preporuka telefona za gledanje filmova

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
skaki_81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 23:47

preporuka telefona za gledanje filmova

Post od skaki_81 »

Zbog posla koji radim cesto sam u autu ili u nekoj zabiti, tako da mi je potreban neki telefon koji ce mi uciniti da to vreme brze prodje, gledanjem nekog filma ili neke dobre igrice. Dvoumim se oko Iphona, N96 ili 5800 ako neko ima neki bolji predloig voleo bih da cujem. Takodje me intresuje ubacivanje tih filmova kako se radi i njihovog prevoda. Hvala!!! :)

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

Za igrice i filmove je najbolji od ovih iphone.
Sto se filmova tiche, imash na nekim forumima(pustio bih ti link, ali ne znam koliko je to ok sa pravilnikom mobilnog sveta) brdo filmova u rezoluciji za ipod touch i iphone sa titlovima po sistemu kljuch u ruke bez i malo muke.(Poslao sam ti pp sa linkom)
Za igrice je glupo da pricham bilo shta, ni jedan telefon ne moze da prismrdi iphone-u sto se tiche igara.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Bez tri incha nista, bar po mom ukusu.
Ja da ti pomognem da N96 odbacis u startu :)
'fala Bogu, ovde ima vlasnika i iPhonea, i 5800...
Umedjuvremenu mozes ici na www.gsmarena.com
... Pa na advanced search u gornjem desnom. Tamo podesi specifikacije koje te interesuju, naravno displej size 3 incha i vise.
Danas bar imas telefona sa velikom dijagonalom, a za koji mesec bice ih jos toliko.
.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

skaki_81, ja bih ti preporucio 5800. Jedan od glavnih razloga mje bio upravo taj. Ako imas malo vise para pogledaj i Omniu koja takodje ima veliki ekran, a po meni je prohvatljivih dimenzija.
Nego nesto drugo da ti predlozim, ako nisi neki mobil fan i telefon ti treba samo za ove stvari kupi ti lepo blago meni Sony PSP i ubices 2 muve jednim udarcem. Ekran veci od bilo kog telefona za gledanje filmva milina, a o igricama ne treba ni raspravljati. Krecu se polovni od 80 eura pa na gore.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Slazem se za iPhone, tu zaista tesko da ima premca, a slazem se i za ovu ideju PSP-a. Od telefona za velikim ekranima, tu je jos Touch HD, Touch 4G max, HTC Shift (ovaj je mene posebno odusevio :D i imas jos recimo Toshibu Advantage...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

miodrage, i mene je odusevio takodje. Nije mi jasno kako se javljas samo.
Jel znas koliko kosta ovo cudo?

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Cinimi se da ste zaboravili jedan od glavnijih modela da navedete N97.....Sto se tice iPhona mislim da ce baterija da ti bude mala prepreka do zadovoljstva jedino ako ne nabavis punjac za kola......Ipak glasam za N97..A i sto se tice igrica ima N-Gage jeste da nisu ko na iPhonu ali barem nisu java.... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

LesaZMN
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 221
Pridružio se: Uto, 16. Sep 2008. 14:38
Lokacija: BGD

Post od LesaZMN »

Sto veci ekran to bolje - Omnia HD - 3.7" + AMOLED + pusta sve zivo i nezivo - mali LCD - ako ti je video najbitniji

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

jerkann napisao: Nego nesto drugo da ti predlozim, ako nisi neki mobil fan i telefon ti treba samo za ove stvari kupi ti lepo blago meni Sony PSP i ubices 2 muve jednim udarcem. Ekran veci od bilo kog telefona za gledanje filmva milina, a o igricama ne treba ni raspravljati. Krecu se polovni od 80 eura pa na gore.
Na PSP baterija nema sanse da ti izgura preko 6 sati, zavisi sta igras, koliko je kompresovana igra(ako se igra sa kartice), ali sigurno da je bolje uzeti PSP koji nece trositi bateriju na pozive lovljenje mreze ako si u nekoj zabiti gde nema signala i slicno...a ono sto nudi PSP nov za oko 17-18000din nece pruziti ni jedan telefon u tom cenovnom rangu.
5130+Koss the plug....

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Masterokrata, pa dobro psp baterije drze od 4 doh. Na mom bivsem je negde oko 5 i po. Ali to je konstantno igranje ili gledanje filmova, sto bi njemu verujem zavrsilo posao. Jer ne verujem da postoji takav posao na kome su u autu stalno u nekoj zabiti i 12h mozes da igras igrice. U najgorem slucju ima i punjac za kola koji mislim da se dobija kad se uzme nov.
PSP je zakon stvar.
dimi89, LesaZMN, to stoji i po meni su najbolja resenja, ali su i dosta skupa. Nisam ih naveo jer ne znam koje su mu potrebe i cenovni rang. Ali za te pare je ipak po meni bolje PSP i Nokia 6220c. Za ulozenih 300 eura (+/- nesto) ne mozes bolje dobiti. Extra kameru, gps, filmove,igre wi-fi..............

LesaZMN
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 221
Pridružio se: Uto, 16. Sep 2008. 14:38
Lokacija: BGD

Post od LesaZMN »

e pa za 300 +/- nece moci N97 ni OmniaHD :-(

PSP je OK, moji klinci se ne skidaju sa tog malog sr...nja. Istina nisam video filmove, ali WiFi, radio itd...radi carski

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

[bhttp://www.mobilnisvet.com/forum/images/smiles ... iggrin.gif]LesaZMN[/b], upravo zbog toga i kazem za te pare nema bolja stvar. Probaj filmvoe i odusevices se. Ma PSP je ludilo majke mi :lol: :lol:

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Ja nigde nisam video da je on naveo do koje cene....Neka onda uzme iPhone i to je to.... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

dimi89, i to sto kazes. Mi ovde tupimo mozgove predlazemo sve zivo, a njega nigde nema.
Mislim da ovako nesto mora da se promeni tj. da za otvaranje nove teme mora da se ima minimum xxx postova (koliko sami moderatori zakljuce).

Mislim pogledaj kakvu je temu lik otvorio:
viewtopic.php?t=18647&highlight=

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

skaki_81, A da kupis mali netbook racunar, i bog da te vidi!
Za 300 eura imas da biras vise modela, i to sa baterijom od 6 celija, koja moze da potraje do 6 sati.

A upotrebljivost pc-a i mobilnog ne vredi porediti

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Bekra covek je reko da mu treba telfon...Da mu treba neki novi lap-top ne bi doso na mobilnisvet 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Mislim da je pravo resenje PSP,kao sto vec prethodnici navedose.Inace ako ti nije bas neophodna gsm funkcija onda Bekra, dade sasvim lep predlog.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Super Sayian
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2007. 08:40
Lokacija: NBG

Post od Super Sayian »

Hmm TV i jedan DVD ili Risiver?
Ili neki MP4 ?
Ili PSP?!
Ili Iphone . . .
Nokia 6220+1G MircoSD Symbian ruleeezzz!Ali se plasi da hakuje svoj mob

skaki_81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 23:47

Post od skaki_81 »

ljudi hvala vam na savetima :) , uzeo sam ipak, iphon. nego sad muku mucim kako se sve to ubacuje u njega ... :unsure:

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

skaki_81, mora sve preko itunes, i pazi da ne instalitras itunes 9, nadji stariju ver. npr. 8 i ne updateuj softver (jos) na 3.01. na iphone-u

Odgovori