Koji telefon za oko 200e?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Post od znemanja »

Godzilla, Nov HD2 sa orginal kutijom i dve godine garancije provereno može da se nađe za 350evra.To prelazi budžet koji si naveo, tako da ti ostaje jedino da ga pazariš polovnog u suprotnom za tu cenu od 250evra predlažem nov C7 sa dve godine garancije.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

ione
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Uto, 24. Feb 2009. 07:28

Post od ione »

Wave
Uklapa se u cenu
Baterija 2-3 dana
Odlicne HD igre
Dobra kamera
Fantastican zvuk
Odlicna zavrsna obrada

Za ono sto tebi treba idealan fon.

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Imam ponudu za HD2:
Telefon je star 5mes a ima garanciju 2god -5mes...
Kao nov je, bez tackice. Full oprema, kupljen u Telenoru. Cena 230e.
e sad ima jedna "caka"... covek kaze da je telefon sad otkljucan ali tako sto, kad je kupio fon imao je problema sa ROM-om i onda su mu u Telenoru ubacili novi rom pa je fon tako i otkljucan?

Posto ako ga je dekodirao u servisu, ne vazi mi garancija, ali ako su oni samo to uradili, garancija vazi?
Nokia 6220 Classic

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Godzilla, au brate citam ovo i al ti cepidlacis ne verujem. Kapiram ja da hoces sigurnost i sve al si ga preterao bas :lol: . Nego elem odgovor na tvoje pitanje da trebalo bi da vazi ako su oni to zamenili a ne neki servis tamo.

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Sta ga cepidlacim, jbt ja ne kupujem telefon svaki dan, pogotovo ne telefon za oko 250e.
Sad cesljam po oglasima, trazim najbolje itd... a ne da se zaletim na prvi koji vidim. :wink:
Nokia 6220 Classic

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

godzilla, polako, samo opusteno.. i ja se slazem da ne treba zuriti pogotovu oko tog modela i za tu kintu... ima ih za oko 250eur malo koriscenih i u dobrom stanju, stalno se pojavljuju na netu... i ja sam trazio bas taj model pa sam ''u materiji''... :wink:

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Jel si video gore sta sam napisao? Mislim da je dobra cena, 230e, kao nov, garancija itd.
Verovatno idem da uzmem u sredu.
Je l ti jos nisi kupio?
Nokia 6220 Classic

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ja sam taj model vec kupio pa prodao, nosio sam ga jedno mesec dana ali sam zbog nekih poteskoca finansijkih prodao... i opet bi ga uzeo, verovatno i hocu... :wink: :wink: :wink:

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

I kakvi su ti utisci? Je l' skroz cvrst telefon? Ne bih da mi skripuce itd...
Nokia 6220 Classic

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Cvrst je kao stena,nigde ne skripi,sve je kao zaliveno.Ekran odlican,odziv,brzina,mozes da mu roknes windows 7,android i dual boot.
Strasan tel za one koji vole da eksperimentisu
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Nije mi jasno, kakve su ovo tackice po ekranu HD2, vide se kad je telefon ugasen?

Slika
Nokia 6220 Classic

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Godzilla, takve tackice ima i zte blade, i palm pre koji sam posedovao ne znam cemu sluze al ne smetaju uopste

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Izgleda da je to "mreza" ekrana. Znaci vidi se kod svakog. Moze li par vas koji ga imate da mi potvrdite to?
U sredu idem po HD2, na sta da obratim paznju? ovi tasteri pri dnu mora da se cuju "click" ?
Kako se cuje za volume up/down taster?
Nista ne sme da se mrda, skripi itd?
Slike sam video, odlicno je ocuvan, ne vidim ni tackicu da ima, to cu da pregledam uzivo lepo...
Nokia 6220 Classic

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

da, vidi se mreza kod svakog, sve je ok... nista se ne mrda, telefon ima metalni poklopac pozadi, moras malo jace da povuces noktima kad ga skidas, stvarno je lepo uradjen, cvrst itd...
probaj wi-fi, bluetooth, to je standardno... kameru i slicno...
ne secam se kako se cuju tasteri ali meni je bolje to sto on ima nego oni senzor tasteri na Desire HD... :wink: :wink: :wink:

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Sad sam saznao da Telenor telefon moze da se otkljuca samo ako se otvara, ne moze kodom...
znaci ispada da je ovaj Telefon otvaran... pa mi se ne uzima. :unsure:
Ili ipak postoji neki drugi nacin, posto covek kaze da su u Telenoru otkljucali kad su ubacili novi rom, posto je imao problema sa starim, i kaze da to sve pise na garanciji i da ima papir iz servisa (gde se servisiraju ti telenorovi htc telefoni)
Nokia 6220 Classic

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Moj je sa Telenora ali fabricki otkljucan na sve mreze.
Evo sad sam bas gledao i kod mene se ne vide te tackice,bar ih ja ne primecujem
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ja nisam cuo da se promenom ROM-a moze otkljucati telefon... i obicno kada se otkljucava posle toga baguje na nekim opcijama... to je bar moje iskustvo sa C3... :wink: :wink: :wink:

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

I moj ima tackice,mislio sam da je to vezano za touch screen. :) Izrada je phenomenalna,da ga ne ureknem,nisam imao telefon kvalitetnije izrade nikada.....
Nokia Lumia 1520

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Ljudi, je l telenorov HD2 moze da se otkljuca ubacivanjem novog roma, ili tako nesto ali bez otvaranja telefona?
Posto mi covek od koga sutra treba da kupim kaze da su u telenoru ubacili novi rom posto je stari zezao i da mu radi sad i 064 kartica ( i kaze da sve to uredno pise u telenor garanciji, da je ubacen rom novi)

Ne znam sta mi je ciniti? Mozda je i bio fabricki otkljucan a da nije znao...

edit: a i vidim da covek koristi 063, pa ne vidim razlog da budi negde u servisu da mu otkljucavaju?

ne znam da li bih mogao da odem do telenor poslovnice sa telefonom i garancijom itd i da mi oni kazu detaljno sta je radjeno i da li je fabricki otkljucan?
Nokia 6220 Classic

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

Telenor je u pocetku prodavao otkljucan HD2 ali ovo je sigurno noviji model,tako da moze svasta da bude. :) Pa ti u svakom slucaju mozes da odes i da pitas da li se sa novim romom otkljucava i telefon,mada ako je to stvarno tako moze da dodje do ozbiljnih zloupotreba. :)
Nokia Lumia 1520

Odgovori