Trebam "telefon",savet

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Trebam "telefon",savet

Post od Jones »

Posto je ROKR E2 presao u druge ruke za zamenu za ipod 30gb meni sada znaci treba telefon koji ce da se koristi iskljucivo za pricu i sms...
interesuje me koji model ispunjava ovo
1.da se glasno cuje dok zvoni(ne treba mi mp3 samo nek se dere...)
2.bateija sto duze to bolje ali minimum je 4 dana
3.dobra tastatura...sto veca to bolja
4.da ima alarm i kalendar
5.pozeljno bez kamere!!!

E da ako je moguce nek izgleda onako malo prefinjenije...nesto kao 2610 BTW jel ona dobar izbor... 8)
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

1110,1110i,1112 :wink:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

He he he...zamisli nosas ipod i 1110...Sta cesh sirotinja...Kontao sam ja to al reko da cujem josh predloga...
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Jones, pa ti si stvarno za :uhuh: 8) :uhuh: !!!!! Nemam reci,pa kad pre?
Kao i svima,ja bih ti preporucio nokiju 6070 i da si miran 100 god,ima sve sto zelis,pa cak i kamericu (koju doduse ne zelis)............mislim stvarno sa w900 na e2,pa na 1100??????????(da ne spominjemo ove izmedju) :shock: :shock:
D500&E71

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@loki13: a pre toga je imao k800.

@jones: ti bash volish da se igras sa telefonima, da sam bog dao bih ti sada na nekoj nagradnoj igri jedno 50 modela telefona i da te zasitim vec jednom! :D . Inace poreporuka za 6070 (mnogo dobar telefon, ali kao i svaka nokia, skup za ono sto nudi, tj. za slicne pare imas SE-a koji ga kolje, no ako zaboravimo na cenu 6070 izvanredno obavlja svoju funkciju, odusevljen sam telefonom) ili 1100 ili 1101 (dobijash BL-5C ili kako vec, tj. ista baterija kao u 6630 koji trosi ko nenormalan, a ovde nemas cak ni color display, pa sada ti vidi koliko bi mogla baterjia da ti traje :) ).
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Ja sam kombinacija ipod 30gb white+ 1100 i ne vidim nikakav problem sa time!
Ako te ne nervira da ti telefon sluzi SAMO za sms i poziv preporucujem!
Black Sabbath!!!

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Dario, Moze al bi ih garant sve zamenio....Pa secam se kad sam imao k800...tad je bio najbolji jedini konkurent mu je bio N73 i ona N93...I opet sam ga zamenio...doduse samo zbog skupe opreme tada i zato sto mi i bio malo slab zvucnik...(skontao sam posle da je do firmware)
6070,vidis to mi imaju sestra i zet ali nikad nisam obracao paznju....oni uzeli preko Telenora za po 3000 i placaju mesecno ja mislim 1300din tako nesto...Kad bi trosio toliko mozda bih ga i uzeo preko Telenora...
Sestra mi ima josh jedan fon 1600(nema punjac za njega) ne znam kako se on ponasa,tj dal je istina sto kazu u review-u da traje duze od 1100...Inace sestra kaze da joj odradi nedelju dana...Sad kolikoje to istina...ako je to tacno uzeo bi ga makar i kao drugi fon(ako me smori iPOD) ali sumnjam da ce me smoriti jer sad stvarno nema boljeg mp3 uredjaj od njega...Jedino mi smeta battery life(ok drzao sam brightness na 100%) i traje mi jedan dan tj 4-5 sati muzike(al non stop vrtim click wheel) i pogledam 2 epizode Simsponovih...dosta offtopica....

Kuzman, Znaci i ti si na podu....Nemam neki budzet tako da sam ogranicen na najjeftinije modele samo trazim koji je najbolji od njih...stvarno mi ne bi smetalo da nosam 1100 ili tako neki...mozda bi mi bilo cudno u pocetku ali...E idem sad da udarim search opciju i da vidim sta ima za do 50e
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

moj predlog bi išao za 1110 koji je veoma dobar isto kao i 1100 koji su više manje isti. dobro drže bateriju koja može da gura preko 6 dana. o glasnoći piskanja da ne govorim a i dobro se čuju...lično testirao a i signal je super
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

eh pa to je vrlo tvrd pod realnosti w900-1100 , :lol: :lol: :lol: :lol: , neznma zasto bi ti smetalo noati 1100 , simpa telefon...a inache je i dobar, prijateljica mi ga ima i ona je zadovoljna , ali ona i netrazi vrhunsku mp3 reprodukciju. 2mp kameru sa af , memo. kartice i tako to , sto ja preferiram :wink:
rocK for ever

