Telefon koji svi imaju

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
covpa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pon, 06. Dec 2010. 18:24

Telefon koji svi imaju

Post od covpa »

Поздрав свима!

После дуго година ево мене поново са сличним питањем. Док су владале Нокије са Симбијаном нисам имао проблема, чак и почетак Андроид ере сам ухватио али већ три године се не бавим телефонима јер сам био јако задовољан са мојим Кинезом (Coolpad s1 је у питању) али услед физичког квара више га нема.
ЈЕдини проблем који сам са њим имао је био што нигде нисам могао да нађем ништа од опреме за њега- слушалице, заштитне маске, футроле и стакло су били мисао на именица за већину продавница у Србији ( и неколико у иностранству). Срећом па је Алиекспрес радио како треба па сам`се снабдео тим ситницама али сада ни тога нема па се не бих поново упуштао у авантуру са истим моделом.
Удавих... Ево и питања: који модел је нараспрострањенији код нас? За који апарат ћу моћи увек да нађем слушалице,маску,футролу,пуњач?Говорим о класи телефона од око 200-300 еврића. Просечан сам корисник, не играм игре, не користим га за посао него ми треба за свакодневну комуникацију. Значи од апликација Fаcebook, WhatsApp, Viber i EON i mts TV GO.
Шта су ваше препоруке? АКо је потребно написасти још нешто кажите и ХВАЛА УНАПРЕД!!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Telefon koji svi imaju

Post od miodrage »

Neki Samsung u tom cenovnom rangu, mozda Huawei, Xiaomi. Sto se sluski i punjaca tice, tu gledas univerzalnost - USB-C ili Micro-USB, sluske samo BT, a za masku i futrolu, to vec ostavljam tebi.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

covpa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pon, 06. Dec 2010. 18:24

Re: Telefon koji svi imaju

Post od covpa »

Мени је самсунг био некако најближи, они су ми универзалци и чини ми се да је опрема за њих убедљиво најзаступљенија. Улаз за слушалице иде од 3,5 мм, ту сам једном погрешио и никадд више. Само који конкретно самсунг?

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telefon koji svi imaju

Post od znemanja »

covpa Za Samsung je ubedljivo najrasprostranjenija dodatna oprema kod nas. U tom cenovnom rangu (ako pričamo o novim uređajima) pogledaj nešto iz A serije, recimo A51 ili sa nešto većim ekranom i malo većom cenom A71.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

covpa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pon, 06. Dec 2010. 18:24

Re: Telefon koji svi imaju

Post od covpa »

Управо то ми и треба. Дакле моб коме раде једноставније апликације без проблема, дакле основне функције и да гледам фудбал преко нета. Хвала пуно на помоћи.

Odgovori