Sta kupiti Samsung I9100 Galaxy S II 16GB ili HTC Sensation

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
metak86
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 141
Pridružio se: Sre, 10. Maj 2006. 22:47

Sta kupiti Samsung I9100 Galaxy S II 16GB ili HTC Sensation

Post od metak86 »

potreban mi je hitan odgovor, unapred hvala ... gledam uporedne testove ali nee mogu da se odlucim sta je bolje za uzeeti. hvala unapred
E71 je moj trenutni izbor:)

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »


Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

metak86, najlakse ces se odluciti ako skoknes do radnje i na licu mesta malo iscackas oba modela. Tad ce ti biti vec mnogo jasnije sta bi ti vise odgovaralo...
Mada, po mom misljenju, mislim da je SII bolji izbor.

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Post od bachika »

Hardver je sličan, tako da treba da sam presudiš.... A na forumu će ti svi reći da uzmeš SII jer ima više korisnika istog telefona (SII polako postaje kult kao iphone :wacko: )
Ipak kao što reče kolega Green, odeš u prodavnicu, pročačkaš, izvadiš keš, javiš nam šta si kupio.... I kad već daješ toliko love za fon kupi i nama po jedno pivo :P 8)
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

Moj glas ide HTC-u, po meni je HTC kvalitetniji telefon, a imao sam prilike oba da drzim u ruci i caprkam bar po pola sata, definitivno HTC, ne znam zasto se svi loze na S2, jeste dobar, ali da je najbolji, to ne! :wink:
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Ensiferum, niko i ne tvrdi da je SII najbolji (to tvrde iPhonesexualci za svoje iToys), ali trenutno je medju najboljim modelima na trzistu. U prilog tome govore i podaci o prodaji, mada daleko od toga da je Senzacija los izbor...

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

metak86, evo i ja glasam za SII. Amoled ekran kida kol'ko god imao prejake boje. Takodje mi se cini da ima bolju kameru i u globalu mi se nekako cini zaoukruzenijim sto se multimedije tice (iskljucivo subjektivno).

dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Post od dule88 »

Sensation je sada povoljniji u Telenoru a svi kazu da je bolji ekran i kamera na S2.Imao sam dva meseca S2 i kamera je extra i u zatvorenom extra kao i full hd snimak sto se snimi kao i gledanje filmova u full hd rezoluciji,to je extra kvalitet,e sad kakav je kvalitet kamere,video snimaka i pustanja filmova na modelu Sensation to ne znam ali neka kazu oni koji ga imaju i d ali baterija izdrzi 1 dan?Meni je na S2 u proseku sa jacom upotrebom izdrzavala 1 dan.Da li se na Sensationu za video plejer mora nesto podesavti z aprevod ili ne? Na S2 samo se ubaci film s akompa i prevod se automatski pusta bez ikakvog cackanja.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Moj gazda ima S2 i za mene je to fantastican tel u svakom pogledu i ne bi mi smetalo da ga imam :) ,dok Sensation iskreno nisam probao,ali po karakteristikama zvuci dobro
Note IV N9100 dual

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

bas sam juce cackao jedan SII i iznenadilo me koliko je lagan telefon... :disgust: to mi se uopste ne svidja... kad bi mi ispao u gsp-u ne bi ni osetio... volim kad se oseti u tezini koliko telefon kosta... :lol: :lol: salim se, nema veze sa parama, ali volim kad ima masu... a ovo jeste kvalitetna plastika ali opet... nnjeh...
osim toga nekako mi je SII deluje kao kompletniji telefon i definitivno velicina ekrana je bolja nego na htc-u odnosno sirina, htc mi nekako dodje izduzen...

moj glas ide SGS dvojci... :P
Samo nek se rolaju....sarme.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Takodje i ja vokim telefone koji su masivniji jer mi je mnogo lepsi osecaj u saci,a i u dzepu

:wink:
Note IV N9100 dual

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

pa u tome i jeste politika samsungova,da ako ispadne ne pretrpi znatna ostecenja,
zbog toga je plastika tako zilava i tanka
videli ste test gde se IP4 poprilicno izlupo dok je SG2
ostao u dobrom stnaju!

Odgovori