Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
korben42
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 01. Maj 2019. 12:58
:: Huawei P30

Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od korben42 »

Pozdrav svima,

Zbog potreba na poslu moram da kupim novi telefon. Odluka je pala na telefon jer mislim da je mnogo prakticniji od fotoaparata a svakako bi bilo vreme da menjam telefon, 2 u 1 u mom slučaju.

Ne razumem se mnogo u telefone tako da me zanima koji je najbolji telefon u srednjoj klasi za slikanje u uslovima slabijeg osvetljenja? To mi je najbitnije od svega ostalog. Za potrebe firme pre otpreme slikam robu u magacinu gde je izuzetno slabo osvetljenje, pa čak i kada sam u prvoj smeni i kada su vrata magacina otvorena zbog viljuškara i sl. Naravno, negde je osvetljenje za nijansu bolje ali prirodnog izvora svetlosti je jako malo. Pozajmio sam od kolege nedavno Samsung J7 (ja imam loš telefon, Lenovo A1000) koji on ne koristi trenutno i slike su izuzetno lošeg kvaliteta kada sam u zatvorenom prostoru, mnogo je šuma na slikama ili kako da to nazovem. Zumiranje mi je bitno i pri zumu se tek vidi da su slike lošeg kvaliteta. Deklaracije na paketima su nejasne a to mi je veoma važno kao i zum uzorka robe.

Verujem da kapacitet memorije ne bi bio problem jer bih jednom mesečno arhivirao sve slike na laptopu, tako da ne bih gomilao iste u telefonu. Video zapise bih pravio izuzetno retko tako da to nije preterano važno.

Baterija je pretpostavljam takodje bitna, pored dobre kamere.

Bukvalno telefon koristim za pozive, SMS poruke i eventualno Viber. Pored toga za slikanje kao što sam već rekao. Od aplikacija dodatno koristim nešto poput Worda i notepada i to bi bilo to, znači ništa zahtevno.

Ono što je bitno napomenuti je da na raspolaganju imam maximum 400e, ali ne bi bilo loše da telefon bude oko 350e jer planiram da izdvojim ostatak za izuzetno dobru zaštitnu masku i zaštitni ekran.

Nadam se da neko može da mi preporuči telefon za pomenute uslove. Ukoliko Vas još nešto zanima slobodno pitajte.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od Evindzer »

Pogledaj kako se kreću cene za polovan Huavei P 20 Pro, on je prošlogodišnji model, nije iz srednje, već iz najviše klase, ali, prema onome što si gore napisao, jedino on bi ti radio odličan posao (ima dobar zum i odličan hardver za slikanje u mrklom mraku).

korben42
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 01. Maj 2019. 12:58
:: Huawei P30

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od korben42 »

Evindzer napisao:Pogledaj kako se kreću cene za polovan Huavei P 20 Pro, on je prošlogodišnji model, nije iz srednje, već iz najviše klase, ali, prema onome što si gore napisao, jedino on bi ti radio odličan posao (ima dobar zum i odličan hardver za slikanje u mrklom mraku).
Deluje odlično telefon ali nažalost ne kupujem polovnu tehniku preko interneta s obzirom da sam imao izuzetno loša iskustva. Pre par godina sam završio i na sudu, platio a zvučnici od 500e nisu stigli, tad sam saznao i da je još kupaca u razmaku od par meseci obmanjeno. U pitanju je bio prodavac sa 100% pozitivnim feedback-om i sa preko 1000 prodatih predmeta iz kategorija tehnika.

Doduše ovaj model je zaista skup iako polovan, pre svega ovi oglasi koji navode i garanciju od barem godinu dana.


Malo sam tragao i ovaj Samsung A7 mi deluje poprilično zanimljivo, šta mislite o tom modelu? Vidim i da Huawei ima dosta dobrih modela ali sudeći po nekim uporednim recenzijama sa YouTube-a većina njih tvrdi da uprkos svemu ostalom uglavnom ima lošiju kameru od većine Samsunga u istoj kategoriji.

