suoer je telefon 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

wowzer
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Ned, 02. Nov 2008. 22:42

Post od wowzer »

Ja sam imao Viewty i nije me bas nesto odusevio :uhuh:
Sta mislis o 5800 XpressMusic? Imao sam Viewty sad imam 5800 i meni je 58ica 100x bolja... Samo sto Viewty ima bolju kameru ako ti je to toliko vazno :)
Nokia 5800 XpressMusic + 16gb + Sennheiser MX460

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Ja bih sveo uzi izbor na KS20, 5800 ili mozda Samsung I780, samo sto se on malo teze nalazi Slika
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

wowzer
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Ned, 02. Nov 2008. 22:42

Post od wowzer »

Slazem se sa Nikola031, vidi koji ti od ova tri odgovara... Ja bih licno od ova tri uzeo 5800 :) A i LG Arena se cini kao super telefon... Samo sto ga jos uvek nema u prodaji koliko ja znam... Da ja biram dvoumio bih se: LG Arena vs. 5800 XpressMusic :D
Nokia 5800 XpressMusic + 16gb + Sennheiser MX460

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

ja sam imao jedan lg u8360 ako se lepo secam oznake, najvise me nerviralo sto ga komp ne prepoznaje kao externi drive pa sam podatke prebacivao iskljucivo preko lg pc programa, sto je trajalooooooooooooooooooo i trajalooooooooo, pa sam ga zamenio. kor arene sigurno vise nije tako, kako je kod viewty ???

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Onako iz prve ruke,posle par sati sa Viewty-jem,uopste nije bezveze niti dosadan telefon.Lepo reaguje ekran,opcije su solidne,mnogo je zgodan za upotrebu,on screen qwerty za poruke je fantastican,mada sam samo par porka otkucao,vec se polako navikavam.....Sve u svemu,sasvim ok telefon za nekog ko nece mnogo da se zeza.Doduse,jureci po netu za cistom verzijom softvera,nasao sam da mu ljudi ubacuju silne widgete i nove teme i sta sve ne....tako da moze se i sa njim ocigledno lepo igrati,ko voli da se petlja sa modovanjem.Preporucujem...

Odgovori