Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od kocapro »

Da li menjati ovaj iphone za s20 ultra ,,,,,bitna mi je kamera ,,zoom mi nije toliko vazan ,,,iskreno vise sam pri tome da zadrzim iphone jel je stvarno kompletan uredjaj ,baterija je nesto fenomenalno na ovom uredjaju po 2,5 dana mi izdrzi
Forever !!!

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od Evindzer »

^ Ne menjaj ga, bar ne odmah. Još nigde nisam video uživo S20U, a i da jesam, ne bih imao ni preliminarnu, a kamoli kompletnu sliku o njemu kao telefonu, ni o njegovim kamerama, ali ako si zadovoljan Ajfonom, strpi se mesec-dva, dok ne budeš u mogućnosti da se sam uveriš u kvalitet Ultrinih kamera i doneseš svoj zaključak.

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od kocapro »

Dobro ja kazem da mi je kamera jako bitna al u sustini treba mi kompletan uredjaj a ovaj ajfon je stvarno kompletan ,,,ekran baterija ,kamera ,,,,,,tako da najverovatnije cu odustati od samsunga ultra s20
Forever !!!

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od dachakragujevac80 »

Jedino ako imas visak para i Iphone ti je dosadio. Po onome sto sam video do sada na YT i kamera i baterija su ma strani IP11.


Sent from my iPhone using Tapatalk

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od kocapro »

To sam i ja isto provalio ,,,,visak para nemam ,,,dosta sam se istrosio na ovaj telefon plus jos originalno staklo i dve futrole originalne kozna i providna plasticna :) ,,,,,a nije mi dosadio ,godinama sam nosio samsung i evo odlucio sam da predjem na ajfon i polako se navikavam na njega ,,,,,,polako videcemo
Forever !!!

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od Evindzer »

https://youtu.be/D97pagJlD3E

Poređenje modela. [emoji12]

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od Evindzer »

https://youtu.be/g9G3LLIWc34

Maksimalno profesionalni Ajfon i ultra galaktički Samsung. [emoji2957][emoji1][emoji1]

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od Evindzer »

Još samo ovaj video i obećavam da neću više.... do sledeće prilike. [emoji2957][emoji16][emoji2957]

https://youtu.be/MQ-5S0z0Ly0

Nakon svih ovih jutjubljanskih testića, rekao bih da je bolje uzeti S20(+) čije kamere nadograđuju kvalitet svojih prethodnika, dok će novi senzor(i) u Ultri dočekati svoju zrelost (i isplativost kupovine) tek u nekim sledećim izdanjima.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od Green »

A sto ovde postavljas klipove, kad ima tema o S20 Ultra?! Slatka Vijetnamusa, ali opet... 8) :D

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od Evindzer »

^ Jer je u pitanju poređenje kamera Ultre i Ajfona (i neretko još nekog njihovog konkurenta). [emoji4]
A gospoj'ca jeste slatka. [emoji3526]
Dođe mi da skoknem do Toronta samo da bih je upoznao — ali da mi ona plati kartu. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od kocapro »

Recite mi sta mislite oko video stabilazacije pogledao sam 10 testova i na 9 mi ispada bolja kod ajfona ,,vase misljenje me zanima u vezi videa tj stabilizacije ,izgleda dzaba samsungu super steady :) :)
Forever !!!

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od Evindzer »

^ Pošto ovde Ultru ima samo Zoreli (čini mi se), samo ti on može reći iz ličnog iskustva. Mi ostali možemo izneti mišljenja uglavnom na osnovu videa sa YT-a.
Po onom što sam ja gledao na YT-u, Ultra ima fantastičnu stabilizaciju videa (u pojedinim režimima snimanja, mada sam zaboravio u kojima tačno), ali vrlo problematičan fokus i neretko lošu reprodukciju boja. Opet, prema videima sa YT-a, rekao bih da su novi Ajfoni tu uočljivo bolji.
Moj predlog ti je da ne žuriš sa kupovinom Ultre, sačekaj do leta, dok mu malo ne poprave softver kamere, a i cena će mu možda biti (zanemarljivo) niža.

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od kocapro »

Pitao sam cisto onako informativno za stabiilizaciju (video sam da su tu negde kod oba ) ,,mada ja ne planiram da kupujem ultru ,,11 pro max daleko lepsi telefon bar meni i navikao sam sam se sada na ios iako sam 10 godina koristio android
Forever !!!

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od kocapro »

Danas sam prvi put video S20 ultra uzivo u telenorovoj prodavnici i nije me telefon odusevio na prvu loptu mislim izostao je onaj wow efekat ,konkretno mislim na kvalitet izrade ,,,Iphone 11 pro max mi deluje nekako kvalitetnije sto se tice kvaliteta izrade i materijala koji su korisceni ,,,sta znam onaj s20 ultra je nekako klasican samsung ,koristio sam samsung godinama i to sve premium modele zato me mozda malo i smorio
Forever !!!

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od dachakragujevac80 »

Ajd sto si bio u prodavnici,jos samo kazi da si ga dirao! [emoji849]


Sent from my iPhone using Tapatalk

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od djole1989 »

Valjda si do sad shvatio da je ultra promašaj godine :)
iPhone pa 5 mesta prazno pa svi ostali...


Sent from my iPhone using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od znemanja »

@Djole1989, vidim Korona radi punom parom čim gubiš kontakt sa realnošću. IPhone su i kinezu pretekli, iPhone će još padati, a dostizanje Samsunga je nešto što Apple-u sa iPhonem nikada neće poći za rukom.


Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od kocapro »

Ljudi,,,uvek sam bio realan i ne vucem stranu ni jednom proizvodjacu ,,,Samsung sam nosio godinama premium modele sada trenitno nosim 11 pro max 256 gb i mogu da kazem da sto se tice zavrsne obrade,kvalitet izrade ,materijala koji su korisceni za izradu mobitela Apple je najkvalitetniji,,,,posle iphone bilo koji telefon koji uzmete u ruke deluje kao plastikaner kao igracka ,ljudi pricam realno ne vucem nikome stranu :)
Forever !!!

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od znemanja »

@Kocapro, slažem se sa tobom i meni iP XS max i iP 11 Pro Max u ruci deluju bolje od S10 Plus i Note 10 Plus i to je pohvalno za Apple. Medutim, skoro sve ostalo je bolje na Samsungu. Pri tome ne treba zaboraviti da mnogi ne vole teške telefone kao što je iP 11 Pro Max, mnogim je to mana pa traže nešto lakši uređaj sa velikim ekranom kao što je S10 Plus ili S20 Plus.

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Iphone 11 Pro Max vs S20 Ultra

Post od Evindzer »

Ja sam jedan od onih koji ne vole teške telefone. Po prirodi posla, često vodim duge razgovore, od pola sata, pa i do sat i po - dva. Sve što je iznad 200 grama neprijatno mi je za držanje uz uvo toliko dugo vremena. Velik ekran jeste odlična stvar za čitanje ili gledanje videa, ali težan telefon je potpuno nepraktičan za njegovu osnovnu funkciju - razgovore, a posebno ako traju duže.
Inače, i ja sam se razočarao uklopljenošću stakla i metala na Ultri, pisao sam baš o tome pre par nedelja. Samsung tu boljku vuče velik broj godina unazad i ne znam zašto tome ne obrate malo pažnje.

Odgovori