Predlog za novi Xiao Me

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
biljush
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 29. Jan 2017. 21:41
:: Samsung
:: Asus

Predlog za novi Xiao Me

Post od biljush »

Pre par godina tražila sam ovde savet za kupovinu telefona i dobila predlog da kupim Xiao Mi Redmi Note 4X. Lepo ste mi objasnili i zašto treba da ima to X pored četvorke. Kupila, dosta dugo ga koristim i do neba sam zahvalna svima koji su mu ga predložili. Besprekoran je. Računar koristim bar 50% ređe, jer mnogo toga uradim preko telefona.

Elem, kupila sam sa 16 GB, jer je u tom trenutku cena tog modela bila još uvek prilično visoka. Sada mi je to malo, pa bih da ga zamenim novijim modelom. Ne bih odustajala od Mi marke.

Dakle, dobri ljudi, predložite mi opet tako nešto dobro - Mi telefon u cenovnom rangu oko 200 evra, a da budem zadovoljna kao sa prethodnim.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Predlog za novi Xiao Me

Post od Deksi »

Poco x3, malo je više od 200 evra ali trenutno najviše daje za taj novac, najveća prednost stereo zvučnike što se vrlo retko sreće. Za mene mana nema amoled ekran.

biljush
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 29. Jan 2017. 21:41
:: Samsung
:: Asus

Re: Predlog za novi Xiao Me

Post od biljush »

Deksi napisao:
Sub, 28. Nov 2020. 22:55
Poco x3, malo je više od 200 evra ali trenutno najviše daje za taj novac, najveća prednost stereo zvučnike što se vrlo retko sreće. Za mene mana nema amoled ekran.
Hvala, Deksi. :D

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Predlog za novi Xiao Me

Post od m@c|-|oR »

U tom cenovnom rangu bi mogao da se predloži i neki Redmi Note (8 ili 9, recimo).
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Odgovori