Telefon do 100e za selfie

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Telefon do 100e za selfie

Post od sasabor »

Uzeo bih telefon neki do 100e ali nemam predstavu koji,bitno mi je da ima dobru prednju i zadnju kameru...u obzir dolaze svi operativni sistemi

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od ~Arkan~ »

Nov ili polovan?
Mislim da možeš da 'upecaš' Galaxy S4 za 110/120e koji ima odličnu i prednju i zadnju.

Послато са GT-I9301I

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od Azimuth »

Dobru kameru nećeš naći za te pare. Jedino ako si mislio dobru kameru za taj cenovni rang (što može biti samo solidna kamera), uključujući i polovnjake.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od sasabor »

dobro nisam mislio na kamere kao kod note 5 ali u tom rangu d pravi solidne slike,polovni ne moraju novi

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od ~Arkan~ »

Kažem ti, dodaj 10/20e preko i imaš G2 i S4, imaju odlične kamere za te pare. Za 70-80e imaš S3 Neo koji ja posedujem i koji ima solidnu zadnju kameru (preko dana) i za te pare odličnu prednju. Ostalo ne znam, prelistaj kp.

Послато са GT-I9301I

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od staff »

Lumia 735, dobra i zadnja i prednja kamera.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od miodrage »

Lumia 920, u tom cenovnom rangu, vrlo dobra zadnja kamera, prednja ne tako sjajna.
Poslato sa najboljeg telefona današnjice
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od ~Arkan~ »

Oba su slabija i od Nea, a o S4 i G2 da ne pričamo...

Послато са GT-I9301I

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od гари »

miodrage napisao:Lumia 920, u tom cenovnom rangu, vrlo dobra zadnja kamera, prednja ne tako sjajna.
Poslato sa najboljeg telefona današnjice
Lumia 920 nema nadogradnju na desetku, ako bude hteo da ga koristi za bilo šta sem selfija imaće sve manje opcija. Mislim da nije korektno tu Lumiju nekome predlagati. Čist primer kako se neko može zeznuti slušajući forumaše. :D Mora se i to reći.

Ja bih pre preporučio 735 kao što je neko predložio, samo ne znam iz prve ruke kakvu on ima kameru.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od staff »

Од г2 735 има слабију задњу камеру, за предњу не бих баш рекао. 735 се носи са ј5 када је камера у питању тако да нисам баш убеђен да је с3 нео бољи

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od ~Arkan~ »

Verovatno ima bolju, ali nedovoljno da pokrije ostale mane, Windows 10 je nedovršen proizvod, a Windows 8.(1). jeste stabilan, ali gubi podršku za aplikacije...

Послато са GT-I9301I

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od TosaNS »

Da da L735 ima 5 mp prednju kameru i odličan je telefon ko želi da pravi selfije :) nisu ga džabe prozvali selfi telefonom ...

@ Arkan kako znaš da je w10 nedovršen OS, msm koji model imaš ili si imao WP i kada? Na osnovu kojih činjenica to zaključuješ, obzirom da koristim l735 i ne čini mi se nedovršenim, 8.1 jeste stabilan ali ni ova nova 10 nije hrđava pogotovo nakon poslednjih ažuriranja, ja nisam uočio neke probleme i bitne nedostatke ...

Možda ima neki drugi model sa odličnom prednjom kamerom i bolji od ovog modela za taj novac ali ja nisam upućen to ...
Poslednja izmena od TosaNS u Čet, 03. Nov 2016. 15:24, izmenjeno 1 put ukupno.
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od cvoruga »

TosaMS, zašto ne opališ 3 fotke i okačiš da pokretač teme vidi konkretno zašto predlažeš 735?

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od TosaNS »

Evo jedna fotka sa prednje

[img]http://i.imgur.com/yiiXrzk.jpg[/img]

Soilent Green is People
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

vlade93
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Pet, 02. Maj 2014. 13:42
:: LG G1, LG G2.. IP 5S
:: Sony ericsson k800i

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od vlade93 »

735 ima dobru i zadnju, pogotovu imajuci u vidu da ima "samo" 6,7 mpx. Imam brdo slika sa njim i sa prednje i sa zadnje kamere, i sa manuelnim podesavanjima dobijaju se odlicnee slike. Rekao bih bolje nego G2, pogotovu ako se cackaju malo podesavanja..


Sent from my iPhone using Tapatalk

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od TosaNS »

jednom davno meni je profesionalni fotograf rekao da je za dobru fotografiju dovoljno i 2mp ali tada nije bilo fotoaparata koji su imali veću pikselažu od te, naravno ta priča je sada deplasirana ali sam hteo reći da 5mp nije za zanemariti ...
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od miodrage »

Bitna je optika, a ne MPix... Za ove pare nema boljih uređaja, za više, verovatno ima, recimo 950(xl)
Eat your heart out.
Poslato sa najboljeg telefona današnjice
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od staff »

Ja ne znam sta ocekujete od prednje kamere za manje od 100 evra, da ima autofokus i da slika perfektno predmete udaljene 100m. Za selfije je dobra, zadnja je takodje dobra i nije bolja od g2 jer sam imao oba tj lumiu jos uvek. Prednja mozda jeste, mada njih jako slabo koristim.

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od ~Arkan~ »

TosaNS napisao:
@ Arkan kako znaš da je w10 nedovršen OS, msm koji model imaš ili si imao WP i kada? Na osnovu kojih činjenica to zaključuješ, obzirom da koristim l735 i ne čini mi se nedovršenim, 8.1 jeste stabilan ali ni ova nova 10 nije hrđava pogotovo nakon poslednjih ažuriranja, ja nisam uočio neke probleme i bitne nedostatke ...

Možda ima neki drugi model sa odličnom prednjom kamerom i bolji od ovog modela za taj novac ali ja nisam upućen to ...
Koristio lično Lumiu 620, a ljudi koji oko mene imaju telefone s W10 se žale na rad telefona.
Ne znam stvarno čime može i da primiriše Windows Androidu, ali dobro, možda je do mene.
Svakamo mislim da je S3 Neo bolji uređaj od 735, ali bih se isprsio za S4 i bio miran.
Dakle glas za S4 ako je moguće.



Послато са GT-I9301I

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Telefon do 100e za selfie

Post od TosaNS »

Vidim da se tema pretvara u poređenje windows telefona sa androidom lično ne bih da učestvujem u toj priči, a što se tiče tih telefona koje si nabrojao samo ću reći da sam imao S4 i nisam bio zadovoljan sa radom tog telefona, tako da je to sve što ću reći na temu tih telefona..... i da l735 ima bolju prednju kameru ali to je ne bitno sa pozicije priče koju ti potenciraš, mada je tema bila selfi telefon? O S3 NEO ne bih da trošim reči imao sam prilike da vidim kako radi, mislim da je reč katastrofalno blaga ali to je sad diskusija koja ide na neku drugu stranu kažem u kojoj ja ipak ne bih da učestvujem. Svakako tom čoveku koji traži selfi telefon želim dobru kupovinu, ovde ima odličnih saveta pa nek sam izabere najbolje za sebe što mu zaista želim, pre svega prema svojim potrebama.
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Odgovori