Samsung S8500 Wave VS. HTC Legend

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Pimpdude
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Uto, 09. Feb 2010. 00:08
Lokacija: Padina-Novi sad

Samsung S8500 Wave VS. HTC Legend

Post od Pimpdude »

Pozdrav svima,i unapred hvala na pomoci :-) Poredjenje ova dva modela nisam nasao na forumu,pa me interesuju vasa misljenja za ova dva telefona.Sta je za,i sta je protiv.Duze vreme razgledam telefone,i moj izbor se sveo na ova dva modela...
Nisam imao prilike da cackam ni jedan od ova dva modela,pa me zato interesuju vasa iskustva sa ovim modelima. . . Sto se tice mojih zahteva,nisu nesto preterani.Wifi+GPS,po koja dobra igrica i da mogu da gledam filmove... Znam da ovo ispunjavaju oba modela,ali sta je vasa preporuka??? 8)

d27
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pet, 26. Nov 2010. 16:50

Post od d27 »

Wave ima nekoliko hardverskih prednosti (superiorni ekran, brzi procesor, kvalitetnija kamera, bolja baterija), ali posto ti je bitan GPS onda ga zaobidji. Mislim da jos uvek ne postoji funkcionalna navigacija za Bada platformu.


Oba telefona su vrhunske izrade, ali je po tom pitanju Legend bez konkurencije.


Dakle, predlazem Legend zbog zrelijeg OS-a.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Pa legend jer ima dosta bolji OS od wave, ima vise aplikacija nego bada os, jeste wave hardverski bolji za neke stvari kao sto rece d27, ali za sve to sto si naveo legend je odlicna kupovina

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

hm,da kad bi se na wave mogao nekako ubaciti android,definitvno jedan od najbrzih telefona...
ako uzimas radi GPS,ona ko sto su kolege preporucile,sto se multimedije tice wave,definitvno...izuva!

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Imam oba telefona ali je Legend mnogo bolji telefon (prvenstveno zbog android platforme).Ako vas ne zanimaju aplikacije,nevigacije vec telefon koristite samo za slikanje i razgovaranje,onda je wave bolji izbor.

Pimpdude
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Uto, 09. Feb 2010. 00:08
Lokacija: Padina-Novi sad

Post od Pimpdude »

Mislim da mi vise znaci dobar ekran nego dobar GPS. Posto Wave ima SuperAMOLED da li mnogo zaostaje Legend za njime? A sto se tice brzine rada,wave svi hvale da nema nikakva zastajkivanja u radu da super radi,a koliko je tu dobar Legend? Sa Androidom sam se jedino susreo na Magicu sa 2.1,ali tamo je radilo poprilicno sporo... Hvala svima na savetima.. :)

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

SAMOLED je dosta bolji nego običan amoled na legendu, Legend je u svakom slučaju dosta brži od Magica, ali ipak Wave ima 1GHz procesor. Slažem se sa Nikola Vapa/CA, ako ti ne treba smart telefon wave je odličan izbor.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Pimpdude
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Uto, 09. Feb 2010. 00:08
Lokacija: Padina-Novi sad

Post od Pimpdude »

Ok,hvala vam ljudi,sigurno cu samo u poslednjem trenutku da odlucim...Najbolje bi bilo da mogu da kupim oba.... :lol:

Odgovori