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Uzeo fon od sestre tj 1600 i radi super tako da sam resio problem sa telefonom za sada...nadam se da me nece smoriti ipod ali posto PReko njega gledam smallville iprison break a uskoro i heroes...i josh sto drzim celi prison break od 44 epizode na njemu to josh da ne pomonjem....samo malo baterija ipak 3 sata video playbacka i josh sat dva muzike....uglavnom svaki dan punjenje ali to radim samo do 80%....
Au necu vise da smaram...Hvala ljudi...btw 1600 ima jako prijatnu tastaturu a baterija je zlo...evo dva dana ijosh ne pade crtica....
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Samo nemoj da ocekujes cuda na osnovu tog laznog pokazivaca stanja baterije koji je kod Nokia telefona.Bitno je da znas da cim se skloni prva crtica,sve ostale odu relativno brzo.Npr. meni je na 3510i 2.5 dana stajalo da je baterija puna,a onih preostalih 6 crtica odu za 1-1,5 dan,sada na n70 cim jedna crtica ode,ne izlazim iz kuce dok ne napunim fon,jer moze da se desi da uz puno razgovora i cackanja ne izdrzi taj dan.Naravno,ne kazem da 1600 nema dobru autonomiju,naravno da ima,jer fon ne podrzava nista osim razgovora i sms-a.
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

tomi44
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sre, 31. Jan 2007. 19:46

Post od tomi44 »

Meni je dobra motorolA C140 kao sporedni mob :D
ja ju koristim i izdura baterija 7 dana sa po 40 min razgovora i 20-ak sms-ova dnevno
Nokia N73+1 GB mini SD & Sony PSP+MS duo pro 512mb

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

tomi44 napisao:ja ju koristim i izdura baterija 7 dana sa...
:lol:
Decko (Jones) je uzeo na kraju telefon tako da nije vise potrebno diskutovati o tome,jedino ako ne resi da promeni i ovaj,znajuci ga,uskoro ce da osvane novi naslov "Koji telefon da uzmem...." :lol: ;)

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

McLaren, zna se zna se...ali malo sam dekintiran tako da menjanja fona nece biti...Morao sam da ostavim kesha za apsolventsku ekskurziju inace je ne bi ni bilo.....Ok je fon za sada a menjanja bi bilo samo kad bi prodao ipod ali to tesko jer je sprava jako dobra
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Jones, pa vec kada ne zelis da menjas fon,mp3 i sluske,molio bih te da u svoj potpis uneses novonastalo stanje sa gadgetima!!! :D :D :D
Pozz
D500&E71

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

loki13, Ej hvala nisam ni skontao da je ovo past tense...Nego kako te sluzi 6233 po pitanju baterije...hoce moj dru da kupi pa reko aj tebe da pitam
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Jones, sto se tice baterije odlicna je,ali ja barem na njoj ne slusam mp3 ili radio,malo slikam/snimam ali zato imam oko 30-45 min razgovora i 20-30 sms-ova i oko pola sata gprs dnevno,u takvom rezimu mi baterija izgura citava 3 dana,ali nocu ga stavljam na flight mode!
Mislim da je to ok,s obzirom koliki mu je ekran svaka preporuka za njega (mada vise volim stari dobri SE w810-sta cu prirastao mi srcu..... :oops: )!
Mali off Jones, a slusalice u potpisu,nista koss itd? :lol:
D500&E71

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

loki13,znaci baterija nije losa...ma drug iam motorolu v525 pa oce da menja...nosi je vec 3 godine i riknula mu baterija...pa ga to interesuje i da nije jeftin dobro odradjen plus jaki zvucnici i te sitnice...a to je koliko kontam samo 6233...hmmm mozda sam trebao i ja da probam...Imam dva broja i oba koristim neki manje neki vise...(jedan za devojku drugi za ostale)...Ok je ipod ali zeznut za trcanje...ogroman je i tezak...videcu josh...iskreno ni ne slusam nesto mp3 samo dok putujem i dzogiram...
A za KOSS...ma tu su one uboene u usi ne vadim ih uopste :D :D
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Jones, ma sto se tice kvaliteta izrade,mislim da je jedan od najboljih u tom cenovnom rangu,zvucnici rasturaju,pa cak i pleyer i radio imaju ok zvuk (mislim jesto to nula u odnosu na w-series,ili ti 2xnula u odnosu na i-pod)! Plus neogranicena memorija za sms poruke (kao na symbian-u),sto je za mene vrlo vazno......
D500&E71

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Verovatno ce mi biti drugi fon posto je drug uzeo fon i mogu reci da sam odusevljen video zapisom...nije n93 ali super gledljivo...cak i preko celog ekrana...
btw 1600 evo danas joj je 5 dan ima josh 2 crte...valjda ce iygurati nedelju dana...poz
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

Odgovori