Preporuka za telefon oko 200-250 e

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: Preporuka za telefon oko 200-250 e

Post od rock9855 »

ali koliko vidim i vi sami pre uzimate u radnjama i inostranstvu nego kod ovih nasih "preprodavaca"

Ako se odnosi ovo na mene sto sam naveo da sam uzeo preko za malo para sa full garancijom iz inostranstva je zato sto ne zivim u Srbiji i naravno da sam uzeo ovde gde zivim iz radnje nego iz oglasa. U Srbiji je malo drugacija situacija i retko ko moze da priusti da uzme iz ovlascenih prodavnica koji pokrivaju full garancijom jer su nerelno skupi. Najbolje je uzeti sa garancijom operatera i milsim da je najsigurnija garancija.
Ali ako imas nekog rodjaka, brata preko sto da ti ne uzme neki tel koji nadje na akciji. Ima ponekad bas lepih akcija koje ne treba propustati

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: Preporuka za telefon oko 200-250 e

Post od Yoht90 »

goxii napisao:E pa to je prava stvar,ne bih da uzmem uredjaj od nekog pa posle ako se pokvari da jedino sto mogu je da bacim uredjaj u smece... Jedino bih to uzeo ako je bas pouzdano ali koliko vidim i vi sami pre uzimate u radnjama i inostranstvu nego kod ovih nasih "preprodavaca"
Videh ovde http://www.telekoplus.com/mobilni-telef ... 32gb-cena/ taj mob za 355e sto je ok s obzirom da daju i garanciju,pa sam hteo da vas pitam jel imao neko iskustva sa ovom radnjom i kakva su,dal im se moze verovati? :)
Telekoplus ne izdaje fiskalni...tako da mu dodje isto kao "preprodavci"

Odgovori