HTC desire S ili incredible S

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
peca273
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Ned, 07. Okt 2007. 15:29

HTC desire S ili incredible S

Post od peca273 »

Molim za pomoć , imam priliku da kupim preko ebay-a , bez dažbina jedan od ova 2 telefona ( to mi je budžet - cena je praktično ista za oba , max 100 funti ), pa molim onoga ko je imao oba da me posavetuje koji da uzmem i zašto . Takođe me zanima i koji pravi kvalitetnije fotografije - video sam koliko Mp imaju kamere ali me zanima stvarno stanje, kao i dali da naručim iz Kine ili Hong Konga ili je sve to isto . Unapred zahvalan svima , peca273 :blinky:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC desire S ili incredible S

Post od loki13 »

peca273, ako kupovina preko e-bay nije presudna ja bih za tih 120e (okvirno) gledao telefon sa domaceg trzista, kao npr
galaxy ace plus - nov oko 130e sa 2 godine garancije
Lg L7 - nov oko 130e
Svestan sam da oba ova telefona imaju za nijansu losije specifikacije, ali opet misljenja sam da je mnogo pouzdanija kupovina tako da kazem uzivo nego da telefon putuje preko pola sveta, pa makar i kostali malo vise (bolja da se protegnes za jos 10e, nego da bacis 100e)
D500&E71

peca273
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Ned, 07. Okt 2007. 15:29

Re: HTC desire S ili incredible S

Post od peca273 »

Hvala za sada , ja bih ipak više voleo HTC ali razmisliću svakako , peca 273

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: HTC desire S ili incredible S

Post od iLuka »

ja sam prvo imao istu dilemu pa onda kupio Incredible S. obilazio sam radnje, gledao ih uzivo...
fantastican telefon, odlicna baterija, odlicna kamera, cvrst, skoro pa metalan, cak mislim da okvir i jeste metalan... e sad, nije dual core, nema ni GB RAM-a ali nije mi nesto kocio i slicno... poslednji update je dobio na 4.0.4 i sense 3,5...

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: HTC desire S ili incredible S

Post od znemanja »

peca273, I jedan i drugi model su malo zastareli, tako da ne vidim neku svrhu kupovati ih sada još preko e-bay jer je to ne baš tako siguran vid kupovine.
100 funti je oko 120 evra za 140e možeš da kupš OT-997 nov preko oglasa koji je bolji od oba pomenuta HTC-a.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: HTC desire S ili incredible S

Post od fannY »

peca273, iskreno zaobidji HTC u sirokom luku pogotovo ova dva modela.Bolje da uzmes nesto novo kao sto su kolege predlozile u prethodnim postovima.

peca273
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Ned, 07. Okt 2007. 15:29

Re: HTC desire S ili incredible S

Post od peca273 »

Hvala svima još jednom , jedino što ne razumem je zašto treba zaobići HTC u širokom luku , čuo sam na više mesta da su jedni od najkvalitetnijih a i na testovima ne prolaze loše , razmisliću još malo jer imam još 10 dana lufta , pogledaću i taj OT-997 , ono što kaže Luca najviše liči na ono što sam čuo od prijatelja ali niko trenutno nema ni jedan od njih . To što su modeli stari 2-3 godine mi ne smeta , treba mi pouzdan telefon sa pristojnom kamerom , da ne nosim foto aparat stalno sa sobom . Hvala svima , peca273 :blinky:

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: HTC desire S ili incredible S

Post od ~Arkan~ »

Kamera na 997 je prosek proseka. :)

Odgovori