Na par mesta sam pročitao da Huawei Mate 20 Lite ima dosta dobru kameru ali baš navode kao nedostatak to što zariba kad je manjka svetlosti...

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od znemanja »

Za legalnu kupovinu pogledaj Samsung A50, odličan model, cena u Samsung brend store-u je 43.000 din što se uklapa u budžet.

Sent from my Samsung Galaxy S9 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od Sale_M »

Ma kakav A50. Imas Xiaomi Mi 8 za slicne pare ili Poco F1.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

mp007
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Sre, 28. Apr 2010. 08:01
Lokacija: Beograd

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od mp007 »

I meni je interesantan A50, ali na vise mesta sam nasao da kamera nije dobra. Kakva je kamera kod Mi8 u poredjenju sa A50, ako samo to poredimo ?

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od Sale_M »

Rastura Mi 8,jos kad se uporedi sa gcam , nema sta da trazi A50.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od niko1a »

ne moze se porediti A50 sa Mi 8, jednostavno je niza klasa, uz to mozes instalirati Gcam app na Mi 8 i imas top slike u svim mogucim uslovima.

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od ~Arkan~ »

mp007 napisao:I meni je interesantan A50, ali na vise mesta sam nasao da kamera nije dobra. Kakva je kamera kod Mi8 u poredjenju sa A50, ako samo to poredimo ?
Imaš u temi "Slike sa mobilnih telefona", stavljao sam primere. Spoiler alert: odlična kamera.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

korben42
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 01. Maj 2019. 12:58
:: Huawei P30

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od korben42 »

Od poslednje poruke koristim svaki slobodan trenutak da čitam više o ovim telefonima... Dobre preporuke, nije mi mnogo lakše da odlučim. Ne znam, nekako mi je zaključak da ljudi (ne samo kod nas) baš i ne vole Samsung i da daju prednost ostalim telefonima jer je Samsung veće ime i košta više, što po mom mišljenju nije razlog za hejt. Razumem ako je neko mladji i kupuje to za igranje pa izdvaja manje novca za istu snagu, ako ne i jači telefon. I naravno, onda hvali upravo taj svoj telefon a pljuje konkurente. Tako mi deluje priča sa onim poco ili kako već. Ali, da li je to kvalitet, zar snažnije znači kvalitetnije? No dobro, ja se ne razumem u telefone toliko pa možda i nemam prava da komentarišem... Možda je to staromodno mišljenje ali sam nekako ubedjen da ljudi ne bi hvalili ove modele kad bi recimo svi modeli u istoj i svakoj klasi koštali potpuno isto.

Prvi put u životu sam čuo za Xiaomi, Honor i sl., tek pre koju nedelju kad sam počeo da malo više da čitam o telefonima pa naleteh na to... sve je jasno, imao sam godinama Lenovo A1000, još uvek imam, nisam zahtevan korisnik. Nisam proveravao ko to proizvodi ali zvuči mi kao kinez (verujem samo u Huawei, dosta ljudi oko mene ima P seriju i svi su prezadovoljni). Teško mi da poverujem da recimo taj Xiaomi može da se meri sa Samsungom na duge staze, ne bih baš da menjam telefon za godinu dve, 3, 4 je ok.

Kako stoje stvari Samsung A50 mi je favorit za sada, na drugom mestu A7 (2018)... Ali baš su napljuvani kad je kamera u pitanju, nije mi jasno kako. Daću sebi još nekih nedelju dana do odluke iako blenem u prazno, što više čitam i uporedjujem to je teže odlučiti.

Gotovo sam siguran da bih bio zadovoljan s bilo kojim telefonom koji je spomenut ovde u temi pa i šire... jer ništa bolje nisam imao (čak ni blizu), A1000 mi je prvi android telefon, to je često presudi faktor... al kad sam se već dao malo više u razumevanje svega ovoga onda nastavljam da tražim, i učim. Možda je meni kamera kod A50 nešto najbolje od kamere što sam ikad video, dok nekome to nije ništa, nekome ko je u ruci držao one iPhone-e, S seriju Samsunga i sl.

I dalje stojim na raspolaganju za bilo kakav odgovor, zanimaju me vaša mišljenja za sve ovo što sam rekao u postu?

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od ~Arkan~ »

To što si ti prvi put tek pre nedelju dana čuo za neke marke telefona, bez uvrede više govori o tvojoj informisanosti, ali to si i sam naveo.
Niko od nas nema nikakvu dobit od toga što će ti reći kupi Xiaomi, Huawei, Samsung, niko nas ne plaća te svako od nas govori na osnovu ličnih iskustva + malo načitanosti koje posedujemo.
Samsung A50 jeste odličan uređaj, ali jedine dve stvari koje su jasno bolje na njemu u odnosu na Poco Amoled Ekran i dizajn, ovo drugo je čak i subjektivno.
Kamere (pogotovo s Gcam), brzina samog uređaja, softverska podrška (neverovatno je da to kažem, ali je Xiaomi shvatio koliko im Poco znači i kako im ide prodaja), baterija (isti kapacitet, ali je s845 štedljiviji procesor), zvučnik itd.

Ako te brine kako će se Xiaomi telefon pokazati posle godinu i više, mnogi od nas na forumu su koristili Xiaomi Mi A1, koji je još u trenutku kad smo ga kupili koštao manje od 200e. Nakon godinu i po korišćenja ostao je brz kao i prvog dana ako ne i brži i bukvalno je i dan danas taj telefon odlična kupovina kad gledaš uređaje do 150e.

Stvarno su proizvođači napredovali, pa kakav je samo Huawei krš bio na početku a sad na svakom koraku vidim P20 Lite, a Samsung sve manje. Nekako je Samsung izgubio konce u tom midrange sektoru. Koristi A seriju kao test za buduće stvari koje planira da ubaci u S ili ti najskuplje telefone.

Ja mogu još i da ti dostavim neke recenzije Pocophona da pogledaš sam i to je, ako i to pogledaš i budeš skeptičan, do tebe je druže. Svako dobro pa javi kad odlučiš.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od znemanja »

korben42, Ako te znaimaju detalji oko kamere, imaš na Youtube test kamere na A50, kao i uporedne testove A50 sa sličnim telefonima drugih proizvođača. Na osnovu toga možeš da izvučeš zaključak da li je kvalitet kamere na A50 dovoljan za tvoje potrebe.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

korben42
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 01. Maj 2019. 12:58
:: Huawei P30

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od korben42 »

Razumem u potpunosti. Sve govorim s rezervom jer kao što sam rekao, ne razumem se ja kao svi vi tako da i očekujem da me demantujete i objasnite kako i zašto...
~Arkan~ napisao:Kamere (pogotovo s Gcam)
To je aplikacija zar ne? Jel može da se koristi sa bilo kojim modelom telefona? Da li postoji aplikacija predvidjena za noćni režim slikanja i nešto slično tome?

Pogledao sam temu sa slikama, koju si spomenuo ovde u postu, ali nema slika sa slabim osvetljenjem, i to pre svega u zatvorenom prostoru. Verujem da mnogi telefoni bez problema prave sjajne slike na dnevnom svetlu.

Pronašao sam sajt koji navodno rangira telefone po oceni kamere (glavna + selfi) ali nigde na listi ne vidim Samsung A50, ne razumem zašto. Doduše iznenadih se da je taj Xiaomi medju top telefonima, baš visoke ocene.

Da li se zna kad kod nas izlazi A70 i da li može da se očekuje ozbiljnija kamera kod njega, u odnosu na A50? Isto pitanje za cenu, šta se očekuje?

Taj MI8 nema u VIP-u (kao i još nekih često preporučenih modela), planirao sam da eventualno kod njih kupim uz gotovinsko plaćanje + tarifni s minutima i porukama, imam već jedan tarifni samo s netom (kad nemam WiFi znači mi, 19GB mesečno). Tako da mi je takodje bitno da telefon bude dual sim.

Jel postoji mogućnost da mi pošalješ ili negde okačiš slike tog MI8 iz zatvorenog prostora, sa slabijim osvetljenjem? Lupam, uslikas kalendar ili policu s knjigama, ili nešto slično gde se vide brojevi/slova.
znemanja napisao:korben42, Ako te znaimaju detalji oko kamere, imaš na Youtube test kamere na A50, kao i uporedne testove A50 sa sličnim telefonima drugih proizvođača. Na osnovu toga možeš da izvučeš zaključak da li je kvalitet kamere na A50 dovoljan za tvoje potrebe.
Tražio sam i odgledao sve moguće, čak i one hindi ili kako već, ali gotovo da nema slika u zatvorenom prostoru... ima slika po mraku, ali na otvorenom prostoru. Uglavnom kažu da je prosek kamera, kad se radi o low light slikanju. E sad, šta njima znači prosek, to ne mogu da procenim. Ipak je to srednja klasa a ako se radi o proseku u srednjoj klasi onda ne verujem da je mnogo dobra kamera.

Same specifikacije uredjaja meni ne znače mnogo, samo primeri slika pa to i tražim najviše, jer slabo se razumem u te detalje. Vidim neki telefoni imaju malo Mpx a slike otkidaju, verovatno je do rezolucije i do onog lensa i sl.

Jednu stvar nisam pitao... Šta utiče na to da slike budu dobre na računaru? Slučajno naleteh na snimak gde čovek kaže da je zadovoljan slikama dok su na telefonu jer mu trebaju za društvene mreže (primarno) ali da je druga priča kad te slike završe na drugom uredjaju.
Poslednja izmena od znemanja u Pet, 03. Maj 2019. 11:17, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Ne piši post za postom, koristi opciju izmeni.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od znemanja »

korben42, Evo ovde imaš detaljan test A50, kao i primere low light fotografija.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... 1921p5.php

P.S. Nemoj da pišeš post za postom, koristi opciju izmeni.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

korben42
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 01. Maj 2019. 12:58
:: Huawei P30

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od korben42 »

znemanja napisao:korben42, Evo ovde imaš detaljan test A50, kao i primere low light fotografija.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... 1921p5.php

P.S. Nemoj da pišeš post za postom, koristi opciju izmeni.
Važi, nema problema, mislio može ako se citira neko.

Već sam gledao to, poznato mi je i sa YouTube-a možda. Il sam ćorav il ne vidim slike u zatvorenom prostoru. Ima ih da nije dan al sve pršti od ulične rasvete, to je bolje od uslova koje ja imam. Meni su najbolji izvori svetlosti 2 reflektora, na samom ulazu u magacin, unutrašnja rasveta nije nešto, ima je mnogo ali je i dalje mračan ambijent. Bolje je kad sam prva smena i to me ne brine toliko. Magacin je bukvalno uglavljen izmedju dva poslovna objekta, našeg i zgrade pored. Prozori su izuzetno visoko, i to na istoj strani gde je i ulaz, ništa sa strane.

PS Pronašao sam sad, očekivao sam bolji zum, čak i kod good light. E sad, tu piše Video quality comparison.

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od ~Arkan~ »

Evo nekih primera fotografija sa Mi 8, ako bude bilo potrebe staviću u punoj rezoluciji na mom Flickr nalogu. Generalno retko kad slikam u sobi nešto, pogotovo ne kad fali svetla.
Mogu večeras da napravim neku sliku.[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201905 ... d45585.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201905 ... 634487.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201905 ... c861e7.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201905 ... b7b662.jpg[/img][img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201905 ... 29419a.jpg[/img]

Sent from my MI 8 using Tapatalk

korben42
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 01. Maj 2019. 12:58
:: Huawei P30

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od korben42 »

Hvala.

Baš čudno, nema mi smisla da se ne vidi tablica na autobusu, nije toliki mrak... niti heineken natpis na ekranu... Nije toliko sitno išta od toga. Takodje taj natpis ispod imena velikog vodje, na bilbordu. Ili tripujem ili ove kamere onda ne odstupaju mnogo od recimo modela poput Samsunga J7? S tim sam pokušao nedavno (pozajmio od kolege) ali nisam bio zadovoljan. Nekako sad s tim poredim, nemam ništa bolje. Tu su mi fotografije bile nebo i zemlja, kad se porede otvoren prostor i zatvoren prostor.

Možda sam previše očekivao od ovih telefona ispod 400e, ne znam šta sam ja zamislio. :?

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od ~Arkan~ »

Vidi se i jedno i drugo samo su ovde slike dosta kropovane.

Slika

Otvori sliku u flickru tj preko pretraživača i pogledaj sad tablicu, jasno se vidi šta piše.
E sad ako si mislio da je tamnije nego što treba da bude, ja samo mogu da kažem da je takvo bilo realno stanje i da je ovo automatika, a telefon pored toga ima night mode koji koristim retko jer me mrzi da držim ruku mirno par sekundi.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

korben42
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 01. Maj 2019. 12:58
:: Huawei P30

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od korben42 »

~Arkan~ napisao:Vidi se i jedno i drugo samo su ovde slike dosta kropovane.

Slika

Otvori sliku u flickru tj preko pretraživača i pogledaj sad tablicu, jasno se vidi šta piše.
E sad ako si mislio da je tamnije nego što treba da bude, ja samo mogu da kažem da je takvo bilo realno stanje i da je ovo automatika, a telefon pored toga ima night mode koji koristim retko jer me mrzi da držim ruku mirno par sekundi.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Veliko hvala.

Opa, ovo je druga priča. Nisam očekivao da ću pronaći i Galeriju Podova. :D Super je i kad se zumira, to mi je bitno. Ako ti baš nije frka zamolio bih te da odradiš bar jednu fotografiju u zatvorenom, kad god budeš imao vremena.

Upravo sam na gadgetsnow uporedio ovaj MI8 i A50 i ispadne da MI8 ima par opcija više kad je kamera u pitanju:

- Dual-color LED Flash
- Phase Detection autofocus

Dok piše da A50 nema optical image stabilisation i autofocus.

Koliko je sve ovo bitno u mom slučaju? Kako to da nema autofocus, mislio sam da se to sad podrazumeva kod većine telefona?! Takodje sam pronašao na internetu da pojedini u ovom rangu imaju neki HDR i noise reduction ili nešto slično, koliko je to bitno?

PS kakvo je mišljenje o Huawei P20 u poredjenju sa A50 i MI8?

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Potreban savet za kupovinu telefona (za posao)

Post od ~Arkan~ »

Oba imaju autofokus. To je samo neka podvrsta. Takođe smatram da je taj dupli led čista glupost.
Ono što ti sigurno jeste bitno kao i svima je OIS ili ti optička stabilizacija. To je za slabije uslove bukvalno spas i mnogo znači, noću sam dosta puta mislio da ću dobiti mutnu sliku a ustvari sam dobio sasvim pristojne fotografije.
Što se tiče te fotografije u zatvorenom prostoru, samo mi u inbox pusti mejl i dobićeš je večeras.

Ako imaš još neka pitanja tu sam.

I još jednom nemam nikakvih zamerki za Samsung. Dugo su bili #1 što se tiče noćnih fotografija, ali to je bilo otprilike vreme kad je izašao S7.
I danas njihovi top modeli prave dobre slike, ali mislim da im u A seriji kamera nije prioritet.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Odgovori