Lumia 640 XL ili Redmi Note 2 ili...

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Lumia 640 XL ili Redmi Note 2 ili...

Post od LittlePrince »

Жени истиче уговор у МТС-у али нема ништа занимљиво уз њену тарифу од 2000 дин, дилема је да ли доплатити 11 000 за ЛумиЈу или преполовити тарифу и поручити Редми Ноте 2 из Кине.
Нисам имао прилику да чачакам Виндовс (око мене сви имају Андроид), не знам какав је са апликацијама...
Њој највише треба ВЕЛИКИ екран, Фејсбук, Вибер, Интернет, СМС, Позиви. До сада је користила Галакси Гранд али 1ГБ РАМ-а на Андроиду није баш најпријатније искуство.

Редми ноте 2 на Geekbuying је 140€ или на Алију али немам гаранцију, овамо имамо гаранцију али не знам колико хардверски задовољава. Да ли је 1ГБ РАМ-а довољно за Виндовс?

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Lumia 640 XL ili Redmi Note 2 ili...

Post od cvoruga »

Dovoljno je giga rama.
FB nemam, pa ne znam kakva je aplikacija, a što se ostalog tiče sve radi,
ali uz tupava rešenja WP OSa, mada stiže 10ka za brzo i u njoj je rešeno sve to, valjda.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Lumia 640 XL ili Redmi Note 2 ili...

Post od znemanja »

Ako je navikla na Android onda bolje da nastavi u tom pravcu. WP je poprilično problematičan, nešto do toga bi trebalo da bude rešeno u win 10, ali to nije sigurno. Shodno tome mislim da je Readme Note 2 bolje rešenje.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Lumia 640 XL ili Redmi Note 2 ili...

Post od Apolo »

Preporucio bih ti Xiaomi, posto i sam licno razmatram porucivanje Mi4 modela. Windowsom sam zadovoljan jer sa Lumijom 830 nisam imao nikakvih problema, jedino sto me je pocelo nervirati jeste sama poslovna politika MS, a to je da ni sami ne znaju sta hoce a mi korisnici ne znam sta mozemo ocekivati. Pogledaj komentare za taj Xiaomi model ovde na sajtu, vidim da su ljudi zadovoljni.
Festina lente.

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Re: Lumia 640 XL ili Redmi Note 2 ili...

Post od LittlePrince »

Навикла је она на мене не на Андроид, она зна само да кука ако забоде или јој нешто треба :lol:

Ако Виндовс нема неку опцију на фејсу или он забада то је онда отписано одмах.

Сада видим и овај Леново K3, који може ући у избор.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Lumia 640 XL ili Redmi Note 2 ili...

Post od Green »

LittlePrince, moj drugar je pre par nedelja cerki uzeo bas Redmi Note 2. Ekstra, ekstra telefon. Radi fantasticno.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Lumia 640 XL ili Redmi Note 2 ili...

Post od sugarcoated_ass »

Sorry na hijacking-u teme, alo kakvi su uopšte ti Lenovo telefončići, kad se već spomenuo ovaj K3?
Meni se onako na oko dopao Lenovo S60, a sa Snapdragon 410 i 2GB RAM mi za te pare koliko košta deluje još interesantniji. :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Lumia 640 XL ili Redmi Note 2 ili...

Post od miodrage »

LittlePrince, sve ovo sto si napisao da je potrebno, radice na WP, i sam sistem sigurno nece da zabada. E sad, ako se bavi necim tipa page manager na FB i slicno, WP tu moze da pravi probleme...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori