Mi9 vs Mi9t

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Dusan44
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2017. 10:57
:: Huawei Mate 7

Mi9 vs Mi9t

Post od Dusan44 »

Kako mogu da primetim opšti je hajp za Xiaomi mi9t model, kako imam mi9 običan, a ne razumem se u specifikacije posebno, koja je to razlika što model sa T oznakom više nudi u odnosu na prvenca?

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Mi9 vs Mi9t

Post od niko1a »

Pa obican Mi 9t jedino sto po specifikacijama nudi vise je jaca baterija, inace je pozicioniran ispod Mi 9 kojeg ti imas, s obizirom da je Mi 9t midrange uredjaj. E sad opsti hajp za Mi 9t je zbog njegove cene i onoga sto nudi za te pare, a nudi bas dosta, pogotovo u poredjenju sa konkurencijom, takodje hajpu doprinose izgled i posebno to sto ima full screen. Ako bi da menjas onda gledaj Mi 9t pro.

Dusan44
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2017. 10:57
:: Huawei Mate 7

Re: Mi9 vs Mi9t

Post od Dusan44 »

Na mi 9t pro verziju sam mislio, običan mi9 je očigledno slabiji što se tiče procesora.

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Mi9 vs Mi9t

Post od niko1a »

Pa kod pro dobijas bolju bateriju, full screen i generalno malo lepsi izgled, al to je subjektivno, 3.5mm jack, i nekih 20-ak grama na tezini cini mi se, meni bolje leze malo tezi uredjaji i imam utisak da je malo stabilniji onda, sto je opet subjektivno. Sa druge strane gubis malo na kameri, bar po specifikaciji al koliko je to u realnosti vidljivo ne znam, nisam video licno, mislim da tvoj Mi 9 ima i IR senzor a ovaj nema pa i to gubis, a cini mi se da i bezicno punjenje gubis. Mislim da je to uglavnom to, neko ce ti vec dopuniti razlike ako se seti. Ne znam sta je tebi prioritet kod uredjaja, ja bi prednost dao Mi 9t pro, makar zbog ekrana i baterije, al u sustini razlike nisu neke prevelike pa je pitanje da li vredi menjati jedan za drugi, koji god da imas.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Mi9 vs Mi9t

Post od Joxy »

Sve ti je lepo kolega Nikola objasnio. Slozio bih se sa njim u potpunosti. [emoji4]

Odgovori