HTC 3600i vs Samsung i780

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Jurke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2007. 16:56
Lokacija: Novi Sad

HTC 3600i vs Samsung i780

Post od Jurke »

Dakle, imam muku za koji da se odlučim :?

HTC 3600i vs Samsung i780

Nemam mnogo para, i gledan polovne u odličnom stanju. Cena na tržištu im je slična. Problem je što nisam nikad akao ni jedan ni drugi, te bih bio zahvalan na vašim preporukama.

Voleo bih da imam GPS i wi-fi, što imaju oba, s tim što Samsung ima i tastaturu qwerty, a opet manji ekran.

Da li je neko čačkao oko ta dva modela i kakvi su vam utisci, i za koji biste se vi odlučili.
Ne trebaju mi za poslovnu namenu (zasad) već mi se jednostavno sviđaju, što ovako što po svojim mogućnostima.

Tu mi je i Tytn 2 u igri, mada je teško za te novce naći da valja i da je očuvan :uhuh:

Pucajte ;)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Jurke, pretpostavljam da mislis na P3600i a ne 3600i? U svakom slucaju izmedju ova dva ja bih izabrao i780. Ekran jeste nesto manji, ali zato ima qwerty i "optickog misa" koji znacajno olaksavaju upotrebu telefona jednom rukom. Imam i780 skoro dve godine i vise sam nego zadovoljan njime. Pored i780 imam i i5800 koji nema tastaturu, vec iskljucivo (kapacitivni) touchscreen i moram da primetim da je kucanje poruka na qwerty-ju mnogo ugodnije iskustvo. Mislim da je i780 bolji izbor i od HTC Tytn II, cija je jedina prednost veca "slide" qwerty tastatura i nesto bolja kamera.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Jurke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2007. 16:56
Lokacija: Novi Sad

Post od Jurke »

Da, da, P3600i.

Evo upravo sam čitao tvoju temu o i780 gde ga hvališ :D
Ušao si mu u krv do najsitnijih detalja!
Našao sam polovni sa orig. opremom za ne tako velike novce, a jako je očuvan, bar sa slika. A i jedan besprekorni HTC isto.

Bem ga, nisam pametan, najgore je što su oba telefona retka među ljudima, pa ih nisam čak ni video, te ne mogu realno sagledati koji je za mene, zato sam i postavio pitanje.
Nokia N70, Samsung i780

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Jurke, pa pogledaj oba i isprobaj. Ako kupujes i780 proveri da li dobijas komplet opremu (2 baterije, adapter za punjenje baterije izvan telefona, usb kabl, punjac, slusalice i naravno telefon). O i780 mozes saznati vise u odgovarajucoj temi, i donekle se upoznati sa onim sto mozes ocekivati.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Ја сам имао П3600 а чачкао сам и780, П3600 не бих више никада купио. Не знам шта ми је и тад било да то урадим и780 је бар 2х боља куповина. Тањи је (тиме и елегантнији), бржи, квалитетнији (мени се П3600 ољуштио после 6 месеци и сви су мислили да сам играо фудбал са њим) а о куцању порука да не причам :dry:

И јеси сигуран да се ради о П3600и а не о П3600 (без "и") јер постоји црни П3600 (тај сам и имао).

Jurke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2007. 16:56
Lokacija: Novi Sad

Post od Jurke »

Еј па овде може и ћирилица :D

Тако пише у огласу, а ја сам мислио да је бели без "и"?!

Пази, ја сам читао међ' коментарима да се и780 љушти лако и да се гребе?! Ко ту сад кога лаже немам појма...

Како ми се чини и биће тај Самсунг пазарен, само да наиђем на очуван

:wink:

Хвала!
Nokia N70, Samsung i780

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Jurke, u komentarima svasta pisu. Moj i780 se nije oljustio nigde za 30 meseci, a samo sam displej izgrebao u autobusu GSB-a kada je poskocio, a ja sam upravo olovcicom igrao westward.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Jurke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2007. 16:56
Lokacija: Novi Sad

Post od Jurke »

Купио ХТЦ Титн 2 :wink:

Све супер, али овде се треба снаћи :?
Не знам ни да ли сам синхронизацију добро наместио, не знам како песме убацити, слике, како наместити моју мелодију да свира, многе ствари контам, али мнооооге и не :wacko:

Ћу породим :(
Nokia N70, Samsung i780

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Jurke, imas u Windows Mobile sekciji temu o HTC Tytn 2, tako da ako imas neka pitanja i/ili probleme postavi ih u odgovarajucoj temi: viewtopic.php?t=14708
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Jurke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2007. 16:56
Lokacija: Novi Sad

Post od Jurke »

Ево мене опет.
Продао сам Титн 2 јер ми никако није одговарао :smutny:
Тел је претежак, повелик, било ми бзвз да га отварам сваки пут да пишем поруке, а на тачу писање порука је катастрофа, словца су много ситна :wacko: А и Виндовс ми је био помало збуњујућ и тежак након Симбиана који ми је доста лакши.

Сад опет размишљам о И780 али и о Б7330. И опет исто питање, који узети???
Мени је стварно више доста упоређивања и тражења длаке у јајету, апсолвирао сам их до најситнијих детаља, јер никако не бих да се опет зезнем па да ми не одговара :cry: :cry: :cry:

Мислим да ће ми било који од ова 2 бити лакши за коришћење од бившег Титна, али ме опет плаши Виндовс сложени (или сам ја глуп за то)...
Оба имају то што мени треба, више ми се свиђа Б7330 изгледом, али и И780 има својих предности... Све у свему пући ће ми глава :( :( :(

Ај сад ви :|
Nokia N70, Samsung i780

Odgovori