Iphone 6s ili samsung s7

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Bandicoot
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Sub, 29. Sep 2012. 12:21
:: S6 edge plus
:: S9 plus
Lokacija: Topola

Iphone 6s ili samsung s7

Post od Bandicoot »

Pozdrav svima, nakon lg g2 kojem je ekran napukao bas dosta hteo bih da se ponovim sa drugim telefonom, izbor je pao na ova dva. Imam ponudu da ih uzmem za istu cenu, e sad ios nikad nisam koristio ne znam da li cu se navici na njega, dok sam sa s7 manje vise upoznat. Ako je neko imao ova dva uredjaja neka iznese neko svoje misljenje. Inace kod telefona mi je bitan ekran, brzina zvuk, baterija kao i drzanje cene, cini mi se da samsung i iphone drze najduze cenu. Hvala

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Iphone 6s ili samsung s7

Post od znemanja »

Imao sam oba, tj. imao sam iP6s plus i S7. Moj predlog je S7 jer je u svemu po malo bolji od iP6s. Što se držanja cene tiče tu je ipak iP6s u blagoj prednosti, ali ne velikoj, Samsung S i Note serija jako dobro drže cenu i nećeš mnogo izgubiti pri prodaji uređaja. Ono što bih istakao kao prednost iP6s/6s plus je bolji kvalitet zvuka kako na zvučniku tako i na sluškama bar onim koje dolaze uz telefon.

Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Iphone 6s ili samsung s7

Post od Batak »

Ekran i baterija su ti mnogo bolji na S7 tako da mozes slobodno da otpises 6s, s obzirom da su to prioriteti.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Odgovori