Obnova ugovora, dilema

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Dzeki
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Čet, 12. Feb 2015. 14:10
:: A5 (2016)

Obnova ugovora, dilema

Post od Dzeki »

Pozdrav, uskoro treba da obnovim ugovor u Vip-u, pa se dvoumim između sledećih modela.
Svi su manje više tu negde što se tiče mesečne pretplate, pa sam samo iz tog razloga naveo baš njih, jer mi je to neka krajnja granica koliko sam spreman da izdvojim mesečno.

Apple iPhone 12 128GB
Samsung Galaxy S21
Samsung Galaxy S20+ dual SIM
Samsung Galaxy Note 10+ 256 dual SIM
Samsung Galaxy Note20
OnePlus 8 Pro

Najbitniji su mi kvalitet ekrana i kamera.
P40 i P40 Pro su takođe u tom rangu, ali njih nisam naveo samo zbog gugla.

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Obnova ugovora, dilema

Post od Him »

Nema tu nekog razmisljanja Iphone 12 ako zelis telefoncinu. OnePlus ni ne pomisljaj ima problem sa usporavanjem, kroz mesec dva se primeti i ne pomaze tu ni hard reset ni slicno. Samsung S21 ne znam kakav je, konkretno sa S21 ultra je ok sa baterijom ali ima problem sa pregrejavanjem kada se ukljuci kamera. S20+ je los kao i note 20. Svakako ako hoces telefon ali da je u svakom smislu dobar iphone 12 je u svakom smislu bez premca od ovoga sto si naveo.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Obnova ugovora, dilema

Post od Apolo »

Ја бих овде свео избор на Ајфон 12 или Самсунг С21.
Ајфон 12 је исти као Ајфон 12 мини само што има нешто веће димензије и тиме већу и бољу батерију. Једино што код њега немаш на дисплеју high refresh rate (ако ти је то битна ставка) и имаш 2 камере где је изостала телефото па осим главне имаш и ultra-wide.
С21 има дисплеј са адаптивним high refresh rate (120hz) тако да има могућност да телефон сам бира и шалта сходно ситуацији у којој се користи.
Камере имаш 3, односно у поређењу са Ајфоном има и телефото.
Мени је субјективно Ајфон лепши што се тиче дизајна али овде је битно пре свега који ти систем више одговара, Андроид или iOS.
И наравно, код оба ова модела не добијаш пуњач у паковању. 😁
Festina lente.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Obnova ugovora, dilema

Post od miodrage »

More Androida i iPhone. Moje misljenje o svemu je nadaleko poznato.
Ja bih predlozio iPhone 12 mini - neverovatno kompaktan uredjaj, na kome se sve moze odraditi jednom rukom, ergonomija koriscenja je fantasticna, a opet nista ne manjka sa ekrana. Baterija je u rangu svakog drugog iPhona, sto ce reci, uvece ga stavljas na punjac, osim ako igras igrice po 5-6h dnevno, e tu onda moze vec popodne da pocne da place da je gladan.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Obnova ugovora, dilema

Post od znemanja »

Ako si upoznat sa iOS, iP 12 je dobar izbor, ako si do sada koristio Android, Samsung S21 je odličan izbor.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori