stariji a guraju jos odlicno

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: stariji a guraju jos odlicno

Post od znemanja »

kvazar1, Odličan izbor, s obzirom da je stavljen custom ROM, okinut je knox i garancija (pod uslovom da je imao legalnu garanicju koja još uvek, u trenutku tvoje kupovine, nije istekla) više ne važi. Naravno u ProMobi-ju uvek možeš da zameniš bateriju i platiš za tu uslugu.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

kvazar1
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pon, 08. Jul 2019. 23:17
:: s5

Re: stariji a guraju jos odlicno

Post od kvazar1 »

Da li znas kako zamene bateriju a zalepljen je fabricki poklopac?
Za sada ne znam kakva je baterija ali verujem da nije toliko lose. 25 meseci je star telefon.
S7 naspram p10 brze otvara kameru i momentalno okida foto. To mi je isto bitno zbog dece jer sam imao par zamucenih slika kad brzo otvorim kameru i uslikam pa moram ponovo itd kod p10.
Mate 9 nisam ni cackao, prevelik za ruku. Mislim da je najbolja kupovina do 150 evra p10 ili s7 bez premca trenutno.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: stariji a guraju jos odlicno

Post od znemanja »

Adheziv koji drži spojen telefon se zagrevanjeme može odlepiti. Zamene bateriju, stave novi adheziv i ponovo spoje. Bukvalno ne može da se primeti da je uređaj otvaran.

Sent from my Samsung Galaxy S9 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

kvazar1
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pon, 08. Jul 2019. 23:17
:: s5

Re: stariji a guraju jos odlicno

Post od kvazar1 »

Pitao sam ProMobi, cena 5500 din zamene baterija. Dosta love ali ostaje vodootporan kao fabricki. Oreo dosta trosi bateriju mada ga ja stalno koristim, u 01h iskljucim s punjaca a stavim oko 19h ukljucim, to bas nije dobro. Da li je neko menjao bateriju skoro na s7 ? Koje su razlike ? Mozda da vratim fabricki rom.

kvazar1
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pon, 08. Jul 2019. 23:17
:: s5

Re: stariji a guraju jos odlicno

Post od kvazar1 »

Nakon par dana koriscenja, pratio sam sta i kako trosi bateriju. Da li ima negde tema o s7 da ne pisem ovde?

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: stariji a guraju jos odlicno

Post od Evindzer »

^ Ima, naravno. Potraži u sekciji za Samsung.

Odgovori